Herkenbaar. Keek het ooit vaak half in het weekend met vrienden. Zij keken dat, geloof na Melrose Place. Het beklijfde bij mij niet. Later verzot, zelfs ooit alle dvdboxen gekocht. Zal die nooit wegdoen.quote:Op zondag 8 februari 2015 14:33 schreef Lyrebird het volgende:
Met uitzondering van seizoen 1, toen de karakters nog niet helemaal uit de verf kwamen, zit Seinfeld erg sterk in elkaar, en hebben de makers de lat heel erg hoog gelegd.
Kanttekening: ik heb de show een paar keer moeten zien, voordat ik in zag wat er nou zo leuk aan is. In het begin vond ik er ook geen reet aan, maar sindsdien heb ik iedere aflevering minstens twee keer gezien.
Dat was bij mij ook, dit ben ik echt langzaam leuk gaan vindenquote:Op zondag 8 februari 2015 18:03 schreef Staal het volgende:
[..]
Herkenbaar. Keek het ooit vaak half in het weekend met vrienden. Zij keken dat, geloof na Melrose Place. Het beklijfde bij mij niet. Later verzot, zelfs ooit alle dvdboxen gekocht. Zal die nooit wegdoen.
Dat jaren 90 sfeertje maakt seinfeld juist seinfeldquote:Op maandag 9 februari 2015 15:23 schreef LuNaTiC het volgende:
https://twitter.com/seinfeldtoday
Would watch.
Serenity now! Insanity later...quote:Op woensdag 11 februari 2015 00:47 schreef wolferl het volgende:
Frank Costanza is goed.
A mouse? that's it! we moving!
Lloyd Braunquote:Op woensdag 11 februari 2015 02:01 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Serenity now! Insanity later...
Indertijd was dit een uitspraak die geregeld in ons lab te horen was.
Het is leuk omdat het in Seinfeld zo overdreven is. Het is herkenbaar. Herkenbare situaties zie je wel vaker in sitcoms, echter bij Seinfeld wordt het in het absurde getrokken.quote:Op woensdag 11 februari 2015 10:39 schreef Lyrebird het volgende:
Het is ook zo herkenbaar. Wie heeft er tijdens een etentje niet iets gezegd waarbij een tafelgenoot explodeerde?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |