Daar heb ik al aan zitten friemelen ja, in alle gevallen is het mij iets te zwaar, en dat voor een ex ketting roker ... Ik kan dus geen 12mg meer hebben nu, das duidelijkquote:Op woensdag 11 februari 2015 22:05 schreef CocaColaLight het volgende:
Yep dat is de nicotineVoor mij is 6mg al het maximale wat ik gebruik in een rebuildable. Maar dat is natuurlijk persoonlijk.
Heb je al lopen spelen met de airflow? Gewoon een keer open draaien en afstellen naar hoe je het het lekkerst vindt. Dat heeft ook invloed op de "aanslag op je longen".
Inderdaad als je hem vol open zet dan krijg je meer lucht bij je damp.quote:Op woensdag 11 februari 2015 22:50 schreef KNAK het volgende:
[..]
Daar heb ik al aan zitten friemelen ja, in alle gevallen is het mij iets te zwaar, en dat voor een ex ketting roker ... Ik kan dus geen 12mg meer hebben nu, das duidelijk
Wat zou dan officieel het minst zwaar moeten zijn? Airflow vol open zeker, want meer zuurstof ?
Ik ben in oktober met 12mg begonnen en paar weken geleden na steeds verder afbouwen op 0mg uitgekomen.quote:Op woensdag 11 februari 2015 00:03 schreef KNAK het volgende:
Ik blijf het zeggen dat dit geweldig is, nog steeds geen peuk en de lichte interesse die ik eerder had is nu ook geheel verdwenen. Het is nu zaak om de nicotine te gaan reguleren. Ik zou graag uiteindelijk naar 0 willen afbouwen.
Ik heb hier een dekang 1.2% red cola en die krijg ik mijn longen niet in vanuit een rba of dripper, moet dan beetje in mond ademen en heel rustig door longen halen. Denk dat het zoete ook niet meehelpt.quote:Op woensdag 11 februari 2015 23:04 schreef KNAK het volgende:
Ben al flink bezig
Wel blij dat ik schijnbaar al een goede wick weet te plaatsen daar er niets lekt. Weinig geborrel, geen liquid als ik dat ding op z'n kop neerleg.
Ik gebruik er nu dekang. Kersen 80/20pg in, enige flesje bij de hand nu,.. Wellicht komt dit merk én de verhouding ook niet echt ten goede aan de mogelijkheden wat een Lemo me kan bieden
Het kan dus alleen maar beter (hoop ik)
Zoek gewoon effe de goede balans en probeer een beetje met de liquids.. het is gewoon net een slagje anders als met een standaard clearomizer.quote:Op woensdag 11 februari 2015 23:35 schreef KNAK het volgende:
Ik ga er maar vanuit dat lager nicotine het dampen wat aangenamer maken met die Lemo. Ben in ieder geval blij met de aanschaf, Uiteindelijk naar de 0 is dan ook mijn doel
Apart ding, niet bepaald subtiel inderdaad..quote:Op woensdag 11 februari 2015 23:47 schreef Zith het volgende:
Die Big Dripper is inderdaad big![]()
[ afbeelding ]
Met 5 ml tank en erg diepe plek voor de spoel
[ afbeelding ]
http://www.thevapingforum.com/Thread-Big-Dripper-Discussionquote:Op donderdag 12 februari 2015 01:41 schreef KNAK het volgende:
Waar moet die 5ml tank komen dan? Die zit er op ? Een dripper heeft in de regel toch geen tank ??
Er zit een tank bovenop, als je het mondstukje indrukt dan opent de tank een beetje en druipt er wat vloeistof uit.quote:Op donderdag 12 februari 2015 01:41 schreef KNAK het volgende:
Waar moet die 5ml tank komen dan? Die zit er op ? Een dripper heeft in de regel toch geen tank ??
Die liquid is niet in NL aanwezig als ik Google er op los laat, klopt dat?quote:Op donderdag 12 februari 2015 10:06 schreef Kreator het volgende:
Wel opvallend trouwens. Doe bijna 2x zolang met een tankje Velvet Cloud dan ik deed met Virgin Vapor. Daar zat kennelijk toch een sloot water meer in.
Echt een aanrader. Geweldige wolken, heerlijke stroperige liquids, topsmaken. Met 44 cent per ML ook niet de duurste.
Ik kan hem in elk geval niet vinden, nee. Frankrijk heeft een paar verkooppunten, maar dat zijn allemaal Franstalige sites. Ik bestel het gewoon rechtstreeks (en vraag dan of hij de waarde van het pakket wil vermidneren naar 30$). 5 februari besteld, 10 februari had ik het thuis liggen.quote:Op donderdag 12 februari 2015 13:26 schreef KNAK het volgende:
[..]
Die liquid is niet in NL aanwezig als ik Google er op los laat, klopt dat?
Dat maakt een dripper dan wel weer interessantquote:Op donderdag 12 februari 2015 09:40 schreef Zith het volgende:
[..]
Er zit een tank bovenop, als je het mondstukje indrukt dan opent de tank een beetje en druipt er wat vloeistof uit.
Yup: http://www.velvetcloud.com/quote:Op donderdag 12 februari 2015 13:47 schreef KNAK het volgende:
Rechtstreeks ? Officiële website bedoelt ge?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |