De VS bombardeerde een paar ISIS-voertuigen, ook zonder de VS had Erbil het overleefd.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 21:59 schreef Atak het volgende:
k kan nu al zeggen dat de zogenaamde Koerdische samenhorigheid niet bestaat. Als de VS niet geholpen had was Erbil gevallen zowel als heel veel andere plaatsen die Koerden bezetten.
In ieder geval meer dan de Turkse bangerikken die slijmen bij de NATO om bombardementen uit te voeren tegen de PKK omdat ze zelf te bang zijn om met soldaten de bergen in te trekken.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 21:59 schreef Atak het volgende:
Er is sowieso een kleine minderheid die hun wapens willen oppakken voor noord-Irak.
Hoe willen ze naar Kobane als Turkije geen Koerden naar Kobane liet gaan? Turkije wou haar vriend ISIS beschermen van de Koerden en blokkeerde Koerden naar Kobane te gaan.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 21:59 schreef Atak het volgende:
Turkije had een politici een bus gehuurd en verteld dat Koerden een gratis reis zullen krijgen naar Kobane of Erbil. Die bus was helemaal leeggebleven terwijl Erbil op vallen stond.
http://www.presstv.ir/det(...)-syria-intervention/quote:Iran has warned the government of Turkey against possible military intervention in Syria as ISIL Takfiri terrorists close in on the Syrian town of Kobani near the Arab country’s border with Turkey.
Iran's Deputy Foreign Minister for Arab and African affairs Hossein Amir-Abdollahian said on Thursday that Tehran and Turkey are in consultation over the situation in the Kurdish city, noting that the Islamic Republic has warned Turkey against ground operations in Syria.
Sorry maar Erbil stond echt op vallen. Ze waren zo dichtbij gekome. Dat waren echt goeie tijden met Koerden op para-mode op twitter smekend op hulp van de VSquote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:04 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De VS bombardeerde een paar ISIS-voertuigen, ook zonder de VS had Erbil het overleefd.
Steden als Erbil, Bagdad, Basra enzovoorts zullen nooit vallen.
Beter toch als ze dat kunnen doen.quote:In ieder geval meer dan de Turkse bangerikken die slijmen bij de NATO om bombardementen uit te voeren tegen de PKK omdat ze zelf te bang zijn om met soldaten de bergen in te trekken.
Er is altijd een manierquote:Hoe willen ze naar Kobane als Turkije geen Koerden naar Kobane liet gaan? Turkije wou haar vriend ISIS beschermen van de Koerden en blokkeerde Koerden naar Kobane te gaan.
Bron graag voor deze onzinbewering, ik ben benieuwd.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:10 schreef Atak het volgende:
[..]
Sorry maar Erbil stond echt op vallen.
Erbil stond op vallen? Ze waren 80km van Erbil verwijderd en kwamen niet dichterbij. En als we de woorden van de VS toch moeten geloven, dan klopt het inderdaad dat Turkije ISIS steunt. Jammer he, om te weten dat het turkse ISIS opnieuw een oorlog tegen de Koerden verliest?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:10 schreef Atak het volgende:
Sorry maar Erbil stond echt op vallen. Ze waren zo dichtbij gekome. Dat waren echt goeie tijden met Koerden op para-mode op twitter smekend op hulp van de VS. Dat Erbil op vallen stond zijn niet mijn woorden trouwens maar de woorden van de VS.
Het Turkse leger is een bitchleger. Turkije is zo triest dat ze een verplichte dienstplicht hebben, omdat ze weten dat Turken anders nooit hun land zouden verdedigen en zouden vluchten naar EUquote:
Er is ook altijd een manier om Constantinopel te bevrijden. Turkije weet maar al te goed dat een aanval op Syrie zal leiden tot de bevrijding van Constantinopel door Syrie en Iran.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:10 schreef Atak het volgende:
Er is altijd een manier. Sommige Koerden weten over te steken om benzine en sigaretten te smokkelen. Als je dan echt wil dan is er echt een manier op een weg te vinden maar we hebben duidelijk gezien dat het de meeste geen bout kan schelen wat er in Ayn Al-Arab of Erbil gebeurt.
Niet om ze te verdedigen of zo, maar het zit er nogal dik bovenop dat dit een stukje propaganda is.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:03 schreef UpsideDown het volgende:
De shia's zijn ook wel boefjes, in deze video krijgen de shia-milities in Jalawla er flink voor langs:
Bewezen voorbeelden?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 21:56 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Je kan wel lachen, maar de sjiitische milities tonen grote vijandigheid jegens Koerden.
dan leef je echt op een berg of zo. www.google.nlquote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:13 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Bron graag voor deze onzinbewering, ik ben benieuwd.
En niet aankomen met je eigen fantasieverhaaltje uit één of andere opgeklopte Turandroom.
Ben je er trouwens van op de hoogte dat Iran Azerbeidzjan gaat heroveren en 't land gaat bevrijden van Turkse kolonialisme? Azerbeidzjanen zijn Perzen van oorsprong. Dus Turkije gaat nog een groter probleem krijgen aangezien het Armeens front op Turkije gericht zal zijn en Iran 100+ miljoen inwoners zal krijgen met de bevrijding van Azerbeidzjan.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:29 schreef Atak het volgende:
[..]
dan leef je echt op een berg of zo. www.google.nl
Nope. Ik sta eerder achter de SAA dan achter de YPG. 't zijn juist trouwens Arabieren die altijd beweren superieur te zijn aan anderen. Zie ba'athisme.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:30 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ok, iedereen is stom, Koerden en Israel zijn geweldig, fapfapfap.
Koerdische propaganda, zonder de hulp van Shia Milities hadden ze die stad nooit veroverd.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:21 schreef Peunage het volgende:
[..]
Niet om ze te verdedigen of zo, maar het zit er nogal dik bovenop dat dit een stukje propaganda is.
Er zouden verschillende milities zitten, maar die hebben allemaal dezelfde emmer rode verf gebruikt, en maken domme spelfouten als ze hun eigen naam schrijven
En hij liet 5 militieleden of zo zien. Waar is de rest dan? Waarom zouden ze gaan jatten uit huizen die schijnbaar geboobytrapped zijn en waar nog IS leden in zitten.
Tabriz zal de hoofdstad van Azerbeidzjan wordenquote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:31 schreef PizzaMizza het volgende:
t nog een groter probleem krijgen aangezien het Armeens front op Turkije gericht zal zijn en Iran 100+ miljoen inwoners zal krijgen met de be
En op hun beurt hadden de shi'ieten Amerli en andere plekken nooit heroverd met de hulp van de Koerden, 't werkt 2 kanten op.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:32 schreef Montana_ir het volgende:
[..]
Koerdische propaganda, zonder de hulp van Shia Milities hadden ze die stad nooit veroverd.
De Iraanse Azerbeidzjanen staan loodrecht achter Iran en zijn ervan bewust dat ze Perzen zijn. De Turkse taal is volledig aan 't verdwijnen in Iran en uiteindelijk zal Azerbeidzjan(land) ook weer behoren tot Iran.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:33 schreef Atak het volgende:
[..]
Tabriz zal de hoofdstad van Azerbeidzjan worden
En nu willen ze tegen Iran vechten.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:32 schreef Montana_ir het volgende:
[..]
Koerdische propaganda, zonder de hulp van Shia Milities hadden ze die stad nooit veroverd.
Dat dacht ik al.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:29 schreef Atak het volgende:
[..]
dan leef je echt op een berg of zo. www.google.nl
Hebben ze wel gehad, maar het was van korte duur.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:34 schreef Atak het volgende:
[..]
En nu willen ze tegen Iran vechten.Nu snap ik oppeens waarom de Koerden nooit een land hebben gehad.
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:34 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
De Iraanse Azerbeidzjanen staan loodrecht achter Iran en zijn ervan bewust dat ze Perzen zijn. De Turkse taal is volledig aan 't verdwijnen in Iran en uiteindelijk zal Azerbeidzjan(land) ook weer behoren tot Iran.
Ja, maar jij bezigt nu oorlogstaal en je bent op een confrontatie uit. Onder de milities heb je boeven, onder de Peshmerga heb je net zo goed boeven. Dat betekent niet dat ze daarom oorlog gaan voeren.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:33 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
En op hun beurt hadden de shi'ieten Amerli en andere plekken nooit heroverd met de hulp van de Koerden, 't werkt 2 kanten op.
Dit.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:36 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ja, maar jij bezigt nu oorlogstaal en je bent op een confrontatie uit. Onder de milities heb je boeven, onder de Peshmerga heb je net zo goed boeven. Dat betekent niet dat ze daarom oorlog gaan voeren.
Lolquote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:34 schreef Atak het volgende:
[..]
En nu willen ze tegen Iran vechten.Nu snap ik oppeens waarom de Koerden nooit een land hebben gehad.
Het is geen droom. Er zijn al 7 staten. Het is een kwestie van militaire en economische opbouw.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 22:13 schreef UpsideDown het volgende:
[..]
Bron graag voor deze onzinbewering, ik ben benieuwd.
En niet aankomen met je eigen fantasieverhaaltje uit één of andere opgeklopte Turandroom.
Ah, de slaaf van Khamenei? Kijk hoe hij slijmt bij Iran:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |