Ik weet niet of hij je moeder een beurt gaat geven.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 22:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Gaat Tom Ince iets geks doen? Weet jij het???
Skispringenquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:32 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Grote tegenvaller idd. Zat ook al klaar.
Ik heb sws geen Sport1, maar dat is wel heel apartquote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:46 schreef chufi het volgende:
[..]
En ook niet op Sport1 ... Herhaling Bayern daarentegen ...
Ik denk niet dat ze geheel ontevreden zijn met een punt uit bij Leverkusen.quote:
JA JA JA JA JA SOOOO TOLLLLLquote:Op dinsdag 3 februari 2015 17:52 schreef KingRoland het volgende:
Bayern moet zich revancheren.
IK EIS EEN OVERWINNING
Onzin. Daar komt bij dat een gelijkspel bij Leverkusen uit echt niet slecht is.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 18:43 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Klopp moet zijn conclusies trekken en gaan
Spelers hebben het anders gehad met hem . Zijn compleet uitgemolkenquote:Op dinsdag 3 februari 2015 19:05 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Onzin. Daar komt bij dat een gelijkspel bij Leverkusen uit echt niet slecht is.
Jou miste ik ook al iddquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:04 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik kijk en lees mee. Geen paniek.
Ben eigenlijk wel beneiuwd naar Wolfsburg nu ze ook Schürrle gekocht hebben.quote:
Kijk jij nu eintracht frankfurt-Wolfsburg dan?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:06 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ben eigenlijk wel beneiuwd naar Wolfsburg nu ze ook Schürrle gekocht hebben.
Langzaam begint dat toch een serieuze concurrent te worden voor de komende seizoenen.
Nee, kijk ook naar Bayern, maar meer in z'n algemeenheid. Qua budget kunnen ze nooit opboksen tegen Bayern, maar die zullen ook wel weer eens een minder seizoen krijgen en Wolfsburg heeft zo langzamerhand echt een hele goede selectie gekregen. Schürrle vind ik echt een topaankoop. Vraag is of ze De Bruyne kunnen behouden.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:07 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Kijk jij nu eintracht frankfurt-Wolfsburg dan?
Wolfsburg gaat gewoon CL spelen komend seizoen, hebben een goede selectie. Ben er ook benieuwd naar. Ook of ze mee kunnen komen komend seizoen voor de titel wellicht?
Hoop van wel, beetje concurrentie in Duitsland is niet erg. Vrees alleen voor mijn eigen cluppie Dortmundquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:11 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nee, kijk ook naar Bayern, maar meer in z'n algemeenheid. Qua budget kunnen ze nooit opboksen tegen Bayern, maar die zullen ook wel weer eens een minder seizoen krijgen en Wolfsburg heeft zo langzamerhand echt een hele goede selectie gekregen. Schürrle vind ik echt een topaankoop. Vraag is of ze De Bruyne kunnen behouden.
Die 2 heb ik ook zien spelen. Mooie 1-1 tegen Cityquote:Op dinsdag 3 februari 2015 21:03 schreef TvhN het volgende:
[..]
Dat wordt op deze manier nog leuk tegen een ploeg als Chelsea of Real Madrid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |