abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 8 februari 2015 @ 22:05:31 #26
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149490387
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 20:53 schreef spijkerbroek het volgende:

[..]

http://nos.nl/teletekst#133

Okee, prima. Betaal alles inclusief rente maar terug en jullie mogen jullie eigen weg gaan, zonder de EU. Succes ermee.
Dat geld komt nooit meer terug. Dat was toch allang duidelijk? En terecht ook. Mooi om te zien een regering die eindelijk eens voor het eigen volk kiest en een dikke vinger opsteekt tegen de banken. *O*
Feyenoord!
  zondag 8 februari 2015 @ 22:06:30 #27
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149490437
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 21:10 schreef LelijKnap het volgende:
Ik roep het al tijden; binnenvallen die apenkooi. Verwend en ondankbaar tuig. Een spuug in het gezicht van het klassieke Griekenland :r
8)7
Feyenoord!
  zondag 8 februari 2015 @ 22:07:19 #28
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149490473
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 21:15 schreef LelijKnap het volgende:
En dan doorstoten naar Iran :r
Als je geen normale reacties kunt geven waarom post je dan?
Feyenoord!
pi_149490621
quote:
1s.gif Op zondag 8 februari 2015 21:06 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Ff na mijn vakantie dan tsjap
Beter ga je volgend jaar, dan konden je euro's wel ééns goud waard zijn bij de middenstand.
“The problem with socialism is that you eventually run out of other people’s money.”
pi_149490639
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 22:06 schreef Japie77 het volgende:

[..]

8)7
Mits 'ie serieus is: Knettergek. :N
  zondag 8 februari 2015 @ 22:24:26 #31
314582 Japie77
Alle harten naar links!
pi_149491474
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 22:10 schreef SuicideErrorist het volgende:

[..]

Mits 'ie serieus is: Knettergek. :N
Precies. Ten eerste waarom zou je een land binnen willen vallen? Nog meer oorlog? Ten tweede waarom Iran? Slaat echt helemaal nergens op.
Feyenoord!
pi_149493415
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 20:56 schreef vigen98 het volgende:

[..]

:')
Plus die 1000 Euro van Rutte nog erbij storten.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 8 februari 2015 @ 23:04:54 #33
17121 Rica
Mais, je ręve!
pi_149493986
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 21:03 schreef reza1 het volgende:
Syriza _O_
Syriza Official Vows to Kill EU-US Trade Deal as 'Gift to All European People'

_O_

De meeste mensen weten ws niet eens wat de TTIP is. Wat genoeg zegt over de media die het angstvallig stil houdt.
Don't try and blame me for your games
Your games are death
My world is light, the angels fill my eyes
With every breath
pi_149494736
Prachtig die Grieken, eerst het land zelf naar de knoppen helpen door de cijfers te vervalsen en veel te veel te lenen. Dan veel geld vragen om de bende overeind te houden in ruil voor minimale concessies en hervormingen (en die allemaal uitstellen).

Vervolgens de EU de schuld geven van het falen van het reddingsplan, geen belastingen betalen of innen(!), omdat er verkiezingen aankomen en tot slot ervoor zorgen dat de anti-EU partijen met 2 vingers in hun neus de verkiezingen winnen en de boel op mogen knappen. Het eerste wat zij doen is niet belasting innen of corruptie aanpakken (waarom zou je), maar de schuld volledig neerleggen bij de EU en de overheidsuitgaven verhogen, zodat het land gegarandeerd binnen weken failliet gaat.
pi_149495151
Skyros, Griekenland 04-04-‘15

Geachte heer Dijsselbloem,

Ik vermoed dat er wel wat voor nodig is om deze brief ook daadwerkelijk bij u te doen belanden, maar ik hoop dat deze hartekreet bij u aankomt.

Mijn naam is Roos Mavrikou en ik ben sinds 2007 woonachtig in Griekenland. Daar woon ik met mijn Griekse man en twee dochtertjes van zes en drie jaar oud.

U bent als geen ander op de hoogte van de problematiek hier en toch lijken bepaalde feiten alleen maar als zijnde tot u en uw collega’s in Brussel door te dringen. Dat 27% van de Griekse beroepsbevolking werkeloos is, is in uw ogen slechts een percentage. Voor ons is het de werkelijkheid. Dat nog geen 10% van deze werkelozen aanspraak kan maken op een vergoeding van nog geen 400 euro per maand, voor nog geen jaar, lijkt ook slechts een statistiek. Alsof hier geen gezinnen achter schuil gaan die leven in een land met een even kostbare levensonderhoud (huur, voeding, elektriciteit) als in Nederland; het land waar ik tot mijn 27e heb gewoond.

Ik ben een hoger opgeleid, realistisch en kritisch iemand, maar Griekenland kan zo niet verder en mede daarom begrijp en steun ik de huidige Griekse regering volop in haar vraag om heronderhandelingen. Daar is niets radicaals aan, aangezien het dit land na zoveel jaren van wanbeleid –en dan heb ik het niet alleen over de Griekse regering, maar zeker ook over de door de trojka opgelegde extreme hoeveelheid hervormingen die wel degelijk voor het grootste deel zijn doorgevoerd- niets dan letterlijke en figuurlijke depressie heeft gebracht.

Ik kan de brief heel lang maken door te beschrijven waarom het land ooit op een bepaald punt is beland, maar vaak is dat vechten tegen de bierkaai. Meer nog tegen de onbuigzame politiek die vanuit Brussel wordt gevoerd.

Echter, als mijn dochter van nog geen zeven jaar deze winter een week lang zonder verwarming in het basisschool gebouw les krijgt en daarbij haar jas moet aanhouden vanwege de koude en het gebrek aan budget voor stookolie, en dit ons eveneens overkomt in het lokale ziekenhuisje waar het beperkte personeel rondloopt in hun jassen, dan vrees ik dat er in het buitenland niet beseft wordt hoe dramatisch het hier gesteld is en dat de mensen hier niet ondankbaar zijn (zoals nu veelal wordt beweerd), maar vooral wanhopig. Ik zie het als mijn taak als inwoner van dit land, en als moeder van twee jonge kinderen, om u een brief te schrijven in de hoop dat u goed nadenkt over hoe u tegen ons en onze situatie aankijkt.

De mensen verdienen hier meer dan de dreigingen over en weer. Wij verdienen op zijn minst waardigheid en goed functionerende pilaren van de samenleving; onderwijs en gezondheidszorg. Die zijn de afgelopen jaren compleet afgebrokkeld, mede dankzij het opgelegde beleid en bezuinigingen van u en uw collega’s in Brussel.

Ik vraag u om begrip, ik vraag u om redelijkheid en ik vraag u diep in uw hart te kijken en ons niet als het zwarte schaap, of slechts als statistieken te zien, maar als mensen net als u en uw familie en vrienden die simpelweg willen (over)leven.

In afwachting van uw antwoord, verblijf ik,

Roos Mavrikou
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149495449
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 22:05 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Dat geld komt nooit meer terug. Dat was toch allang duidelijk? En terecht ook. Mooi om te zien een regering die eindelijk eens voor het eigen volk kiest en een dikke vinger opsteekt tegen de banken. *O*
Banken hebben hun geld al. De enige dat de Griekse vinger krijgt zijn de belastingbetalers van de EU.
A society of sheep must in time beget a government of wolves.
- Henry de Jouvenel
  zondag 8 februari 2015 @ 23:38:14 #37
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149495472
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 22:05 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Dat geld komt nooit meer terug. Dat was toch allang duidelijk? En terecht ook. Mooi om te zien een regering die eindelijk eens voor het eigen volk kiest en een dikke vinger opsteekt tegen de banken. *O*
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
  zondag 8 februari 2015 @ 23:43:57 #38
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_149495736
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 22:05 schreef Japie77 het volgende:

[..]

Dat geld komt nooit meer terug. Dat was toch allang duidelijk? En terecht ook. Mooi om te zien een regering die eindelijk eens voor het eigen volk kiest en een dikke vinger opsteekt tegen de banken. *O*
Hoezo is complete zelfvernietiging "voor eigen volk kiezen"?
pi_149495816
Die man heeft wel ballen om zo tegen de EU te gaan.
Ура для россии
  zondag 8 februari 2015 @ 23:49:25 #40
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_149495935
quote:
14s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:46 schreef Woestijnvos het volgende:
Die man heeft wel ballen om zo tegen de EU te gaan.
Ik ben benieuwd of ie ook nog zoveel ballen heeft als z'n kiezers verhaal komen halen.
pi_149496025
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:49 schreef beantherio het volgende:

[..]

Ik ben benieuwd of ie ook nog zoveel ballen heeft als z'n kiezers verhaal komen halen.
Dan heeft hij allang een kogel door z'n kop gejaagd. Experiment mislukt en de Grieken nog armer. Jeuj.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  zondag 8 februari 2015 @ 23:52:29 #42
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149496043
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:43 schreef beantherio het volgende:

[..]

Hoezo is complete zelfvernietiging "voor eigen volk kiezen"?
Je lostrekken uit de vernietigende greep van het grootkapitaal en de banken wel.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_149496426
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:30 schreef maryen65 het volgende:
Skyros, Griekenland 04-04-‘15

Een klaagbrief voor de toekomst ;(
Dit is dus exact het probleem. De Griekse burgers zijn nog steeds door en door corrupt. Ze zijn zo berekenend dat ze nu al brieven hebben klaarliggen om in de toekomst medeleven op te wekken ;(
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_149496508
quote:
13s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:04 schreef eight het volgende:

[..]

Een klaagbrief voor de toekomst ;(
Dit is dus exact het probleem. De Griekse burgers zijn nog steeds door en door corrupt. Ze zijn zo berekenend dat ze nu al brieven hebben klaarliggen om in de toekomst medeleven op te wekken ;(
Ach rot toch op. Zie je nu echt niet dat het geld wat voor de Griekse burgers bestemd was gewoon naar de rijken is gegaan? En dat die mensen in armoede leven?
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
  maandag 9 februari 2015 @ 00:07:26 #45
38114 beantherio
4900 op de schaal van Richter
pi_149496529
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:52 schreef hmmmz het volgende:

[..]

Je lostrekken uit de vernietigende greep van het grootkapitaal en de banken wel.
Als ik het artikel, dat de aanleiding van dit topic vormt, goed begrijp staan ze nu alweer te springen om geld.
pi_149496741
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:06 schreef maryen65 het volgende:

[..]

Ach rot toch op. Zie je nu echt niet dat het geld wat voor de Griekse burgers bestemd was gewoon naar de rijken is gegaan? En dat die mensen in armoede leven?
Nee, ik zie een stelletje verwende burgers die net zo met datums en cijfertjes liggen te klote als de regering die verantwoordelijk is voor alle ellende.
Het welvaartsniveau van Griekenland zal vergelijkbaar zijn met een land als Roemenië. En dat is volkomen terecht.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_149496782
quote:
1s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:14 schreef eight het volgende:

[..]

Nee, ik zie een stelletje verwende burgers die net zo met datums en cijfertjes liggen te klote als de regering die verantwoordelijk is voor alle ellende.
Het welvaartsniveau van Griekenland zal vergelijkbaar zijn met een land als Roemenië. En dat is volkomen terecht.
Ik heb mijn hoop voor de toekomst in NL verloren :'(
Wem die Scheisse bis zum Hals steht, sollte den Kopf nicht hängen lassen
pi_149496864
quote:
0s.gif Op zondag 8 februari 2015 23:04 schreef Rica het volgende:

[..]

Syriza Official Vows to Kill EU-US Trade Deal as 'Gift to All European People'

_O_

De meeste mensen weten ws niet eens wat de TTIP is. Wat genoeg zegt over de media die het angstvallig stil houdt.
Beweer jij nu dat de NOS, die 100% door de overheid gefinancierd wordt, aan propaganda doet? :(
  maandag 9 februari 2015 @ 00:23:47 #49
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_149496911
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:07 schreef beantherio het volgende:

[..]

Als ik het artikel, dat de aanleiding van dit topic vormt, goed begrijp staan ze nu alweer te springen om geld.
Geld voor redelijke opbouw, geen geld met een wurgcontract.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_149496917
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:21 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Beweer jij nu dat de NOS, die 100% door de overheid gefinancierd wordt, aan propaganda doet? :(
quote:
0s.gif Op maandag 9 februari 2015 00:21 schreef Smack10 het volgende:

[..]

Beweer jij nu dat de NOS, die 100% door de overheid gefinancierd wordt, aan propaganda doet? :(
De media staat er. Dat is groter dan de NOS. Of zie je een groot verschil met bv RTL in de berichtgeving?
"You know, boys, a nuclear reactor is a lot like a woman. You just have to read the manual and press the right buttons."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')