waarom maakt dat niet uit?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:59 schreef Re het volgende:
[..]
ja en het is een pretje om tussen op te groeien, en 2 wrongs do not make one right
maar ff serieus, dit kind groeit op tussen de wietdampen, legaal of illegaal maakt dat geen zak uit natuurlijk
oh jij bent de moeder in kwestiequote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:07 schreef Re het volgende:
[..]
ja het gaat hier om een vader die elke dag stoned zijn dochter tracht op te voeden, kind heeft er duidelijk last van, maar ja moet kunnen want legaal...
dat is geen legalistiequote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:14 schreef Re het volgende:
[..]
accijns, kosten voor constante kwaliteit, regulatie, controle, onderzoek, preventie, wil je het puur verkopen of met tabak, kan nog wel even doorgaan
bij ieder huis is de stroom "afgetapt"quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:36 schreef Blijdoener het volgende:
[..]
Ja, er is sprake van achterdeurproblematiek en ben het met je eens dat dat hypocriet is, maar de stroom werd illegaal afgetapt. Heel gevaarlijk en dat die vader dat per se wil doen oké, maar val er dan andere mensen niet mee lastig. Geen goede vader naar mijn mening omdat hij haar zo in gevaar brengt. En dat het hem blijkbaar niets kan schelen dat ze daardoor gaat stinken.
schuld van nederland, je kunt als belg niet zomaar over de grens rijden, een growshop, oh wacht, die zijn verboten he, binnenlopen en een koolstoffilter kopenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 19:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoe is dat te vergelijken met wiet kweken?
Alhoewel ik het wel vrij not done vindt om dit bij een kind te doen, op zo'n manier dat die daar echt last van ondervind, ook al is dat alleen stank. Dat beperkt een kind heel aardig, geen vrienden mee naar huis durven(mogen) nemen bv, zich onzeker voelen door de stank en angst voor een stigma.
er is geen enkele valide bron voor de gestelde export, bestaat niet, punt uit.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 02:17 schreef hottentot het volgende:
[..]
De Monte Carlo-simulatie van het WODC geeft je geen gelijk. En bij de breedste schattingen liggen zowel de onder als de bovengrens boven de 50% aangaande de export.
Als je daarnaast zelf een beeld hebt van hoeveel er geteeld word en hoeveel er gebruikt word dan begrijpt iedereen met enig analytisch vermogen dat de export het grootste deel van de markt is.
dus je maakt schattingen aan de hand van.....quote:Op zaterdag 7 februari 2015 02:29 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je kunt altijd schattingen maken. Daarbij hanteer je voor de onzekerheden een op statistiek en wel voorhanden zijnde gegevens gebaseerde aannemelijke onder en boven grens.
Bij dit soort modellen is het extreem zeldzaam dat het uiteindelijke echte resultaat de boven of de onder grens bereikt.
Schiet hier de gaten maar in dan: http://www.google.nl/url?(...)vm=bv.85464276,d.d2s (directe downloadlink)
Goede constructieve posting.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 06:40 schreef fs180 het volgende:
[..]
dus je maakt schattingen aan de hand van.....juist
Als dat alles is?! Is het normaal dat 'n kind thuis in 'n wietlucht loopt en/of gevaar loopt bij slechte aansluiting (achter de meter)? Heb 't persoonlijk ook gezien bij mensen, en ja die hebben ook goede kanten..maar..maar...(je ziet het ook aan de kindjes)quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:20 schreef Eficaz het volgende:
Mijn mening: als dat alles is en de vader is verder een goede vader, vind ik het heel erg raar, die aangifte....![]()
Dus? Afspreken dat die bedrijven het niet meer melden aan de politie. Minder aftappen => minder risico op brand voor andere mensen, minder diefstal van stroom en dus minder kosten voor andere klanten. Pak die mensen door meer infraroodcamera's (helicopters) en drugshonden (gewoon overal in de buurt 'uitlaten') in te zetten.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:58 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik denk dat het verbruik nogal gaat opvallen en je dus snel gespot kan worden...
Edit: spuit 11.
Drugshonden zijn ontzettend schaars. In Nederland heb je die alleen op schiphol en de haven in Rotterdam AFAIK.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:07 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dus? Afspreken dat die bedrijven het niet meer melden aan de politie. Minder aftappen => minder risico op brand voor andere mensen, minder diefstal van stroom en dus minder kosten voor andere klanten. Pak die mensen door meer infraroodcamera's (helicopters) en drugshonden (gewoon overal in de buurt 'uitlaten') in te zetten.
Kwestie van kiezen, je kan heel erg gemakkelijk meer honden trainen. In Nederland kiezen wij nog vaak voor relatief grote honden maar een aantal kleine rassen zijn uitstekend geschikt hiervoor: goedkoper om te trainen. Het is natuurlijk wel een redelijk arbeidsintensieve klus (de training, zo'n hond loopt immers ook met de agent in zijn vrije tijdquote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:16 schreef OllieWilliams het volgende:
[..]
Drugshonden zijn ontzettend schaars. In Nederland heb je die alleen op schiphol en de haven in Rotterdam AFAIK.
Een beetje de mentaliteit van de mensheid betreffende bijna alles.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 18:47 schreef killerkip69 het volgende:
hij zal het wel verdiend hebben.
Waarom zou je zelf investeren in de hele mikmak als je het ook kunt kopen in de winkel? Dan is het misschien iets duurder, maar het scheelt wel een hoop gedoe. Bovendien is het geheid veilig, want onderhevig aan warenwetten.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:11 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat als bedrijven wiet gaan verbouwen dat de winstmarges door efficientie en supply/demand uiteindelijk zo laag worden dat particulieren er niks meer op kunnen verdienen op huiskamerschaal.
Geef de samenleving maar weer de schuld. En die Papa zal vast ook wel weer een moeilijke jeugd en dergelijke gehad hebben en zo. Het zal vast dus zijn schuld wel niet zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:06 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Strikt genomen wel ja, maar papa had geen plantage gehad in zijn woonkamer als deze samenleving niet vol met gewelddadige controlefreaks zat. Controlefreaks die al decennia weten dat mensen die geen geweld willen gebruiken, maar wel makkelijk geld willen verdienen dit soort plantages in woonwijken neerzetten.
Het risico zit hem niet zozeer in het aftappen, maar in de rest van de opstelling. Als een kind die niet midden tussen de wietplantjes speelt naar wiet stinkt dan weet je al dat de verdere opstelling echt ronduit prut is.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:07 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dus? Afspreken dat die bedrijven het niet meer melden aan de politie. Minder aftappen => minder risico op brand voor andere mensen, minder diefstal van stroom en dus minder kosten voor andere klanten. Pak die mensen door meer infraroodcamera's (helicopters) en drugshonden (gewoon overal in de buurt 'uitlaten') in te zetten.
Hoe zijn kleinere honden goedkoper om te trainen?quote:Op dinsdag 10 februari 2015 22:20 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Kwestie van kiezen, je kan heel erg gemakkelijk meer honden trainen. In Nederland kiezen wij nog vaak voor relatief grote honden maar een aantal kleine rassen zijn uitstekend geschikt hiervoor: goedkoper om te trainen. Het is natuurlijk wel een redelijk arbeidsintensieve klus (de training, zo'n hond loopt immers ook met de agent in zijn vrije tijd) maar je kan beginnen met de 5 'grote' steden. Je verdient er ook veel geld mee door dat op te sporen. Niet dat je het van mij per se moet opsporen, het belangrijkste vind ik dat de buren er geen last van hebben en dat zij geen gevaar lopen doordat iemand wiet kweekt. Het niet melden van verdachte stroompieken zou al een goede eerste stap zijn, in dat geval hoeft stroom niet langer afgetapt te worden hiervoor.
Minder voer nodig, kleiner verblijf nodig, meer tegelijkertijd kunnen uitlaten. Het zal echter zeker niet doorslaggevend zijn voor de kosten, ik vermoed dat vooral de 1 op 1 uren voor het trainen zelf de kosten veroorzaken.quote:Op woensdag 11 februari 2015 10:55 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoe zijn kleinere honden goedkoper om te trainen?
Is dat zo? Kan je niet differentiëren tussen pure wietplanten en blowgeuren? Er zit toch meer in zo'n pure wietplant. Kan je niet aan de sterkte van de reactie van de hond zien dat het om een hele sterke geur gaat of om een relatief milde geur?quote:En ben je je ervan bewust dat die honden dan aankloppen bij iedereen die wiet in huis heeft, als in een blow?
Ja, maar dat is ook bij ouders die roken in de nabijheid van hun kind.quote:Op woensdag 11 februari 2015 10:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Het risico zit hem niet zozeer in het aftappen, maar in de rest van de opstelling. Als een kind die niet midden tussen de wietplantjes speelt naar wiet stinkt dan weet je al dat de verdere opstelling echt ronduit prut is.
Uiteraard! Dan wordt het kweken van wiet zoiets als het kweken van prei of champignons.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:11 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat als bedrijven wiet gaan verbouwen dat de winstmarges door efficientie en supply/demand uiteindelijk zo laag worden dat particulieren er niks meer op kunnen verdienen op huiskamerschaal.
En voor hobbyisten gaat het niet om het geld en de grootschaligheid en snelheid van het proces dus is er geen reden om stroom af te tappen of om zo veel planten te nemen dat de stankoverlast te heftig wordt.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:23 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Uiteraard! Dan wordt het kweken van wiet zoiets als het kweken van prei of champignons.
De trainingskosten zijn idd het hoogste en die verschillen niet. De rassen die hier het meeste voor gebruikt worden zijn dan ook het makkelijkste te trainen hiervoor(en een beetje breder inzetbaar vaak).quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:12 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Minder voer nodig, kleiner verblijf nodig, meer tegelijkertijd kunnen uitlaten. Het zal echter zeker niet doorslaggevend zijn voor de kosten, ik vermoed dat vooral de 1 op 1 uren voor het trainen zelf de kosten veroorzaken.
Wiet is wiet, er is geen verschil tussen een wietplant en een wiet in een blowtje qua geur. Alleen de eventuele tabak erbij, maar die ruiken ze ook als er een pakje sigaretten vlakbij het wiethok ligt.quote:Is dat zo? Kan je niet differentiëren tussen pure wietplanten en blowgeuren? Er zit toch meer in zo'n pure wietplant. Kan je niet aan de sterkte van de reactie van de hond zien dat het om een hele sterke geur gaat of om een relatief milde geur?
Blowen is niet erger dan roken bij een kind, dat is precies hetzelfde. Van meeroken van blow wordt je niet stoned(nou ja, niet snel iig) ofzo.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:16 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ja, maar dat is ook bij ouders die roken in de nabijheid van hun kind.![]()
Als is het blowen nog erger.
(mee)Blowen richt volgens onderzoek van de laatste 10 jaar meer schade aan aan het lichaam (kanker, longen), bovendien wordt het lastig om je als ouder te gedragen als je stoned bent. Daarom noemde ik het erger.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:38 schreef erodome het volgende:
[..]
Blowen is niet erger dan roken bij een kind, dat is precies hetzelfde. Van meeroken van blow wordt je niet stoned(nou ja, niet snel iig) ofzo.
Bron?quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:42 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
(mee)Blowen richt volgens onderzoek van de laatste 10 jaar meer schade aan aan het lichaam (kanker, longen),
Diverse populairwetenschappelijke artikelen. Ik ben geen bookmarker dus je moet met niet naar links vragen van wat ik jaren geleden heb gelezen. Ik lees het, ik onthoud het automatisch en ik ga weer verder, zolang het niet mijn vakgebied is.quote:
Het vervelende is dat onderzoek wat betreft dit onderwerp nogal tendentieus is. Vaak uitgevoerd wordt met bias in de factoren of met kleine populaties of vaak worden onderzoekers betaald om een bepaalde conclusie te bewijzen. Dus vandaar dat ik het vraag maar ik snap dat je geen links bijhoud dat doe ik ook vaker niet dan wel.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:45 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Diverse populairwetenschappelijke artikelen. Ik ben geen bookmarker dus je moet met niet naar links vragen van wat ik jaren geleden heb gelezen.
Fair enough.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:47 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het vervelende is dat onderzoek wat betreft dit onderwerp nogal tendentieus is. Vaak uitgevoerd wordt met bias in de factoren of met kleine populaties of vaak worden onderzoekers betaald om een bepaalde conclusie te bewijzen.
Ken 2 ouders die regelmatig stoned zijn, moet wel zeggen dat bij hun medische redenen meespelen in gebruik, maar dat zijn verder prima ouders eigenlijk.quote:Op woensdag 11 februari 2015 12:42 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
(mee)Blowen richt volgens onderzoek van de laatste 10 jaar meer schade aan aan het lichaam (kanker, longen), bovendien wordt het lastig om je als ouder te gedragen als je stoned bent. Daarom noemde ik het erger.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |