dank je!quote:Op vrijdag 1 mei 2015 02:52 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Vast wel maar denk nog niet dat ze begonnen zijn, vroeg enzo
SPT / [NFL] American Football Fantasy League #12
Ja wel een beetje. Na al dat gepraat over Mettenberger en hoe goed die is. Blijkbaar hebben ze toch niet zo veel vertrouwen in hem. Of ze konden geen goede down trade doen en dan maar voor de zekerheid een QB en kijken welke het beste is?quote:Op vrijdag 1 mei 2015 08:40 schreef PirE het volgende:
Beetje anticlimax zie ik, Mariota gewoon naar de Titans.
Op papier lijkt Gordon beter maar op tape is Gurley veel beter. Maar dan heb ik het wel over een 100% fitte Todd Gurley. Hij schijnt al de eerste maand te moeten missen dus de Rams nemen een gok. Het is wel een gok die als het goed uitpakt hun veel plezier zal opleveren. Ik kan me dus wel voorstellen dat ze hem boven Gordon kozen, ik snap alleen niet waarom voor een RB gingen aangezien Tre Mason het vorig jaar aardig deed als rookie. De Rams hebben grotere problemen dan de RB positie.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 10:21 schreef ssebass het volgende:
Chargers draften Melvin Gordon, sweet! Was verbaasd over de trade up maar was blijkbaar een te groot risico om het niet te doen. Vraag me af of Gordon ook de eerste keus was of toch Todd Gurley.
Ik kijk geen college, maar op papier lijkt Gordon mij echt veel beter: geweldige statistieken. Afgelopen jaar 2,587 yard en 29 TDs!. Hij heeft geen gescheurde ACL en andere peesproblemen. Daarnaast schijnt hij uit een meer NFL ready schema te komen itt Gurley. Hij komt ook over als stand up guy.
Na al die blessures van de vorige 1st round RB pick (Matthews) ben ik toch blij dat we niet weer een RB hebben gekozen met blessures. Volgende ronde een OLB of NT.
Perryman naar de Chargers dus. Was de best beschikbare speler. Ben benieuwd. Op zich niet de positie die het hardst nodig is. We hebben nog steeds geen goede OLB groep en NT. Vooral de 3rd round pick een CB verbaast mij. Zeker omdat deze als 22ste CB in de ranking stond van de draft. Misschien zie ik iets over het hoofd. Wel een thumper net als de 1st en 2nd round pick inderdaad hahaquote:Op zaterdag 2 mei 2015 00:29 schreef The_Playmaker het volgende:
Ben benieuwd wanneer Perryman, Walford en Duke Johnson vandaag gedraft worden. Perryman werd in vele mock drafts met de Packers gelinked dus dat zou op zich wel mooi zijn. Zijn maar weinig spelers van Miami die bij de Packers gespeeld hebben. Ik vind hem overigens wel een beperkte speler qua MLB. Van mij mag Duke Johnson overal heen, als het maar niet Dallas of een andere NFC North team is.
Met alleen "I love the pick" heb je na 24 picks een kratje bier leegquote:Op zaterdag 2 mei 2015 09:49 schreef Guard het volgende:
Volgend jaar een NFL Draft drinking game:
"I love the pick"
"Thumper"
"Peoplemover"
"NFL ready"
"Twitchy feet"
Iedereen is interested, hij heeft al gedineerd met Rex Ryan, heeft bezoek van LSU alumni en Dolphins players, Cowboys hebben intresse,quote:Op woensdag 6 mei 2015 13:35 schreef Smoofie het volgende:
Pats hebben serieuze interesse in la'el collins.
Het is jammer dat de Nfl geen death penalty* heeftquote:
quote:Former longtime Ravens FS Ed Reed will announce his retirement on Thursday.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |