Dat is zo kansloos ja, ik wil ook met legends spelenquote:Op maandag 26 januari 2015 22:39 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik begon met Fifa online op Fifa 2005 ( PC ). Toen 2006 overgeslagen want die vond ik kut en vanaf 2007 alles gespeeld.
Een legendcard Ronaldinho zou echt de holy grail onder de kaarten zijn. Hopelijk komt 'ie een keer en hopelijk dan ook gewoon naar PS. Het leukste zou ik vinden als ze ook een club aanwijzen aan de legend players zodat ze gebruiksvriendelijker zijn. Dan hoef je geen trazillionaire te zijn of alleen bepaalde nationaliteiten te gebruiken.
Je hebt toch Adidas Legend XI?quote:Op maandag 26 januari 2015 22:43 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat is zo kansloos ja, ik wil ook met legends spelen
Xbox exclusives
Ik weet wel dat dit het laatste jaar is van de door Microsoft gekochte license. Hopelijk krijgen de elitaire PS spelers het dus ook in Fifa 16quote:Op maandag 26 januari 2015 22:43 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat is zo kansloos ja, ik wil ook met legends spelen
Xbox exclusives
Als Microsoft slim is verlengen ze het, want anders stapt iedereen al helemaal over op de PS4quote:Op maandag 26 januari 2015 22:47 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik weet wel dat dit het laatste jaar is van de door Microsoft gekochte license. Hopelijk krijgen de elitaire PS spelers het dus ook in Fifa 16
Als ze slim zijn wel, maar ik hoop het nietquote:Op maandag 26 januari 2015 22:50 schreef DuTank het volgende:
[..]
Als Microsoft slim is verlengen ze het, want anders stapt iedereen al helemaal over op de PS4
Geen idee,maar iig voor basis volgend jaarquote:
Die Noord-Ier heb ik volgens mij nog niet.. zal ook wel wat waard zijn nu.quote:Op maandag 26 januari 2015 23:25 schreef Timmy_Turner het volgende:
[ afbeelding ]
Dat zijn een hoop spelers en nog steeds kut
[..]
Geen idee,maar iig voor basis volgend jaar
Beste colombiaanse RB silver daarom is hij duur.quote:Op maandag 26 januari 2015 23:42 schreef DutchSL het volgende:
Vind het toch raar dat die Reyes bijna nooit speelt bij Porto, met figuren als Martins Indi voor hem.
Maar goed, Arias zat in het 2e van Sporting te verpieteren, dus wie weet..
Ik had het puur over real life, maar okquote:Op maandag 26 januari 2015 23:43 schreef DuTank het volgende:
[..]
Beste colombiaanse RB silver daarom is hij duur.
beter dan ernaquote:Op maandag 26 januari 2015 23:52 schreef HugoohAFCA het volgende:
Potje fifa spelen voor dat je naar bed gaat. Geen goed idee
Inderdaad, vaak ben ik daarna te boos om te fappen.quote:Op maandag 26 januari 2015 23:52 schreef HugoohAFCA het volgende:
Potje fifa spelen voor dat je naar bed gaat. Geen goed idee
punt dus geen trollquote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:02 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Inderdaad, vaak ben ik daarna te boos om te fappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |