Inderdaad.quote:Op zondag 26 juli 2015 12:31 schreef stbabylon het volgende:
[..]
[..]
Dan ben je er geweest en dan nog dit soort onzin verkondigen. Sneu eigenlijk.
Sorry boertjequote:Op maandag 27 juli 2015 12:19 schreef MrStock het volgende:
[..]
Wel onzin. Bij een paar nummers per band worden wat restjes bier gegooid, vaak net een bodempje wat nog over is. Over de hele megatent gezien bv wordt er eigk niet zo gek veel gegooid.
Daarnaast weet ik niet waar jij rond gelopen hebt, maar jonge meiden met pittige kapsels heb ik amper gezien.
Die plamuurkoppen waar jij op geilt durven niet eens op de ZC te komen en hoeven wat mij betreft ook absoluut niet te komen....
Is dat een soort van gelukzaligheid als je op de trein staat te wachten?quote:Op maandag 27 juli 2015 13:56 schreef junkiexp het volgende:
En als je perrongeluk iemand aanstoot en zijn halve biertje is hij kwijt dan gaat het heel relaxt, geen probleem enz.
Wat een vooroordelen weer over de stad. En wie is "we" eigenlijk? Ik kom gewoon lekker. Whiehie ga je me tegen houden volgend jaar?quote:Op maandag 27 juli 2015 13:56 schreef junkiexp het volgende:
Nielsch is nou precies een bekrompen figuur wat we op de ZC niet willen hebben.
ZC is relaxt, lekkere wijven, lelijke wijven.
Af en toe wordt er een biertje gegooid maar het meeste wordt opgedronken, dat is ook zeker te merken aan de joligheid en geestelijke staat van de mensen die daar rond lopen.
Ik loop er zelf ook niet nuchter rond maar ik probeer wel een beetje de controle te houden, als een idioot laveloos door de modder te rollen is niet echt mijn ding.
Maar dat is leuke van de ZC, iedereen respecteert dat.
En als je perrongeluk iemand aanstoot en zijn halve biertje is hij kwijt dan gaat het heel relaxt, geen probleem enz.
Dat is een opluchting in verhouding met de stad hier.
Boeren zijn ok!
qua muziek:quote:
Het is nog niet 100% zeker (toch lastig dit jaar ivm een te koop staand huis). Heb de eerste twee keer best genoten.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:10 schreef Gehenna het volgende:
Nog mensen naar Mañana Mañana binnenkort?
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 11:03 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Nee te ver weg voor mij voor 1 dagje op en neer.
quote:Op woensdag 5 augustus 2015 11:41 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik heb het gedaan, Randstad-Achterhoek. Stelt geen kont voor, Nederland is klein hoor.
Prima te doen, rond 10:30 vertrokken, rond 12:30 kwamen we daar aan met de auto. Niet gehaast, onderweg bij een pomp nog onze broodjes gegeten ed.
Prima tijd gehad, om 21:00 gingen we weer terug naar de Randstad.
Ik heb denk ik weinig gemist, alles wat ZC te bieden had hebben we wel een glimp van opgevangen:
-voorstelling Dominee Gremdaat (met een glimp van Supergrover)
-3 herriebands bij the Barn
-Memphis Maniacs
-motorcross gezien, en ook de damesoptocht
-AC/DC coverband gezien
-Normaal gezien
En nog tijd gehad om een shirt te scoren.
Prima dagje uit voor 3 eurotientjes
Tof! Ben benieuwd hoe dat is eigenlijkquote:Op woensdag 19 augustus 2015 14:15 schreef stbabylon het volgende:
Kaartjes gewonnen voor Mañana Mañana
Superrelaxed. Overdag heerlijk chillen met goed (biologisch) eten en 's avonds swingen.quote:Op woensdag 19 augustus 2015 14:16 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Tof! Ben benieuwd hoe dat is eigenlijk
quote:50.000 goedkope kaartjes voor Grote Denkers!
Een Grote Denker vertrouwt op de Zwarte Cross. Die koopt z’n kaartje blind. Nog voordat er één naam van de programmering bekend is hangt zijn ticket al boven zijn bed. Een Grote Denker streept trillend van opwinding de dagen af tot 21 juli 2016. Grote Denkers worden bovendien ieder jaar weer gigantisch gematst. Wil je ook een Grote Denker worden? Dat kan vanaf 21 november via onze site of bij Primera.
Dagkaarten voor vrijdag, zaterdag en zondag kosten maar 20 euro, in plaats van 30 euro!
De 3-dagenkaart kost maar 50 euro, in plaats van 80 euro!
En een Campingkaart kost maar 75 euro, in plaats van 125 euro!
Van iedere kaartsoort heeft Tante Rikie 10.000 stuks apart gelegd. De actie geldt zolang de voorraad strekt en sluit op 1 januari 2016.
En de muntprijs? Die blijft onveranderd op ¤ 2,30. Proost!
Schofterige voortrekkerij voor Zwarte Cross fanclub Harder!
Ben jij al fanclublid? Ja? Klasse! Nee? Klik dan HIER! Waarom?
Fanclubleden mogen als aller- allereerste al op 14 november hun bestelling aan Tante Rikie doorgeven. Dat is een week eerder dan de rest van de wereld!
Lid worden van de fanclub kost je maar 15 euro per jaar. Ten eerste krijg je dan 3x per jaar het Zwarte Cross magazine Harder! in de bus. Maar als fanclublid maak je ook de grootste kans op die megapopulaire ultragewilde superexclusieve caravankaarten. Én je hebt toegang tot het allergezelligste barretje op het festival: Café Harder! Én je krijgt dus voorrang bij kaartverkoop. Twijfel niet, word lid en maak jezelf medeschuldig aan dit onvervalste staaltje Achterhoeks nepotisme.
twitter:zwartecross twitterde op maandag 11-01-2016 om 20:56:37Programmanieuws:De helden van Typhoon zullen op vrijdag 22 juli de Zwarte Cross komen laten beven!#ZC16 reageer retweet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |