Ja, nee, daar ga ik echt niet naartoe, sorry.quote:
Ik ga wel mee.quote:Op maandag 26 januari 2015 17:51 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, nee, daar ga ik echt niet naartoe, sorry.
Ik wil wel nog een keertje naar Walibi, maar daar kan ik niemand voor porren.
Serieus, ik houd van achtbanenquote:
Oehquote:Op maandag 26 januari 2015 18:07 schreef Samzz het volgende:
[..]
Serieus, ik houd van achtbanen. Ik ga mee
!
welke kan dit zijn?quote:Kom vanavond om 21.30 uur naar de voor 3 Oscargenomineerde secret cinema!
Ik voel m'n buik nu alquote:Op maandag 26 januari 2015 18:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
OehWie nog meer? Ik wil in de Goliath
Count me in.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
OehWie nog meer? Ik wil in de Goliath
Van achtbanen met loopings krijg ik een halve whiplash de laatste tijd, superirritantquote:
Samen in X-treme en dan na de tijd als halve bejaarden rondhupsenquote:Op maandag 26 januari 2015 18:10 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Van achtbanen met loopings krijg ik een halve whiplash de laatste tijd, superirritant
Ik ken die nieuwe namen niet, ik ken ze als Superman en El Condorquote:Op maandag 26 januari 2015 18:11 schreef Samzz het volgende:
[..]
Samen in X-treme en dan na de tijd als halve bejaarden rondhupsen.
Ik wilde ook Superman typen, maar toen bedacht ik me dat ie niet meer zo heet. El Condor heeft nog wel dezelfde naam.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:12 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ken die nieuwe namen niet, ik ken ze als Superman en El Condor
Ik ben er vroeger drie keer geweest, ik had een keertje kaartjes gewonnen voor Halloween, was hun eerste Halloweenviering geloof ikquote:Op maandag 26 januari 2015 18:12 schreef Royco1 het volgende:
Ik ben nog nooit in walibi geweest. Mijn vrienden durven allemaal niet in achtbanen.
Doordeweekse dag gaan in de periode dat er weinig schoolreisjes zijn.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:26 schreef Samzz het volgende:
Ik wil ook wel naar de Efteling. Het is er alleen altijd zo schreeuwend druk met al die blagen.
Op die manier ben ik op één dag heel disneyland én disneystudio's doorgerend alweer 2 jaar geleden.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Doordeweekse dag gaan in de periode dat er weinig schoolreisjes zijn.
Da's dan meestal de periode dat het kutweer is?quote:Op maandag 26 januari 2015 18:27 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Doordeweekse dag gaan in de periode dat er weinig schoolreisjes zijn.
Ook prima, al jaren niet geweestquote:Op maandag 26 januari 2015 17:51 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja, nee, daar ga ik echt niet naartoe, sorry.
Ik wil wel nog een keertje naar Walibi, maar daar kan ik niemand voor porren.
Ja ik ook een keer, en vorig jaar was het ook echt niet druk eind november, doordeweeks. Maar we hadden drie nachten voor de prijs van twee en zouden op zaterdag teruggaan, maar jezus, die zaterdagquote:Op maandag 26 januari 2015 18:30 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Op die manier ben ik op één dag heel disneyland én disneystudio's doorgerend alweer 2 jaar geleden.
Als je je geroepen voeltquote:Op maandag 26 januari 2015 18:45 schreef Anthraxx het volgende:
Dit jaar nog met een meeting in de Efteling geweest. Ondanks Hemelvaartsweekend was het er erg rustig.
Ik zou dit jaar best nog eens willen, dus iemand mag een meeting organiseren.
Ja mooi is dat. Op een gegeven moment heeft iedereen fastpass en ben je geen seconde sneller maar heeft iedereen wel meer betaaldquote:Op maandag 26 januari 2015 18:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja ik ook een keer, en vorig jaar was het ook echt niet druk eind november, doordeweeks. Maar we hadden drie nachten voor de prijs van twee en zouden op zaterdag teruggaan, maar jezus, die zaterdagM'n zus en zwager zijn wel tien keer in Disney geweest maar deze drukte hadden ze nog nooit gezien. Zelfs met de fastpass mocht je drie kwartier wachten.
Met 15 man ging dat vorig jaar prima. Mensen die ergens in willen gaan er in en andere wachten.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:52 schreef CherryLips het volgende:
Maar een grote groep is altijd zo lastig, omdat je dan toch in kleinere groepjes splitst. Die wil daarheen, die wil wat eten, die wil daar niet heen, etc
Afgelopen jaar 2x geweest.quote:Op maandag 26 januari 2015 18:30 schreef CherryLips het volgende:
Ik ga juist bijna elk jaar naar de EftelingDoordeweeks in het najaar meestal, dat wel.
quote:Op maandag 26 januari 2015 18:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
OehWie nog meer? Ik wil in de Goliath
Een kleinere groep is ook mogelijkquote:Op maandag 26 januari 2015 18:52 schreef CherryLips het volgende:
Maar een grote groep is altijd zo lastig, omdat je dan toch in kleinere groepjes splitst. Die wil daarheen, die wil wat eten, die wil daar niet heen, etc
Ok, wie regelt deze meet?quote:Op maandag 26 januari 2015 18:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
OehWie nog meer? Ik wil in de Goliath
En anders gaan we gewoon gezellig met z'n tweetjesquote:
*kuch*.quote:Op maandag 26 januari 2015 19:16 schreef Samzz het volgende:
[..]
En anders gaan we gewoon gezellig met z'n tweetjes.
quote:
MissMSX wilt ook meedoen in dit gezelschapquote:Op maandag 26 januari 2015 19:20 schreef Samzz het volgende:
Oké, oké, gaan we gezellig met z'n vieren.
Fine, vijfquote:Op maandag 26 januari 2015 19:20 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
MissMSX wilt ook meedoen in dit gezelschap
Je mag CL betasten, friemelen en opgeilen wat je wiltquote:Op maandag 26 januari 2015 19:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Fine, vijf.
Jullie verpesten m'n CL hossel.
Misschien wil Rhu ook mee!quote:Op maandag 26 januari 2015 19:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Fine, vijf.
Jullie verpesten m'n CL hossel.
Pfff.quote:Op maandag 26 januari 2015 19:22 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Je mag CL betasten, friemelen en opgeilen wat je wilt. Daar hebben Grrrrr en ik echt geen moeite mee.
Heb jij een beetje fatsoenlijke camera?quote:Op maandag 26 januari 2015 19:22 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Je mag CL betasten, friemelen en opgeilen wat je wilt. Daar hebben Grrrrr en ik echt geen moeite mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |