quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:11 schreef RobinOok het volgende:
[ link | afbeelding ]Broodje lam
Turks broodje (opgepiept in de oven) met leftover pulled lamb. Of nou ja, eigenlijk heet dat bij ons gewoon lamsschouder uit de oven. Die had ik een nachtje weggezet met ingewreven vadouvankruiden (van Jonnie). Volgende dag 6 uur in de oven op een bedje van ui met knoflook en een scheutje Shaoxing. Schaal afgedekt met alufolie.
Dit was dus over en ging vandaag op een broodje, met yoghurtsausje.
Yummie!quote:Op zondag 8 februari 2015 10:15 schreef Soohr het volgende:
broodje hamburger met de lot.
[ afbeelding ]
Waygu vlees, broodje, sla, tomaat, komkommer, spek, ei en zelfgemaakte bbqsaus.
Woah! Past bijna niet in je hand!quote:Op maandag 9 februari 2015 11:29 schreef Myraela het volgende:
[ afbeelding ]
Ik maakte een tuna melt van een wrapje die ik over had.Vond het lastig fatsoenlijk op de foto te zetten.
quote:Op maandag 9 februari 2015 11:29 schreef Myraela het volgende:
[ afbeelding ]
Ik maakte een tuna melt van een wrapje die ik over had.Vond het lastig fatsoenlijk op de foto te zetten.
Die foto is wel gelukt hoor, ik krijg hier nu direct zin in. Beetje krokante buitenkant en van binnen lekker smeuïg...quote:Op maandag 9 februari 2015 11:29 schreef Myraela het volgende:
[ afbeelding ]
Ik maakte een tuna melt van een wrapje die ik over had.Vond het lastig fatsoenlijk op de foto te zetten.
Dat ziet er lekker uit. Mooie blog ook, ga gelijk even rondneuzen, ik ben dol op de Turkse keuken.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:04 schreef Eslem het volgende:
Tuna melt![]()
Hier vorige week eindelijk eens etli ekmek gemaakt. It was gooooood![]()
[ afbeelding ]
You make me blushquote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:31 schreef minilot het volgende:
Ikvan Eslem in dit topic! En zo'n leerzaam blog, echt leuk!
Ha, je hebt gelijk, maar toevallig komt de kip uit één van de slechts vijftien kookboeken die ik heb!quote:Op woensdag 11 februari 2015 10:54 schreef Eslem het volgende:
Jij zit volgens mij ook veel op internet receptjes te zoeken, chicken 65, noooooit van gehoord. Klinkt wel erg lekker allemaal!
Oh, ik dacht toevallig gisteren, die kip zou ik wel eens willen maken.quote:Op woensdag 11 februari 2015 11:43 schreef minilot het volgende:
[..]
Ha, je hebt gelijk, maar toevallig komt de kip uit één van de slechts vijftien kookboeken die ik heb!
http://www.aziatische-ing(...)oek-kumar-mahadevan/
Gewone broodpudding boeit me ook niet en ik krijg er ook nooit trek van als ik er een recept van tegenkom. Maar ik zag gisteren deze Egyptische variant voorbij komen bij reisprogramma A Cook Abroad (BBC) en hoewel ik (net als jij, blijkbaarquote:Op woensdag 11 februari 2015 12:16 schreef RobinOok het volgende:
[..]
Oh, ik dacht toevallig gisteren, die kip zou ik wel eens willen maken.
Komt ie gewoon uit Kumar Mahadevan's boek. Hihi. Ga ik proberen te onthouden.
(die broodpudding met bladerdeeg lijkt me horror, ik hou niet van bladerdeeg en broodpudding lijkt me ook heel euh blegh. Zie het zo vaak voorbij komen bij die engelsen en ik heb nog nooit gedacht "dat wil ik wel eens proberen". Integendeel dus. Brrrr. Maar het ziet er wel heel hip uit!)
*applaus!*quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:51 schreef MutedFaith het volgende:
Niet zo'n mooie foto als anderen.. maar lekker was t wel.
[ afbeelding ]
Een goed recept voor een pittige laksa, daarvoor hou ik me altijd aanbevolen!quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:48 schreef Rorsach het volgende:
Heerlijk recept voor chicken noodle laksa, waar de kinderen dol op zijn. Flink wat pit, dus melk/bier bij de hand houden.
[ afbeelding ]
Yummm lijkt mij heel lekker!quote:Op woensdag 11 februari 2015 11:48 schreef minilot het volgende:
Toetje als ontbijt vanmorgen!
[ afbeelding ]
Het is - warm uit de oven - um ali, Egyptische broodpudding met bladerdeeg.
Verder zit er in dit geval in: melk, room, vanille, kaneel, nootjes, rozijnen, kokosnoot en als topping nog pistache, amandel en rozenblaadjes.
Ik maak eigenlijk altijd deze: http://uktv.co.uk/food/recipe/aid/512214quote:Op woensdag 11 februari 2015 13:39 schreef minilot het volgende:
[..]
Een goed recept voor een pittige laksa, daarvoor hou ik me altijd aanbevolen!Kom maar op!
Myra, wat glimmen ze prachtig!quote:Op donderdag 12 februari 2015 08:46 schreef Myraela het volgende:
[ afbeelding ]
Turkse pide met gehakt
Deze vond ik wel mooi gelukt. Vroeger nam ik ze wel eens mee van de Turkse bakker maar was ik altijd een beetje teleurgesteld. Beetje oud/droog brood en weinig en smakeloze vulling. Nu waren ze precies hoe ik ze me altijd voorgesteld had.Super lekker.
Ik hou van zulke broodjes.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 15:18 schreef vinnypassy het volgende:
Niet de mooiste foto, maar wel lekker. Likje pestp op boven- en onderkant, daar bovenop tonijnmayonaise, daar bovenop pijnboompitjes en rucola, daar bovenop kalfsfricandeau en daar bovenop uitgebakken parmaham, schilfers parmezaanse kaas en een klein beetje balsamicoazijn. Want ik had dit toevallig toch nog allemaal in huis, dus waarom gooi je dat dan niet op één broodje?![]()
[ afbeelding ]
Ha, vitello tonato op een broodje!quote:Op zaterdag 14 februari 2015 15:18 schreef vinnypassy het volgende:
Niet de mooiste foto, maar wel lekker. Likje pestp op boven- en onderkant, daar bovenop tonijnmayonaise, daar bovenop pijnboompitjes en rucola, daar bovenop kalfsfricandeau en daar bovenop uitgebakken parmaham, schilfers parmezaanse kaas en een klein beetje balsamicoazijn. Want ik had dit toevallig toch nog allemaal in huis, dus waarom gooi je dat dan niet op één broodje?![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |