Nu ga ik bedenken waarom ik ooit in Flensburg ben geweest.quote:Op woensdag 28 januari 2015 08:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
Er zijn van die plekken waar een toerist nooit komt.
[ afbeelding ]
Ik ga een oude Holstein merrie halen met de bloedvoering die ik wilquote:Op woensdag 28 januari 2015 09:10 schreef chufi het volgende:
Maar je hebt een merrie gekocht? En die ga je straks halen?
Ondertussen ben ik er achter dat ik nooit in Flensburg ben geweest. Was Puttgarden en dan met de boot oversteken. In Flensburg hebben ze volgens mij dat bureau waar ze bijhouden hoeveel strafpunten je hebt op je rijbewijs. Of zoiets.quote:Op woensdag 28 januari 2015 08:58 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ik ga er ook alleen maar heen omdat ze er goede knollen fokken.
Ik krijg nooit strafpunten want rijbewijs is verlopen volgens mij maar heb dan wel weer een geldige Taxipas met code.quote:Op woensdag 28 januari 2015 10:24 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ondertussen ben ik er achter dat ik nooit in Flensburg ben geweest. Was Puttgarden en dan met de boot oversteken. In Flensburg hebben ze volgens mij dat bureau waar ze bijhouden hoeveel strafpunten je hebt op je rijbewijs. Of zoiets.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |