Klopt, daarom begrijp ik mensen die 18+ zijn en nog beginnen met roken ook nietquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:08 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
dan is wel verleidelijker, als willende stoppende roker echt ultieme test.
Maar het beste is gewoon niet beginnen, want ik ken niemand die zijn eerste sigaret lekker vond... Roken moet je leren.
Mwah, is wel een verschil of je 15 sigaretten op een dag draait of 5 voorgedraaide rookt denk ik.quote:
Eh, nee.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:08 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Wil je hiermee zeggen dat je eigenlijk alleen geminderd hebt, Voederbietel?
en dan nog niet te spreken over de chaggrijnigheidquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:08 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Had dat ook wel. Eerste paar dagen was ik er letterlijk ziek van ook, werd wakker met trillende benen en alles. Maar dat gek worden is allemaal verslaving en dus houdt je geest je voor de gek en dus kan je dat mentaal gewoon stoppen.
Man, 27 jaar lang roken, moet er zelf niet aan denken.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:09 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Klopt, daarom begrijp ik mensen die 18+ zijn en nog beginnen met roken ook nietIk begon op m'n 13e en nooit meer mee gestopt.
hahaha ja kloptquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:04 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Hinox uit Zelda heeft 't ook wel wat van weg.
nou nou nou, dat viel toch ook wel weer mee?quote:
Dat had ik dan weer niet gelukkig, het leek mij vooral in m'n hoofd te zitten. Ja precies, ik besefte ook dondersgoed dat ik me gewoon slap gedroeg en niet sterk genoeg wilde blijven om er vanaf te blijven, maar dat kwam ook mede omdat ik wilde stoppen ivm m'n astma en wat dat zou betekenen in de (verre) toekomst als ik zou blijven roken. Niet omdat ik ''nu'' wilde stoppen met roken met m'n eigen wilskracht/verstand.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:08 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Had dat ook wel. Eerste paar dagen was ik er letterlijk ziek van ook, werd wakker met trillende benen en alles. Maar dat gek worden is allemaal verslaving en dus houdt je geest je voor de gek en dus kan je dat mentaal gewoon stoppen.
ja, maar je rookt ze allebei op, dus daar zit geen verschil in.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:09 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Mwah, is wel een verschil of je 15 sigaretten op een dag draait of 5 voorgedraaide rookt denk ik.
[..]
Eh, nee.
Hoe kom je op 27 jaar lang roken?quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:09 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Man, 27 jaar lang roken, moet er zelf niet aan denken.
40-13=27quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:10 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hoe kom je op 27 jaar lang roken?
Ach ja, uiteindelijk stopt iedereenquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:10 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Dat had ik dan weer niet gelukkig, het leek mij vooral in m'n hoofd te zitten. Ja precies, ik besefte ook dondersgoed dat ik me gewoon slap gedroeg en niet sterk genoeg wilde blijven om er vanaf te blijven, maar dat kwam ook mede omdat ik wilde stoppen ivm m'n astma en wat dat zou betekenen in de (verre) toekomst als ik zou blijven roken. Niet omdat ik ''nu'' wilde stoppen met roken met m'n eigen wilskracht/verstand.
diepquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:11 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ach ja, uiteindelijk stopt iedereen.
jep vaak de kind beginnende rokers hebben het moeilijkst met stoppen zit te zeer in het systeem. Ik ben nu 22 en heb nog nooit een sigaret volledig over de longen gerookt. Maar weet zeker dat mijn longen niet kei roze zijn sowieso ook wat grijzer aangezien ik wel altijd in omgevingen ben geweest waar veel gerookt werd.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:09 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Klopt, daarom begrijp ik mensen die 18+ zijn en nog beginnen met roken ook nietIk begon op m'n 13e en nooit meer mee gestopt.
precies. Daarom gewoon doorstomen, je komt vanzelf aan wal aanquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:11 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ach ja, uiteindelijk stopt iedereen.
Ik weet niet of jij dat denkt.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:12 schreef remi1986 het volgende:
[..]
volgens mij denk jij dat iedereen hier 40 is of niet?
ik denk nietquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:12 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij dat denkt.
Jij bent 28/29quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:12 schreef remi1986 het volgende:
[..]
volgens mij denk jij dat iedereen hier 40 is of niet?
Ik ben 23 waar heb je het overquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:17 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Heb ik je te jong ingeschat?
Je was er ook niet op de mijne.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:19 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ja precies over een maand ben ik jarig. Kom je op mijn feestje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |