Ja, meer in de zin van dat ze me niet meer hoeven te zien als ze het weten. Dan heb ik een zonde begaan en ben een slechte vrouw geworden. Behalve natuurlijk als ik per direct ga trouwen met mijn vriend.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je krijgt op je 25ste nog problemen met je ouders als blijkt dat je seks had zonder getrouwd te zijn?
quote:Op maandag 2 februari 2015 11:53 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hue? Ik lees daar heel wat anders. Dat ze moet trouwens als ze een kind heeft, dus los van seks hebben met haar vriend.
Dus niet.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:54 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ja, meer in de zin van dat ze me niet meer hoeven te zien als ze het weten. Dan heb ik een zonde begaan en ben een slechte vrouw geworden. Behalve natuurlijk als ik per direct ga trouwen met mijn vriend.
Huh? Hoe staat dat los van elkaar?quote:Op maandag 2 februari 2015 11:53 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hue? Ik lees daar heel wat anders. Dat ze moet trouwens als ze een kind heeft, dus los van seks hebben met haar vriend.
Fantastisch dit!quote:Op maandag 2 februari 2015 11:54 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ja, meer in de zin van dat ze me niet meer hoeven te zien als ze het weten. Dan heb ik een zonde begaan en ben een slechte vrouw geworden. Behalve natuurlijk als ik per direct ga trouwen met mijn vriend.
Nou, ze hebben toch ook nog een paar maanden om aan het idee te wennen? Ik kan me niet voorstellen dat je ouders je zouden laten vallen..quote:Op maandag 2 februari 2015 11:54 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ja, meer in de zin van dat ze me niet meer hoeven te zien als ze het weten. Dan heb ik een zonde begaan en ben een slechte vrouw geworden. Behalve natuurlijk als ik per direct ga trouwen met mijn vriend.
Nou ja, de betekenis van de term 'gelovig' kan nogal verschillen per persoon. Dacht dat het samenzijn prima is, maar bij een kind dus wel stappen ondernomen moeten worden. Ik zat ernaast.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Huh? Hoe staat dat los van elkaar?
Nou, you're damned if you do and damned if you don't. Een stiekeme abortus is ook niks, voor je geweten.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:54 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ja, meer in de zin van dat ze me niet meer hoeven te zien als ze het weten. Dan heb ik een zonde begaan en ben een slechte vrouw geworden. Behalve natuurlijk als ik per direct ga trouwen met mijn vriend.
Ja maar dat is dus precies wat ik bedoel. Veel mensen weten niet dat bij overgeven of diaree de pil al niet meer betrouwbaar is en gebruiken dan dus geen condoom. Staat wel duidelijk in de bijsluiterquote:Op maandag 2 februari 2015 11:53 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Geen fouten, ik nam het netjes in. Ik was wel een aantal weken geleden beetje ziek en had een beetje overgegeven.. Ik las dat daardoor het effect ook afgenomen kan zijn..
Verder wel een stabiele relatie, maar ik kan het nu nog niet aan voor mijn gevoel.. Het is echt nog te vroeg..
God ziet alles toch? Dus ze kan hier op aarde wel doen alsof maar aan den hemelse poort heeft ze toch wat uit te leggen.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, you're damned if you do and damned if you don't. Een stiekeme abortus is ook niks, voor je geweten.
Je moet je eigen beslissingen nooit alleen nemen omdat je bang bent voor reacties van anderen. Denk er goed over. Als je er zelfstandig voor kiest een abortus te plegen zonder het je vriend te vertellen houd er dan wel rekening mee dat je de rest van de relatie (misschien wel altijd dus) dit zal moeten blijven verzwijgen. Kan je dat aan?quote:Op maandag 2 februari 2015 11:50 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Ik heb ook gelovige ouders. Als ze hier achter komen, heb ik al helemaal problemen. Als ik dit kind wil houden, heb ik geen andere keus dan trouwen met mijn vriend.
Ik ga straks langs bij mijn beste vriendin. Even paar dingen op een rijtje zetten..
Dat dat kan in deze westerse maatschappij, hè?!quote:Op maandag 2 februari 2015 12:06 schreef jodelahity het volgende:
25 jaar en dan nog over ouders spreken als belangrijkste factor.
Zouden ze doen en ze zouden zich schamen voor mij.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nou, ze hebben toch ook nog een paar maanden om aan het idee te wennen? Ik kan me niet voorstellen dat je ouders je zouden laten vallen..
Als hij het weet kan ik geen abortus doen. Hij zou op mijn ouders afstappen om mij tegen te houden, er alles aan doen. Niet vertellen kan ik hem ook niet aandoen, het is wel zijn baby ook.quote:Op maandag 2 februari 2015 11:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, you're damned if you do and damned if you don't. Een stiekeme abortus is ook niks, voor je geweten.
Heb je een trap?quote:Op maandag 2 februari 2015 12:14 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Zouden ze doen en ze zouden zich schamen voor mij.
Wat moet ik nou doen, ik kan geen kant op. Abortus wil ik niet, kind houden wil ik ook niet.
Nou als die opties voor jou niet kunnen heb je er dus 1 over he?quote:Op maandag 2 februari 2015 12:15 schreef Wondertjex het volgende:
[..]
Als hij het weet kan ik geen abortus doen. Hij zou op mijn ouders afstappen om mij tegen te houden, er alles aan doen. Niet vertellen kan ik hem ook niet aandoen, het is wel zijn baby ook.
Ja dacht ik ook, maar ik weet niet of een relatie daar tegen opgewassen is.quote:Op maandag 2 februari 2015 12:16 schreef jodelahity het volgende:
Dan geef je het kind op ter adoptie. Krijgt het een kind een leven en jij je zin.
Nee ik zeg ook maar wat. Denk zelf dat ze gewoon even een paar dagen moet nadenken en wat praten met mensen en dan al wat helderder en anders denkt. Maar anders is dat altijd nog een optie in ieder geval jaquote:Op maandag 2 februari 2015 12:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja dacht ik ook, maar ik weet niet of een relatie daar tegen opgewassen is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |