Bedanktquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:53 schreef Chicolade het volgende:
Ik zat eens te kijken in de OP hoe het was toen jullie het kochten, wat is het al opgeknapt! Of eigenlijk: wat wordt het al mooi!Ben benieuwd hoe de kleur op de muren gaat worden, wij kijken naar soortgelijke tinten.
- Colaquote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:56 schreef Nightquest777 het volgende:
Nou zijn wij eigenwijs (), en willen toch heel graag dat pvc op de trap. Is er een trucje waarmee we iets meer kans maken dan de gemiddelde consument?
Ga je in de keuken boven het blad tegelen of schilder je dit mee?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:42 schreef Nightquest777 het volgende:
En we klussen 's avonds rustig verder. Prioriteit ligt nu bij de keuken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
We hebben tegels besteld, hoezo?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:30 schreef Arnax het volgende:
[..]
Ga je in de keuken boven het blad tegelen of schilder je dit mee?
Uit nieuwsgierigheid en vanwege de donkere kleur van je keuken.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:30 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
We hebben tegels besteld, hoezo?
Oh haha, dacht dat ik dan iets was vergeten ofzoquote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:31 schreef Arnax het volgende:
[..]
Uit nieuwsgierigheid en vanwege de donkere kleur van je keuken.
Wellicht dat ik het gemist heb, maar had er nog niet iets over gelezen in je topics
Bedankt! Dat zijn nog eens goeie tips. Heb ook een Bosch vlakschuurmachine gekocht, en een B&D Mouse schuurmachine, in combinatie met bovenstaande moeten we dan toch een eind komen zou je zeggen.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:13 schreef jpajs het volgende:
[..]
- Cola
- Water
- Driehoek krabber
- HG lijmrestenverwijderraar
- Schraapstaal
Zet een leger met vrienden/familie/vage kennissen in en laat iedereen 1 tree doen ipv zelf na 3 treden het bijltje erbij neer te gooien?quote:Op dinsdag 23 juni 2015 09:56 schreef Nightquest777 het volgende:
Nou zijn wij eigenwijs (), en willen toch heel graag dat pvc op de trap. Is er een trucje waarmee we iets meer kans maken dan de gemiddelde consument?
Kleine aanvulling: slijp de krabbers en het schraapstaal regelmatig, anders gaat het niks worden.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 11:13 schreef jpajs het volgende:
[..]
- Cola
- Water
- Driehoek krabber
- HG lijmrestenverwijderraar
- Schraapstaal
Misschien gek, maar waarom heb je voor zo donker gekozen? De ruimte lijkt veeeeel kleiner dan hij werkelijk is.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:46 schreef Nightquest777 het volgende:
Werkblad en wasbak geplaatst![]()
[ afbeelding ]
*dat rechter stuk wordt nog ingekort als we de positie van dat kastje definitief hebben gemaakt*
Omdat we het mooi vindenquote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:53 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Misschien gek, maar waarom heb je voor zo donker gekozen? De ruimte lijkt veeeeel kleiner dan hij werkelijk is.
Ja, ieder kastje heeft LED spotjes aan de binnenkant. De vitrinekastjes ook, en zeker omdat de 'plankjes' ook van glas zijn geeft een flinke bak licht. Onder de kastjes zitten ook led-balkjes, en er komt uiteraard nog een centrale plafoniere.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 22:10 schreef Bartjebart het volgende:
Het ziet er geweldig uit!![]()
In de bovenkastjes met vitrinedeuren veel verlichting toch? Dat helpt al enorm mee
Bedanktquote:Op maandag 6 juli 2015 10:25 schreef Vinniiee het volgende:
Supertof topic! Mooie keuken ook.
Ik ga het volgen
De kraan maakt het echt helemaal af hé? Het fornuis/oven wordt zometeen écht de klapper, ben zeer benieuwd.quote:Op maandag 6 juli 2015 11:20 schreef Chicolade het volgende:
Ziet er goed uit! Leuk om te zien hoe een kraan de sfeer van een keuken kan bepalen.
Bedanktquote:Op maandag 6 juli 2015 15:02 schreef Messina het volgende:
Mooi![]()
Ga je nog iets voor de tegels maken tegen opspattend vet/eten bij je kookplaat? Is zo'n kutwerk om schoon te maken
Witte voegen zijn erg besmettelijk bij een aanrecht, misschien toch een grijstint kiezen?quote:Op maandag 6 juli 2015 15:16 schreef Nightquest777 het volgende:
BedanktNee er komt verder niks achter. We wachten het wel even af hoe het gaat. Heb je suggesties dan?
Niet wit voegen, zo'n lelijke plaat ervoor... Ik heb de 'fout' in het verleden ook gemaakt hoor, witte voegen. Het is zo mooi he!quote:Op maandag 6 juli 2015 15:16 schreef Nightquest777 het volgende:
BedanktNee er komt verder niks achter. We wachten het wel even af hoe het gaat. Heb je suggesties dan?
Nou, gisteravond even de stucadoor gehad voor dat beton ciré, maar dat zou voor ons kleine badkamertje al ruim 2000 euro gaan kosten dus dat feest gaat bij ons niet door. Toch maar door blijven zoeken naar een bijpassende tegel.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 10:42 schreef Björn25 het volgende:
Erg goed bezig, zelf wil ik ook iets gaan doen met beton cire op de douchemuren. Ben erg benieuwd hoe dit eruit komt te zien!
20m2 x 100 euro per m2 = 2000 euro. En in dit geval heeft hij zélf de ruimte al gestuct, dus het is al spiegelglad.quote:Op vrijdag 10 juli 2015 12:35 schreef Björn25 het volgende:
Om hoeveel m2 gaat het dan?
Bij een badkamer moet je een beetje uitgaan van 80 euro per m2 hebben ze mij verteld. Dan moet je het voorwerk al gedaan hebben zodat ze enkel nog beton cire hoeven aan te brengen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 22% gewijzigd door Nightquest777 op 17-07-2015 09:46:05 ]Chaos is a ladder.
Daar ben ik ook wel benieuwd naarquote:Op zondag 19 juli 2015 17:16 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oeh, leuke kleur op de muur zeg! Welke kleur is dat?
quote:Op zondag 19 juli 2015 17:16 schreef Lucky_Strike het volgende:
Oeh, leuke kleur op de muur zeg! Welke kleur is dat?
quote:Op zondag 19 juli 2015 20:33 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Daar ben ik ook wel benieuwd naar
En wat een verbetering! Echt leuk om te zien.
Histor - Bijzonder uit Collection 2. Kleurcode 6905 of S 2010-R90B. Niet meer 'los' te koop volgens mij, je moet hem op maat laten mengen.quote:Op zondag 19 juli 2015 20:44 schreef Chicolade het volgende:
Ik ben ook heel erg benieuwd welke kleur het is, mooi!
Bedanktquote:Op zondag 19 juli 2015 20:47 schreef Gieliovd het volgende:
Mooie vooruitgang geboekt!
Goed bezig hoor
Dankjewel! Ik heb een staaltje aangevraagd, eens kijken of het hier ook mooi zou staan!quote:Op zondag 19 juli 2015 21:27 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
[..]
[..]
Histor - Bijzonder uit Collection 2. Kleurcode 6905 of S 2010-R90B. Niet meer 'los' te koop volgens mij, je moet hem op maat laten mengen.
[..]
Bedankt
Leuk om te horen. Maar even een advies: staar je niet blind op het staaltje. Kijk maar eens naar onderstaande foto:quote:Op maandag 20 juli 2015 13:18 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Dankjewel! Ik heb een staaltje aangevraagd, eens kijken of het hier ook mooi zou staan!
Een stapel staaltjes hebben we inderdaad, maar het is het steeds toch 'net niet'. Meerdere kleuren een litertje bestellen klinkt als een duur geintje, maar misschien wel handig aangezien we er nog jaren naar moeten kijkenquote:Op maandag 20 juli 2015 13:48 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Leuk om te horen. Maar even een advies: staar je niet blind op het staaltje. Kijk maar eens naar onderstaande foto:
[ afbeelding ]
En vergelijk dat eens met deze foto:
[ afbeelding ]
Dan zie je hoe groot de invloed is van (de hoek van) lichtinval, ondergrond etc. Mijn advies: bestel een stapel staaltjes, kies met de beste bedoelingen een kleur en bestel de minimale hoeveelheid: vaak één liter. Die liter smeer je op 1 enkele muur mooi dekkend en je komt 1 dag later terug. Dán pas kan je goed oordelen.
Toen wij aan het verven gingen was de kleurkeuze het gesprek van de dag, en waren er nogal wat twijfels bij sommige mensen, maar nu het opgedroogd is zie je pas echt wat het effect is.
Inderdaad, de plinten zijn nog niet af. Die komen precies tot onderaan de zijkanten.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 10:23 schreef Lucky_Strike het volgende:
Waarom zijn de zijkanten van je keukenkastjes langer onder de afzuigkap? Komt er nog een plint onder de kastjes ofzo?
Nee, Etnaquote:
Ik ben er redelijk laconiek mee omgegaan, als ik (of de mensen om mij heen) het gevoel had dat iets logischerwijs asbest was dan heb ik het zélf voorzichtig verwijderd en het staat nu op een afgeschermde plek totdat ik heb bedacht hoe er het beste vanaf kan rakenquote:Op woensdag 29 juli 2015 11:54 schreef peterselieplukkker het volgende:
Uit nieuwsgierigheid, in je OP staat Asbest everywhere, hoe ben je hier mee omgegaan? Alles zelf gedaan? Heb je nog wat laten analyseren of wist je heel goed waar wel en niet asbest zit?
Als je de gemeente belt kunnen ze je vertellen waar je folie kan kopen om het in te verpakken. Daar verpak je het 2x in per onderdeel. Een keertje normaal inpakken en dan de naad op een nieuw stuk leggen en omgekeerd nog een keer inpakken. En dan mag je het tot 35m2 zelf doen, je hebt wel meldplicht dan, en dan kan je het bij de milieustraat aanbieden.quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:30 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Ik ben er redelijk laconiek mee omgegaan, als ik (of de mensen om mij heen) het gevoel had dat iets logischerwijs asbest was dan heb ik het zélf voorzichtig verwijderd en het staat nu op een afgeschermde plek totdat ik heb bedacht hoe er het beste vanaf kan raken
Ik vind weleens iets in de garage ;-). Wat ik dan inpak in twee vuilniszakken en naar de stort breng. Dan beginnen ze wel van sloopvergunning, gemeente, bla bla. Maar je terug sturen doen ze ook weer niet. Dus so far so good. Nu zijn het geen grote hoeveelheden, dat scheelt.quote:Op woensdag 29 juli 2015 14:30 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Ik ben er redelijk laconiek mee omgegaan, als ik (of de mensen om mij heen) het gevoel had dat iets logischerwijs asbest was dan heb ik het zélf voorzichtig verwijderd en het staat nu op een afgeschermde plek totdat ik heb bedacht hoe er het beste vanaf kan raken
Afvaltoeristquote:Op donderdag 30 juli 2015 10:18 schreef R2R het volgende:
Daar zijn trucjes voor, zoals de rest boven de 35m² aanbieden in een andere gemeente.
Hehe er is hier gewoon een gemeente in de buurt waar je gratis kan storten, no questions asked. Dat is altijd een mooi alternatief als de gratis ritten op zijnquote:
Bedanktquote:Op zondag 2 augustus 2015 21:48 schreef kirretje het volgende:
Leuk topic! Mooie kleur op de muur ook. Erg nieuwsgierig naar et eindresultaat straks.
Mooiquote:Op woensdag 12 augustus 2015 10:10 schreef Nightquest777 het volgende:
Ik blijf maar gewoon verffoto's spammen hoor. Vinden jullie vast niet erg.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:
Bedankt. Nou als je er middenin zit voelt het niet zo snel, en het is ook redelijk slopend naast een fulltime baanquote:Op woensdag 12 augustus 2015 20:02 schreef Myrr het volgende:
Wauw! Wat een transformatie en zo snel ook allemaal. En op jouw/jullie leeftijd. Heel netjes.
eens, heel mooi!quote:Op donderdag 13 augustus 2015 20:25 schreef Doraj het volgende: Ook je deuren zitten mooi in de verf, hoogglans?
Logisch wel. Het is ook heel slopend al dat klussen. Ben zoiets meestal binnen twee weken al echt helemaal beu, maar als je dit zo ziet… Gelukkig krijg je veel hulp die ook doorgaat als jij zelf niet aanwezig bent.quote:Op donderdag 13 augustus 2015 13:57 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
[..]
Bedankt. Nou als je er middenin zit voelt het niet zo snel, en het is ook redelijk slopend naast een fulltime baanMaar het einde is in zicht.
De radiator die niet mooi geplaatst was is binnen twee dagen omgewisseld voor een smallere:
[ afbeelding ]
Stuk mooier wat ons betreft.
En we verven rustig door:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 13 augustus 2015 22:06 schreef Gieliovd het volgende:
Erg goed bezig jullie, mooi werk en goed de vaart erin.
Top! Ga zo door, snel genieten.
Is wel zweten he met dit weer. Man, man, man ik druip helemaal van het water tijdens het klussen.
quote:Op donderdag 13 augustus 2015 20:25 schreef Doraj het volgende:
Die radiator ziet er inderdaad een heel stuk mooier uit zo! Ook je deuren zitten mooi in de verf, hoogglans?
quote:Op donderdag 13 augustus 2015 20:45 schreef zoeperzazke het volgende:
Goed bezig hoor, ik kan me voorstellen dat je erg gelukkig wordt van deze mooie kleur op de muur!
quote:
Bedankt allemaal. Het is inderdaad hoogglans, en dat pakt goed uit.quote:
What?? En gewoon eerst egaliseren en daarna PVC plakken? Wat is daar mis mee?quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 09:59 schreef Nightquest777 het volgende:
En we hadden ons budget al flink overschreden met het kiezen van iets te dure PVC, keuze om biesjes tussen de planken te laten leggen etc. Origineel budget voor de vloer beneden was 45 euro per m2; we zitten nu op iets van 90 euro per m2 als het straks af is. Het kan maar beter goed en mooi worden..
Nou, een betonnen vloer zal wel te egaliseren zijn met een emmer egaline, maar een houten vloer met 5000 spijkerkoppen en naden en gaten etc een stuk lastiger. Dus ik weet niet wat je bedoelt met egaliseren, maar het is niet zo dat je met een grote schuurmachine en egaline een gladde oppervlakte had gekregen. Vergeet niet dat het hout 'veert', en beton niet en we het aan 1 stuk door laten lopen.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:11 schreef younesel het volgende:
[..]
What?? En gewoon eerst egaliseren en daarna PVC plakken? Wat is daar mis mee?
Ik heb jouw topic niet vanaf het begin gevolgd en had gemist dat je een houten vloer hebt. In dat gevalt druipt de egaline tussen de naden door naar beneden. Ik snap 'm.quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:15 schreef Nightquest777 het volgende:
met egaliseren, maar het is niet zo dat je met een grote schuurmachine en egaline een gladde oppervlakte had gekregen.
Bedankt, jij gaat ook als een speer trouwens zie ik in je topicquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:30 schreef Chicolade het volgende:
Gaat lekker zeg! Mooie kleur op de muren nog steeds
.
Ik geloof dat onze gewenste verhuisdata ook ongeveer gelijk liggen? We doen het wel allebei duidelijk in een andere volgorde, best grappig om te zienquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:34 schreef Nightquest777 het volgende:
[..]
Bedankt, jij gaat ook als een speer trouwens zie ik in je topicBen erg benieuwd hoe jouw 'warm grijze' voorstrijk gemengd met goedkope verf uit gaat pakken
Wij verhuizen in de eerste week van septemberquote:Op vrijdag 14 augustus 2015 10:49 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Ik geloof dat onze gewenste verhuisdata ook ongeveer gelijk liggen? We doen het wel allebei duidelijk in een andere volgorde, best grappig om te zien. Ik denk dat jullie het wel op tijd afkrijgen en wij niet, ik heb de neiging om de tijd die verven kost gruwelijk te onderschatten.
Het is bewust een donkere vloer, maar zoals je wel een beetje kan zien op de foto's hangt het nogal af van de belichting hóe donker hij overkomt. In de keuken is nu ook bijna de vloer af, je ziet hieronder dat de vloer weer veel lichter lijktquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 19:14 schreef usernaamvergeten het volgende:
Mooi hoor, die trap ook. Is die vloer niet wat donker, of lijkt dat maar zo?
Haha, gezien de tijd die ik er in heb gestoken om ze weer op te knappen denk ik van nietquote:Op maandag 24 augustus 2015 10:14 schreef zikkie het volgende:
nog even door knallen
ik vind je deuren trouwens super mooi! Ruilen?
www.afuture.nlquote:Op vrijdag 28 augustus 2015 09:24 schreef ueberduitser het volgende:
Mooi!![]()
![]()
![]()
Mag ik vragen waar je die bewakingscamera's vandaan hebt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |