Een Kirby game? Hoeveel tekst zit daar in?quote:Op maandag 2 februari 2015 21:22 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Localisation / moet in meerdere talen vertaald worden, gok ik zo?
Gok dat Nintendo het uitbesteedt aan een clubje groep 8-ers.quote:Op maandag 2 februari 2015 21:27 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Een Kirby game? Hoeveel tekst zit daar in?
Meer dan je denkt. Qua verhaal zijn de Kirby-games zelfs nog diepgaander dan Mario.quote:Op maandag 2 februari 2015 21:27 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Een Kirby game? Hoeveel tekst zit daar in?
Nu je het zegt, dat lijkt me wel een mooi moment om met een tournamentje te beginnen!quote:Op maandag 2 februari 2015 21:22 schreef nomar83 het volgende:
[..]
Tja, denk dat ik pas weer online kom in Mario Kart als DLC pack 2 uit is.
das ook niet zo moeilijkquote:Op maandag 2 februari 2015 21:54 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Meer dan je denkt. Qua verhaal zijn de Kirby-games zelfs nog diepgaander dan Mario.
Is toch pas in mei dacht ik? Karten kan altijd wel hoorquote:Op maandag 2 februari 2015 21:58 schreef roy9 het volgende:
[..]
Nu je het zegt, dat lijkt me wel een mooi moment om met een tournamentje te beginnen!
Haha ja, het mag van mij ook wel eerder. Maar ik denk niet dat iedereen op dit moment Mario Kart speelt, als de dlc uit spelen er dan weer misschien meer.quote:Op maandag 2 februari 2015 22:25 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Is toch pas in mei dacht ik? Karten kan altijd wel hoor
Dat moet haast wel ingaan tegen een regel ergens uit de algemene voorwaarden.quote:Op maandag 2 februari 2015 23:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Op Neogaf lees ik dat Europeanen via de Russische eShop games voor ongeveer de helft kunnen kopen. Iemand al geprobeerd?
http://m.neogaf.com/showthread.php?t=983843
Komt op hetzelfde neer als op PSN en XBL.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:08 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat moet haast wel ingaan tegen een regel ergens uit de algemene voorwaarden.
Zal meer neerkomen op 'oogluikend toestaan' vermoed ikquote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Komt op hetzelfde neer als op PSN en XBL.
Wist alleen niet dat het bij Nintendo ook mogelijk was
Ze willen de Russische prijzen binnenkort sowieso al aan gaan passen. Dit lijkt vooral een tijdelijke loophole te zijn omdat de munt daar is ingestort.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:24 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zal meer neerkomen op 'oogluikend toestaan' vermoed ik
Als het te grootschalig wordt en ze te veel mislopen, gaan ze misschien nog wel eens optreden
Je penvriendin uit Rusland komt logeren en heeft de aankopen gedaan. Dat is te verklarenquote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:24 schreef s0ul1991 het volgende:
Hmmm ik wil het niet riskeren. Toen ik met Nintendo belde om mijn geld terug te krijgen moest ik mijn WiiU serienummer doorgeven. Zo konden ze alle aankopen bekijken die werden gemaakt op de console. Dus dan zouden ze al je NNIDs kunnen bannen.
Hoe is het met Iwata?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ze willen de Russische prijzen binnenkort sowieso al aan gaan passen. Dit lijkt vooral een tijdelijke loophole te zijn omdat de munt daar is ingestort.
Ok, toch maar is proberen dan! Tientje kan bijna nooit een miskoop zijnquote:Op maandag 2 februari 2015 14:53 schreef roy9 het volgende:
[..]
Nouja, het is wel SF en je schiet dingen in first person. Maar je moet het meer zien als een first person adventure ipv shooter. Ook ligt de focus erg op exploratie; telkens als je een nieuwe upgrade vind kun je weer een stukje verder vanuit verschillende plekken. Zeker de moeite waard, al helemaal voor een tientje!
"En ze logeert al 1 jaar bij u?"quote:Op dinsdag 3 februari 2015 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Je penvriendin uit Rusland komt logeren en heeft de aankopen gedaan. Dat is te verklaren
Nooit van gehoord, wann komt die?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
Remake van de PS2-game. Het was geen onaardige game, maar waarom ze een remake maken van zo'n (volgens mij) relatief onbekende game snap ik niet
Welke? Afbeelding is doodquote:Op dinsdag 3 februari 2015 20:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
Remake van de PS2-game. Het was geen onaardige game, maar waarom ze een remake maken van zo'n (volgens mij) relatief onbekende game snap ik niet
Moet zeggen het heeft m'n aandacht wel.. kan eens een toekomstige purchase worden!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:35 schreef Notorious_Roy het volgende:
Legend of Kay. Juni dit jaar ergens.
Legend of Kay
Een heel oude review opgemaakt op basis van de oude oude layout van FOK!games. Toen waren we/ze net gestart
Klinkt als een goede platformer, misschien meepikken als die goedkoop isquote:Op dinsdag 3 februari 2015 22:35 schreef Notorious_Roy het volgende:
Legend of Kay. Juni dit jaar ergens.
Legend of Kay
Een heel oude review opgemaakt op basis van de oude oude layout van FOK!games. Toen waren we/ze net gestart
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |