hahaha, heb je geen buurman die ff kan helpen ofzo?quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:28 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
2 vrouwen met 4 linker handen, wordt leuk
quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:26 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Thanks! Hoe heb jij die bedrading geregeld?
was het maar zo'n feestquote:Op woensdag 11 februari 2015 12:32 schreef remi1986 het volgende:
[..]
hahaha, heb je geen buurman die ff kan helpen ofzo?
Heb je gewoon de goedkoopste kabel gehaald of? De prijzen verschillen enorm en hij moet natuurlijk wel aardig lang zijn. De afwerking boeit mij vrij weinig, ons hele huis is een (gezellig) zooitjequote:Op woensdag 11 februari 2015 12:42 schreef Marsenal het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Netwerkkabeltje trekken vanaf router, naar midden van het huis, of in ieder geval, een strategisch punt, en in de access point steken. Het instellen er van heb ik niet zelf gedaan, maar de handleiding bij mijn access point was geloof ik wel toereikend, ook voor de leek.
Ikzelf ben nogal anaal over kabels enzo. Dus heb 'm wel heel strak weggewerkt achter plintjes enzo. Die kabel loopt onzichtbaar door mijn huisje heen
Overigens raad ik je ontzettend aan dit door een handige buurman ofzo te laten doen. Niks is irritanter dan modems en internet welke niet werken terwijl je niet weet wat er precies misgaat.
Sommige hebben wel een access point ingebouwd. Dus die kan je eventueel wel gebruiken, maar een kabel trekken is altijd beter.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:22 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ja inderdaad. Met die Powerline adapters heb je ook nog het probleem dat je telefoon dus niet kan verbinden, omdat dit ook bedraad gaat allemaal. Dan zal je daar alsnog een Access Point moeten plaatsen.
ja kan, al werkt die goedkope rommel niet altijd even goed. Kijk maar bij de reviews, veel minpunten.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:51 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Sommige hebben wel een access point ingebouwd. Dus die kan je eventueel wel gebruiken, maar een kabel trekken is altijd beter.
Dit zou bijvoorbeeld wel eens interessant kunnen zijn: http://tweakers.net/price(...)der-starter-kit.html
Oh jammer. De nieuwe modellen maken gebruik van een nieuwe "standaard" die goed snel is. In combinatie met een Apple Airport Extreme heel snel.quote:
Ja die kwam ik ook al tegen maar helaas boven ons budgetquote:Op woensdag 11 februari 2015 12:53 schreef Dimens het volgende:
[..]
Oh jammer. De nieuwe modellen maken gebruik van een nieuwe "standaard" die goed snel is. In combinatie met een Apple Airport Extreme heel snel.
Ik heb er hier een op de eerste verdieping staan. Zo heb ik op alle 3 de etages goed bereik, ook in de tuin.
Dan stuur je het terug binnen de 14 dagen die je hebt als je online aankoopt.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:52 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ja kan, al werkt die goedkope rommel niet altijd even goed.
is primaquote:Op woensdag 11 februari 2015 12:59 schreef krullenbolletje het volgende:
Oke het plan is nu, kabel trekken van de tele 2 modem naar de eerste verdieping en daar een router op aan sluiten. http://tweakers.net/price(...)tl-wr1043nd/reviews/ deze bijvIk zie die kabels al verkocht worden voor ¤5/6, is die kwaliteit gewoon prima of kan ik beter een duurdere halen? Heb wel iets van 10 M nodig.
oh ja dat is ook wel een goedequote:Op woensdag 11 februari 2015 13:02 schreef remi1986 het volgende:
[..]
is prima
Je zou natuurlijk eerst kunnen proberen of die router bereik genoeg heeft, scheelt je weer boren als dat echt een probleem wordt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |