Goeie, ga ik bij een volgend project zeker doen!quote:Op dinsdag 27 januari 2015 17:34 schreef shiznuts het volgende:
Dit gezien?
http://www.eoshd.com/comm(...)omment&comment=81685
En heb je een 1D C dan?
Nee?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 18:00 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Dus je gaat weer terug naar de 5d Sus?
Erg tof ding natuurlijk, maar raad je toch echt aan eens met 5D RAW te spelenquote:Op woensdag 28 januari 2015 00:10 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Ik denk dat ik toch voor de A7s ga. Al slaap ik er nog ff over
ik zit op mn werk met collega's die lopen te klieren met don en ad en meiden van holland opmerkingen......quote:Op woensdag 28 januari 2015 14:20 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ]
- Wie? Oh, je bedoelt de opdracht?
Zeker, blijft een mooi ding. Af en toe spijt van dat ik hem weg heb gedaanquote:Op woensdag 28 januari 2015 13:19 schreef shiznuts het volgende:
De GH2 heeft nog altijd wel wat vind ik.
Wat? Vroegen ze je iets te filmen met een kitlens?quote:Op woensdag 28 januari 2015 13:27 schreef angel008 het volgende:
Ik krijg me nu toch een vage mail binnen voor een shorte clip... iets met topictitel enzo...
eerste reactie.. pass...
En 2e reactie?quote:Op woensdag 28 januari 2015 13:27 schreef angel008 het volgende:
Ik krijg me nu toch een vage mail binnen voor een shorte clip... iets met topictitel enzo...
eerste reactie.. pass...
Die gast zegt een z'n eerste filmpjequote:Op woensdag 28 januari 2015 14:27 schreef angel008 het volgende:
[..]
tijdje terug al gevonden maar moet nu elke keer aan de volgende clip denken..
Een dasje, sjiek hoor!quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:35 schreef SunChaser het volgende:
Vanavond een aftermovie opnemen in 4k met m'n gloednieuwe LX100
Voor 660 euro bij de mediamarkt.
Kom ik net bij Foto Klein voor n uv filter en n dasje zegt ie man, ik had hem ook voor 660 aan je verkocht. Had me n rit naar Rotterdam gescheeld
Ahhh yeah.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 15:35 schreef SunChaser het volgende:
Vanavond een aftermovie opnemen in 4k met m'n gloednieuwe LX100
Voor 660 euro bij de mediamarkt.
Kom ik net bij Foto Klein voor n uv filter en n dasje zegt ie man, ik had hem ook voor 660 aan je verkocht. Had me n rit naar Rotterdam gescheeld
Dang.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 16:28 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Ben benieuwd Sun!
Ik kreeg gister m'n Gini Rig binnen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Extreme 7? Die ken ik! Exact de kit die ik heb, al gebruik ik hem al lang niet meer zo.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 16:28 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Ben benieuwd Sun!
Ik kreeg gister m'n Gini Rig binnen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb altijd meer last van de rug dan van mijn polsen.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 14:47 schreef Susteren het volgende:
Tipje voor de steadicam schieters onder ons. Met een beetje camera en objectief op je steadicam til je toch al gauw een paar kilo, kan vrij zwaar zijn voor je pols. Vest is soms onhandig, speciale steadicam arm braces zijn (naar mijn ervaring) vrij onconfortabel en onhandig. De laatste tijd gebruik ik altijd m'n fitness polsbeschermers, werkt fenomenaal. Totaal geen pijn meer aan de polsen.![]()
[ afbeelding ]
Het is een polsstrap aan een handschoen, de strap bind je strak om je pols waardoor hij voor een deel ontlast wordt.
Moet je zeggen dat ik mijn Konova K3 niet veel heb gebruikt. Afgelopen jaar wel paar keer meegenomen naar bruiloften, maar omdat je zo druk in de week bent heb je geen tijd om dit op te zetten.quote:Op maandag 2 februari 2015 22:50 schreef shiznuts het volgende:
Hum.
Misschien toch maar eens proberen. Nog altijd de Konova K2 niet wezen halen, dus zou wel eens geinig zijn om eens af te tasten of een slider überhaupt iets voor me is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |