Nieuwe feiten of GPS punten/locaties van de nachtfoto's.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 16:56 schreef Nieuwschierig het volgende:
Al met al lijkt het er op dat er nieuwe feiten nodig zijn om deze kwestie op te lossen.
Ik zie dat meer als de typische culturele clash die geordende, het geregelde Nederland gewende reizigers met Latijns-Amerikaanse maņana-maņana-cultuur hebben.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 16:41 schreef silliegirl het volgende:
En alsof er al logica zit in het feit dat 2 nederlandse meiden die voor vrijwilligerswerk naar Boquete waren gegaan, daar vervolgens niet aan de slag kunnen. Als alternatief een wandeltochtje gaan maken om uren te vullen om
vervolgens in stukjes in de jungle te belanden.
Dat is wat mij betreft alles behalve logisch eigenlijk. Meer pure pech.
En wie weet was dat eerste al deel van een groot complot;
Mensen lokken als vrijwilliger en dan geen werk hebben.. Misschien staat heel de locatie van de
Vermissing wel los van wat er gebeurt is.
Maar afhankelijk van een lokaal Panamees -wat was het- kinderdagverblijf?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:07 schreef Lutalo het volgende:
Het vrijwilligerswerk was wel georganiseerd door de Taalschool ( Nederlandse eigenaresse).
Als je van te voren alles denkt goed geregeld te hebben (niet rechtstreeks via een Latijns-Amerikaanse maņana-maņana-cultuur hebbend kinderdagverblijf) kan ik me best voorstellen dat je daar boos/teleurgesteld over bent.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Maar afhankelijk van een lokaal Panamees -wat was het- kinderdagverblijf?
Die kunnen soms schuiven met plannen. De juiste persoon was die week niet aanwezig, dat kan allemaal gebeuren.
Panama is niet Nederland maar ook niet een bloeddorstig Congo of Nigeria zoals het hier soms geframed wordt...
Niet gewend aan deze cultuur kan ik me dat voorstellen inderdaad (lees je mee, Justin?).quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:20 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Als je van te voren alles denkt goed geregeld te hebben (niet rechtstreeks via een Latijns-Amerikaanse maņana-maņana-cultuur hebbend kinderdagverblijf) kan ik me best voorstellen dat je daar boos/teleurgesteld over bent.
Het lijkt me toch ook niet de bedoeling van de organisatie dat zoiets standaard voor komt.
Als je een tour geboekt hebt, kan het ook zijn dat je 2 dagen later voor Piet Snot op een gids staat te wachten of geldt het morgen-morgen principe dan niet ?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Niet gewend aan deze cultuur kan ik me dat voorstellen inderdaad (lees je mee, Justin?).
Ik kijk er niet van op (aan de maņana-maņana-cultuur doe ik dagelijks mee), en begrijp de frustratie van Lisanne dus wel. Het is ook een hint in de richting van hoe zij dacht.
Vele hikers en backpackers kunnen dat soort teleurstellingen veel beter handelen.
Dat kan in veel branches maar juist niet bij een kinderdagverblijf, aangezien ze de verantwoordelijkheid dragen van alle kinderen. Roosters veranderen aanpassen, wegblijven, teveel wisselen van vaste begeleiders. Prima in een discotheek maar niet bij een kinderopvang, niet in Alaska, Belgie en Panama.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:09 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Maar afhankelijk van een lokaal Panamees -wat was het- kinderdagverblijf?
Die kunnen soms schuiven met plannen. De juiste persoon was die week niet aanwezig, dat kan allemaal gebeuren.
Panama is niet Nederland maar ook niet een bloeddorstig Congo of Nigeria zoals het hier soms geframed wordt...
ligt eraan of je vooraf moet betalenquote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:28 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Als je een tour geboekt hebt, kan het ook zijn dat je 2 dagen later voor Piet Snot op een gids staat te wachten of geldt het morgen-morgen principe dan niet ?
Dingen worden face to face geregeld. Dat is voor Nederlanders gewend aan zaken via email regelen (tot de communicatie met degene naast je op kantoor aan toe!), heel confronterend.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:28 schreef Lutalo het volgende:
[..]
Als je een tour geboekt hebt, kan het ook zijn dat je 2 dagen later voor Piet Snot op een gids staat te wachten of geldt het morgen-morgen principe dan niet ?
Ik ben niet degene die het allemaal in de puntjes beweert te kennen. Lees even terug wat je zelf hierboven schrijft en bedenk dan dat je op 8000 km afstand zit te oordelen.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:28 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Dat kan in veel branches maar juist niet bij een kinderdagverblijf, aangezien ze de verantwoordelijkheid dragen van alle kinderen. Roosters veranderen aanpassen, wegblijven, teveel wisselen van vaste begeleiders. Prima in een discotheek maar niet bij een kinderopvang, niet in Alaska, Belgie en Panama.
Jij blijft maar beweren dat men hier Panama ongeciviliseerd vind, de enige die hier contant een punt van maakt ben jij. Kruip eens even uit die slachtofferrol.
Hoe groot is de afstand van Colombia en Boquete eigenlijk? Het klinkt of je om de hoek woont...quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:34 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben niet degene die het allemaal in de puntjes beweert te kennen. Lees even terug wat je zelf hierboven schrijft en bedenk dan dat je op 8000 km afstand zit te oordelen.
Ik geef alleen mijn eigen ervaringen aan die helpen de zaak te begrijpen. En cultuurverschillen helpen daar heel goed bij.
Als dit allemaal in Thailand gebeurd was, was mijn insteek heel anders en mijn ervaring, onbekend met die cultuur, beperkt tot hiken en backpacken in het algemeen.
Jij klinkt alsof ik een gevoelige snaar geraakt heb.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:35 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hoe groot is de afstand van Colombia en Boquete eigenlijk? Hier klinkt of je om de hoek woont...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een vergelijking tussen Bogota (waar ik uitkijk op net zulke bergen als die van de CD) en Boquete heb ik in mijn YouTube-video over Kris en Lisanne gemaakt.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
Ik heb altijd gezegd met F te willen praten. Face to face, zoals gebruikelijk hier.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:39 schreef ootjekatootje het volgende:
En nu wil je wel weer met F praten? Ik dacht dat je vakantie ging houden en bier ging drinken.
Nee, ik heb geen snaren
Gringo is de term die de Mexicanen in de oorlog met de VS gebruikten. Het komt van "Green [het uniform van de VSAmerikanen], go! [away]"quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:41 schreef ootjekatootje het volgende:
maar El mata, kun jij dan uitleggen wat een Gringos is?
Dacht wel dat je met zo'n opmerking zou komen. Nee, in dat opzicht niet.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 16:18 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik lees prima.
Aha, een ruime levenservaring in orgaanhandel in tropische klimaten? Ik mag toch hopen van niet...
Je bent een ervaren hikester, toch?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:51 schreef gynaika het volgende:
[..]
Dacht wel dat je met zo'n opmerking zou komen. Nee, in dat opzicht niet.
Dan mag je van te voren toch wel een heel goed uitgedacht plan van aanpak uitdenken.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:00 schreef El_Matador het volgende:
Die nachtfotolocatie vinden lijkt me een prachtige uitdaging voor de aanstaande FOK!expeditie.
Samen met praten met de lokale betrokkenen lijkt me dat het enige wat we echt kunnen bijdragen vanuit onze zolderkamertentjes.
Dus het staat niet voor een bepaald type buitenlander: arm/rijk/crimineel/kansloos/pensionado, iedereen met een "Americaans" voorkomen is een Gringo.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 17:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gringo is de term die de Mexicanen in de oorlog met de VS gebruikten. Het komt van "Green [het uniform van de VSAmerikanen], go! [away]"
Nu wordt het gebruikt als algemene term voor VSAmerikanen (prima) en voor alle Westerse (niet-latino) buitenlanders (vind ik minder).
Ik reageer ook niet op gringo, anders dan zeggen; "mono, si, gringo no".
Huh wat?quote:Op vrijdag 30 januari 2015 18:00 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Dan mag je van te voren toch wel een heel goed uitgedacht plan van aanpak uitdenken.
Anders sta je bij de eerste splitsing al te ruzien of het links of rechts wordt.
Ja, het wordt nu meestal gebruikt om alle niet-latino's maar Europeanen,Russen, VSAmerikanen, Canadezen, Australiers, Westerlingen dus, aan te duiden.quote:Op vrijdag 30 januari 2015 18:00 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
[..]
Dus het staat niet voor een bepaald type buitenlander: arm/rijk/crimineel/kansloos/pensionado, iedereen met een "Americaans" voorkomen is een Gringo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |