abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_149066171


World of Tanks
World of Tanks (WoT) is een spel waarbij het de bedoeling is om, hoe gek het ook lijkt, met tanks tegen elkaar te vechten. Iedereen begint met een tank van het laagste level (=tier), en door gevechten (battles) te spelen verdien je experience en credits.

Met de experience kun je nieuwe onderdelen ontwikkelen, te weten:
- Gun (Kanon)
- Suspension (Onderstel)
- Turret (geschutskoepel)
- Engine (Motor)
- Radio

Als je tank aan de voorwaarden voldoet, kun je een nieuwe tank ontwikkelen.

Met de credits koop je nieuwe onderdelen, en kun je later ook nieuwe tanks kopen.

Tech Tree
Het leukste van World of Tanks, is in mijn mening, dat het is opgedeeld in tech trees. Er zijn 7 landen, de Verenigde Staten, Sovjet-Unie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Japan en China.

Iedere tank heeft zijn goede en slechte eigenschappen. Ik ga natuurlijk niet alle 140+ ( :Y ) tanks benoemen, maar om het kort samen te vatten:

- Russische tanks hebben goede bepantsering, en sterke kanonnen, maar de kanonnen zijn niet accuraat dus kan je niet vanaf grote afstand schieten (snipen)
- Duitse tanks hebben meestal alleen goede bepantsering aan de voorkant van de tanks en de kannonen zijn minder sterk maar accurater. Duitse tanks zijn meestal de sniper tanks.
- Amerikaanse tanks hebben geen specialiteit. Deze tanks hebben vaak slechtere bepantsering op de tank zelf, maar de geschutskoepel is vaak erg goed bepantserd.
- Britse tanks hebben vaak een goede bepantsering met een snel herladend geweer. Nadeel is dat ze vaak wel enorm traag, zeker de heavy tanks.
- Franse tanks zijn in de hoogste tiers voorzien van autoloaders, dit betekend dat de laadtijd tussen het vuren van shells korter is. Vaak heb je 4 tot 6 shells ter beschikking, hierna heb je een langere laadtijd dan normaal (BC 55 heeft bv een laadtijd van +/- 70 seconde!). Voordeel is dat je een vrij dodelijke verrassingsaanval uit kunt voeren doordat je je tegenstander in 10 seconde 5 keer kan raken terwijl hij na 1 schot dikwijls 10 seconde nodig heeft om te kunnen reloaden. Nadeel is dat het loaden van het magazijn veel tijd in beslag kan nemen en dan ben je dus ook weerloos.
- Japanse tanks hebben veelal een goede bepantsering en een fatsoenlijke gun.
- Chinese tanks zijn vergelijkbaar met de Japanse tanks. De lagere tiers zijn veelal verkregen via de Russische of Amerikaanse tanks, dit zijn tanks met een bijna zelfde aanduiding zoals de Type-34 tov de russische variant T-34. Ze zijn vaak wel iets beter dan hun oorspronkelijke tegenhanger.

Verder zijn de tanks ook weer opgedeeld in klassen:
- Light Tanks (Als verkenningsvoertuigen)
- Medium Tanks (Heavy tank support)
- Heavy Tanks
- Self Propelled Guns (Artillerie)
- Tank Destroyers

De tanks zijn ook opgedeeld in 10 levels; tiers. Iedere nieuwe speler begint met 7 tier 1 tanks. De Duitse Leichttraktor, de Russische MS-1, Amerikaanse T1 Cunningham, de Britse Vickers Medium Mk. I, de Franse Renault FT, Japanse Renault Otsu en Chinese Renault NC-31. Deze 7 zijn allemaal lichte tanks op de Britse tank na. Het is belangrijk om in je eerste gevechten ervaring op te doen. In deze klasse (tier 1) vindt je weinig teamwork omdat bijna iedereen nieuw is. Ook kun je vanaf deze tanks al snel (binnen uurtje spelen) al de volgende tank ontwikkelen.

Grofweg elk land heeft verschillende "wegen" die je kunt nemen, om de hoogste tier daaruit te nemen. Lichte tanks (tier 8) Medium tanks (tier 10), Heavy Tanks (tier 10), Artillerie (tier 10), tank Destroyers (tier 10).

Ik weet niet waarmee ik verder zal gaan :'(
Het is mogelijk dat je helemaal niet weet welke tank je wilt. Ik raad nieuwe mensen aan om voor de Russische tanks te gaan, simpelweg omdat snipen moeilijker is om te leren en Amerikaanse tanks alleen goed zijn als je goed weet hoe je je dekking moet gebruiken. Maar de keus ligt helemaal bij jou natuurlijk :Y

Dan moet je ook nog kiezen wat voor tank. Het zal je misschien wel een maand of 3-4 kosten voordat je het einde hebt bereikt van je lijn, dus heb geduld. Ik raad het ten zeerste af om voor lichte tanks te gaan. Je hebt deze wel snel, maar je kunt er alleen mee verkennen, omdat ze in één schot kapot worden geschoten, en de zachte kanonnen doen zelf bijna geen schade.

Kost het geld?
Het spelen van World of Tanks kan zonder er ook maar één cent aan uit te geven. Toch zijn er mogelijkheden om geld uit te geven. Je betaald voor zogenaamde "Gold", deze kun je uitgeven aan:

Premium Account
Een premium account kost ongeveer 10 euro per maand (als je elke maand verlengt). Met een premium account krijg je een andere garage (zonder extra voordelen) en krijg je 50% meer experience en credits per battle ( :9~ ). Dit is helemaal niet nodig, maar als je ongeveer tier 6 bereikt krijg je minder winst per battle, en rond tier 8 kun je zelfs verlies maken. Je kunt natuurlijk ook zonder premium account dat verlies opvullen door een tier 5 tank te nemen voor "erbij".

Crew training
Je kunt je crew met maximale ervaring kopen. In mijn ogen best kansloos, je kunt beter vanaf 50% beginnen, of 20.000 credits in-game betalen voor elk crewlid voor 75% ervaring.

Consumables
Geven je crew een bonus van 10%. Dit betekend ruwweg een betere detectie afstand tot vijandelijke tanks (wanneer je ze kan zien), hogere acceleratie, snellere laadtijd, sneller kunnen mikken en het bereik van je radio wordt vergroot. Spelers die alles willen maxen neem vaak food mee. Food gaat 1 gevecht mee en moet je dus constant aanvullen. Dit wordt een vrij dure onderneming want food kost 20.000 credits (of 50 goud) per keer. Het is niet aan te raden food te gebruiken als je net met het spel begint. De meeste spelers gebruiken helemaal geen food vanwege de kosten.

Premium Tank
Premium tanks zijn tanks die je met gold koopt (tussen de 750 en 12500 gold). Met deze tanks kun je direct in een hogere tier beginnen. Dit is, als je net begint met het spel, af te raden. Het is een teamspel en wanneer je het spel nog moet leren is het leuker om op de lagere tiers te beginnen. Op hogere tiers wordt serieuzer gespeeld en het is dan ook moeilijker. Men gebruikt het terrein effectiever en ook de armor van de tank. Premium tanks worden veelal gebruikt om extra credits te verdienen en om crewleden sneller te trainen. Premium tanks geven daar namelijk een extra bonus in weg.

Experience omzetten
Voor 1 gold kun je 25 experience omzetten. Dit betekent dat je experience van een elite tank (tank met alles geresearched of een premium tank) kunt omzetten naar free experience, deze kun je voor elke tank gebruiken. Kan wel handig zijn.

Screenshots
Zie spoiler
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Systeemeisen
Processor (CPU): Intel from 2.2 GHz or equivalent AMD Family
RAM: minimum of 1.5 GB for Windows 2000/XP, 2 GB for Windows Vista / 7
Free hard disk space: At least 3.5 GB
Video Card: Shader Model 3.0 GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX 9.0c compatible Internet connection speed: at least 128 Kbps.
Connection rate: 1024 Kbps or higher (for faster downloads)

Spelen!!!!
www.worldoftanks.eu

Speel op de EU server, en niet op de .com (Noord-Amerikaanse) server.

Handige links:
http://www.vbaddict.net/ Geweldige tool om al je battles/stats bij te houden.
http://www.noobmeter.com/ Die kennen we allemaal
http://en.wot-life.com/ Zie boven
http://tank-compare.com/en/ Vergelijk tanks
http://www.maptactic.com/ Ideaal voor Clan Wars
http://www.wotinfo.net/en/camo-calculator Camo calculator
http://www.wotreplays.org/ Replays

[ Bericht 11% gewijzigd door muhahaha op 26-01-2015 14:17:32 ]
pi_149066352
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 09:59 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Klopt, het was ook een pannenkoek :)
Ik moet zeggen, dat ik dat ook deed toen ik net mijn eerste tier 6 had (KV1S) :@

Inmiddels al stukken wijzer geworden.
pi_149066573
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 10:10 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

Ik moet zeggen, dat ik dat ook deed toen ik net mijn eerste tier 6 had (KV1S) :@

Inmiddels al stukken wijzer geworden.
Haha ja, op el halluf bovenin de map campen. Deed ik ook met de kv-1s :D.


OP even bijgewerkt, was alweer 2 jaar geleden _O- _O_
pi_149067384
Werd wel tijd ja. Goed bezig. ^O^
pi_149067631
Goede oude tijd toen we nog 3 landen hadden met elk 3 lijntjes :+
pi_149069415
Goeie OP wel ^O^
Alleen even volgende aanpassen :@
quote:
Iedere nieuwe speler begint met 6 tier 1 tanks
pi_149071041
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 12:17 schreef magnetronkoffie het volgende:
Goeie OP wel ^O^
Alleen even volgende aanpassen :@

[..]

Zijn het er geen 7?

Aangepast
pi_149071691
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 13:18 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Zijn het er geen 7?

Aangepast
Juist wel :P
pi_149072524
mywotstats werkt niet meer (uit de OP).
Zelf gebruik ik regelmatig http://en.wot-life.com/ handig omdat je o.a. ook per tank je wn8 kan zien.
pi_149072784
Mijn SU-8 trek 'm inderdaad omlaag, weinig verrassends _O- _O-
pi_149074431
Nog 9 uur premium en X3 snel ff knallen nog _O-
Ik zwaai naar dieren.
pi_149083185
Uhmzz wat na de Kv 1? Als ik Kv 2 kies is de volgende arty S-51, en de T - 150 maar die kan ik nu ook al kiezen.

Of de Kv IS.
Gekeken naar het armor en ik als noob zou ik voor de T-150 gaan iets meer kan??
Ik zwaai naar dieren.
pi_149083405
ik heb net even de changelog voor 9.6 gezien

Afgezien van het feit dat de lage tier TD's nu absoluut waardeloos zijn (want je krijgt geen scouts in lage matches -- je bent gewoon blind in open topped TD's) -- ze gaan de verdeling van shots in de aiming circle aan passen

met een hele kleine regel tussen haakjes

minder shots in het midden van de circle

HALLELUJA iedereen aan de RNG
MIO DIOS!!! ESTA CIENCIA ES DIABOLICO!!!
pi_149083682
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 19:54 schreef Ordos20 het volgende:
ik heb net even de changelog voor 9.6 gezien

Afgezien van het feit dat de lage tier TD's nu absoluut waardeloos zijn (want je krijgt geen scouts in lage matches -- je bent gewoon blind in open topped TD's) -- ze gaan de verdeling van shots in de aiming circle aan passen

met een hele kleine regel tussen haakjes

minder shots in het midden van de circle

HALLELUJA iedereen aan de RNG
En dat betekent? :@ Of is dat met een d?
Ik zwaai naar dieren.
pi_149083928
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 20:02 schreef Geerd het volgende:

[..]

En dat betekent? :@ Of is dat met een d?
Meer RNG voor iedereen. Ofwel als je vol geaimed bent dan kan hij nog naar de rand van je aiming circle vliegen
MIO DIOS!!! ESTA CIENCIA ES DIABOLICO!!!
pi_149083976
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 20:09 schreef Ordos20 het volgende:

[..]

Meer RNG voor iedereen. Ofwel als je vol geaimed bent dan kan hij nog naar de rand van je aiming circle vliegen
Ofwel meer missers
Ik zwaai naar dieren.
pi_149084022
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 20:10 schreef Geerd het volgende:

[..]

Ofwel meer missers
Yep

quote:
Substantially changed the distribution of hits in the aiming circle (insignificantly reduced the number of hits at the very center of the reticle).
http://worldoftanks.eu/en/content/docs/development/
MIO DIOS!!! ESTA CIENCIA ES DIABOLICO!!!
pi_149084892
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 19:48 schreef Geerd het volgende:
Uhmzz wat na de Kv 1? Als ik Kv 2 kies is de volgende arty S-51, en de T - 150 maar die kan ik nu ook al kiezen.

Of de Kv IS.
Gekeken naar het armor en ik als noob zou ik voor de T-150 gaan iets meer kan??
SU-51, KV-2, ST-1, IS-3, IS-7 zijn allemaal erg goede tanks waar je voor kan gaan en die het houden waard zijn. Dus je kan ook meerdere kanten tegelijk op. :)
pi_149085085
Straks effe 30 dagen premium halen en strongholds spelen,wat maakt dat snel geld zeg _O-
Ik ga de M103 sws houden want die is best leuk :)
pi_149085263
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 19:54 schreef Ordos20 het volgende:
ik heb net even de changelog voor 9.6 gezien

Afgezien van het feit dat de lage tier TD's nu absoluut waardeloos zijn (want je krijgt geen scouts in lage matches -- je bent gewoon blind in open topped TD's) -- ze gaan de verdeling van shots in de aiming circle aan passen

met een hele kleine regel tussen haakjes

minder shots in het midden van de circle

HALLELUJA iedereen aan de RNG
Dat dacht ik toch niet. De helft van mijn tanks is TD en als dit doorgaat, dan ga ik lekker wat anders spelen. Het is niet zo dat TD's nu al het spelbeeld bepalen of zo.
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_149085423
quote:
9s.gif Op maandag 26 januari 2015 20:46 schreef Karrs het volgende:

[..]

Dat dacht ik toch niet. De helft van mijn tanks is TD en als dit doorgaat, dan ga ik lekker wat anders spelen. Het is niet zo dat TD's nu al het spelbeeld bepalen of zo.
lees de link maar
MIO DIOS!!! ESTA CIENCIA ES DIABOLICO!!!
  maandag 26 januari 2015 @ 23:06:42 #22
333419 Convict
Like deja vu all over again.
pi_149091663
Ze blijven van de Ru 251 af *O*
I dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
pi_149092108
Eindelijk verlost van de vk3001h :D

Geen nerf voor de Patton *O*
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_149095740
quote:
9s.gif Op maandag 26 januari 2015 20:46 schreef Karrs het volgende:

[..]

Dat dacht ik toch niet. De helft van mijn tanks is TD en als dit doorgaat, dan ga ik lekker wat anders spelen. Het is niet zo dat TD's nu al het spelbeeld bepalen of zo.
Ik heb ook een hoop TD's en de turretloze TD's heb ik eigenlijk al opgegeven (doe hooguit nog een dubbel).
Ik ben niet zo'n fan van "W" ingedrukt houden tot ik wat roods zie en daarna gaan brawlen, dan kan ik net zo goed Mortal Combat installeren :')

Ik houd er juist van om van de minimap gebruik te maken en ondersteuning te geven daar waar nodig is (liefst in een snelle TD of een medium) maar zoals WoT nu aan het veranderen is (of al is veranderd) zie ik er niet zoveel toekomst in
pi_149095956
Mja nog meer nerfs. Vooral open td's worden wel genaait zo. Bulldog hebben ze ook generfed, ik heb m bijna ;(
pi_149096321
quote:
0s.gif Op maandag 26 januari 2015 19:48 schreef Geerd het volgende:
Uhmzz wat na de Kv 1? Als ik Kv 2 kies is de volgende arty S-51, en de T - 150 maar die kan ik nu ook al kiezen.

Of de Kv IS.
Gekeken naar het armor en ik als noob zou ik voor de T-150 gaan iets meer kan??
Kv-Derp *O*

T-150 lijn is een wat tragere, maar meer armour lijn, Kv-1s is de wat snellere, met wat minder armour lijn. Beide vind ik heerlijk spelen :) KV-2 is voor de fun potjes, ben geen arty speler dus die S-51 koop ik niet eens.
pi_149097598
KV lijn is zeker wel goed alleen de dikkere armor is niet altijd een garantie natuurlijk :)
KV-1s en de KV-85 zijn softe heavies, die zijn imo wel moeilijker te spelen. IS en IS-3 zijn daarentegen de zwaardere heavies met goede armor en een goede gun voor hun tier. IS-3 speel ik nog steeds :)
pi_149100224
KV-1S maar heel even gespeeld toen hij nog T6 was, lekker knallen met de 122mm, daarna de KV-85 en die vond ik best leuk, 65% winrate in 183 battles ermee gehaald.
Met de KV-85 regelmatig geplatooned met iemand met een T-150, mits je hem goed gebruikt kan de T-150 heel wat klappen opvangen voordat je HP flink gezakt is.
Was een leuke combi, dat dan weer wel, de KV-85 en T-150, zo samen redelijk wat vijanden platgewalst.
Speelde er de laatste tijd niet zo heel veel meer mee en heb hem verkocht om de Leopard PTA te kunnen kopen.
Zelf de T-150 geprobeerd maar is niet echt mijn ding..
Heb ook niet echt ambities om hogere tier heavies te gaan spelen, weet niet echt wat ik moet kiezen ook.
Speel toch voornamelijk turretless TD's en de wat snellere medium tanks.
pi_149132254
Eindelijk mijn 5e missie lijn gehaald. Stug IV staat in mijn garage (waarschijnlijk gaat ie amper actie zien), maar heb wel al 5 female crew members.

Op naar de T28 Concept, en nog belangrijker, meer female crewmembers. :)
pi_149132836
Hoe heb je de 15e missie van de heavies gehaald en met welke? 8k dmg blocken, receiven, dealen EN overleven. :+
pi_149133177
Overleven hoefde niet perse, aangezien ik de andere missies ook had. Ik heb wel grote moeite er mee gehad (had maar 2 heavies, T32 en KV-2), dus heb uiteindelijk mijn IS-7 terug gekocht.
Toen bij mijn 4e poging gehaald, gewoon op de front linie staan, en goed anglen. Uiteindelijk heb ik het ook maar net gehaald. Verder veel damage doen. Had het uiteindelijk ook overleefd, dus alle missies behalve de arty met honors gehaald.

Is dat de laatste missie die je nog moet doen?

[ Bericht 1% gewijzigd door Arnold_Braunschweiger op 28-01-2015 11:36:49 ]
pi_149133726
Nee, ik moet er nog meer doen. Met heavies zit ik op de missie dat ik iemand moet rammen, ik speel niet zo heel veel :)
pi_149134072
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 11:28 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
Overleven hoefde niet perse, aangezien ik de andere missies ook had. Ik heb wel grote moeite er mee gehad (had maar 2 heavies, T32 en KV-2), dus heb uiteindelijk mijn IS-7 terug gekocht.
Toen bij mijn 4e poging gehaald, gewoon op de front linie staan, en goed anglen. Uiteindelijk heb ik het ook maar net gehaald. Verder veel damage doen. Had het uiteindelijk ook overleefd, dus alle missies behalve de arty met honors gehaald.

Is dat de laatste missie die je nog moet doen?
WTF?? je had dus je IS7 ooit verkocht?? Waarom?
pi_149134184
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 11:58 schreef DjMark het volgende:

[..]

WTF?? je had dus je IS7 ooit verkocht?? Waarom?
Hihi :@

In het begin meteen voor een tier 10 'gerusht', was noob dus speelde hem niet goed, en was ie dus niet leuk. Bevalt me nu wel een stuk beter.

Maar speel sowieso amper heavy meer. Ben meer van de lights/mediums/TDs. Arty heb ik zelfs puur vanwege de missies aangeschaft.
pi_149134230
Iemand de 8-bit al geprobeerd? Gratis crew trainen _O_
  woensdag 28 januari 2015 @ 12:17:32 #36
333419 Convict
Like deja vu all over again.
pi_149134669
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 12:03 schreef muhahaha het volgende:
Iemand de 8-bit al geprobeerd? Gratis crew trainen _O_
kan je daar elke crew erin stoppen?
I dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
pi_149134932
Nee, je moet de crew sowieso retrainen (of anders penalty) en moet van de juiste natie zijn. Zelfde als andere tanks dus.
pi_149135919
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 12:17 schreef Convict het volgende:

[..]

kan je daar elke crew erin stoppen?
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 12:28 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
Nee, je moet de crew sowieso retrainen (of anders penalty) en moet van de juiste natie zijn. Zelfde als andere tanks dus.
Alleen nation geldt, penalty is er uiteraard wel. -25% als de crew overeenkomt qua type tank, -50% als dat niet zo is. Ach 1500 xp per pot mits je schade weet te doen. ;)

Ik heb de oorspronkelijke crew aangehouden, motivatie gevonden om de T29 te gaan halen als het event voorbij is. ;)
Ow en de Object 140 en een Franse TD. Hm kom tijd te kort :')
pi_149137657
Ik doe er ook mijn T32 crew in zonder te retrainen, maar geen idee hoeveel ik het ga spelen.
pi_149137695
Gisteren de T1 Heavy maar weer teruggekocht, was de eerste heavy die ik speelde met als resultaat een WR van 39% over 58 battles...
5 potjes gespeeld, 4 gewonnen en een gemiddelde WN8 van 1481, die gaat me nu dus iets beter af :)
Eindelijk motivatie om een heavy tank te gaan spelen dus.

Nieuwe mode is wel erg droog, zelf vroeger heel veel Battle City gespeeld dus komt heel bekend voor allemaal.
Enkel nog de TD geprobeerd, vanavond de rest eens gaan proberen :)
pi_149137988
Ik heb helaas geen franse tanks, Amerikaanse heavy of Russische light en -50% penalty is wel erg veel. ;(
pi_149138302
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:22 schreef muhahaha het volgende:
Ik heb helaas geen franse tanks, Amerikaanse heavy of Russische light en -50% penalty is wel erg veel. ;(
Als je voor de T29 gaat kan de originele crew van die Amerikaanse heavy van de event toch de basis worden van je nieuwe T29 crew?
pi_149138421
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:32 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

Als je voor de T29 gaat kan de originele crew van die Amerikaanse heavy van de event toch de basis worden van je nieuwe T29 crew?
Yes, dat ben ik dan ook van plan. Ga denk ik wel tot tier 5 alles met free xp losmaken, geen zin in frustierondjes met de Lee.
pi_149138451
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:37 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Yes, dat ben ik dan ook van plan. Ga denk ik wel tot tier 5 alles met free xp losmaken, geen zin in frustierondjes met de Lee.
Ik ben zo gek geweest om die 2x te doen (2e keer voor de sherman, die na een paar potjes toch niet beviel) ;(
pi_149138457
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:32 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

Als je voor de T29 gaat kan de originele crew van die Amerikaanse heavy van de event toch de basis worden van je nieuwe T29 crew?
Ja, de Mammoth crew zal na het event omgezet worden naar de T110E5.
pi_149138652
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:38 schreef DjMark het volgende:

[..]

Ja, de Mammoth crew zal na het event omgezet worden naar de T110E5.
Die heb ik helaas niet in de garage staan ;(
Is het uberhaupt wat?
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:37 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

Ik ben zo gek geweest om die 2x te doen (2e keer voor de sherman, die na een paar potjes toch niet beviel) ;(
Ja, of 1 potje doen en heel goed spelen. :)
Kan ook de free xp bewaren en sneller de IS-7 kopen echter vind ik het geen straf om met de IS-8 te spelen zolang je je beseft dat je schoten kan incasseren als je iemand onder vuurt wilt nemen die je heeft gezien. :)
pi_149138770
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:44 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Die heb ik helaas niet in de garage staan ;(
Is het uberhaupt wat?

[..]
De T110E5? Prima tank vind ik.
Redelijk mobiel, matige armor, goede DPM.
Het is zeker geen heavy zoals de E100/IS7/IS4, het is meer een soort medium-heavy.
pi_149138860
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:44 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Die heb ik helaas niet in de garage staan ;(
Is het uberhaupt wat?

[..]

Ja, of 1 potje doen en heel goed spelen. :)
Kan ook de free xp bewaren en sneller de IS-7 kopen echter vind ik het geen straf om met de IS-8 te spelen zolang je je beseft dat je schoten kan incasseren als je iemand onder vuurt wilt nemen die je heeft gezien. :)
Ik zou sowieso geen free xp uitgeven om tanks eerder te kopen, tenzij het een paar honderd exp is.
Behalve dan bij de echt lage tiers.
pi_149139702
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:48 schreef DjMark het volgende:

[..]

De T110E5? Prima tank vind ik.
Redelijk mobiel, matige armor, goede DPM.
Het is zeker geen heavy zoals de E100/IS7/IS4, het is meer een soort medium-heavy.
Hm, rij liever een echte echte heavy :).
Zal de T29 wel houden, dat lijkt me een erg leuke tank :)
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 14:51 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

Ik zou sowieso geen free xp uitgeven om tanks eerder te kopen, tenzij het een paar honderd exp is.
Behalve dan bij de echt lage tiers.
Doe ik ook, tier 2, 3 en misschien 4 overslaan en vanaf 5 spelen.
pi_149139851
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 15:16 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Hm, rij liever een echte echte heavy :).
Zal de T29 wel houden, dat lijkt me een erg leuke tank :)

[..]

Doe ik ook, tier 2, 3 en misschien 4 overslaan en vanaf 5 spelen.
4 speel ik normaal wel, maar als ik opnieuw zou spelen dan zou ik bij de M3 Lee wel een uitzondering maken.
pi_149140123
quote:
0s.gif Op woensdag 28 januari 2015 15:20 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

4 speel ik normaal wel, maar als ik opnieuw zou spelen dan zou ik bij de M3 Lee wel een uitzondering maken.
Ja daarom, 1 van de mindere tanks. Hij kan wel redelijk uithalen qua dmg als ik in mijn Matilda rondkachel.
  woensdag 28 januari 2015 @ 16:12:09 #52
333419 Convict
Like deja vu all over again.
pi_149141523
dan maar XP farmen in die dingen die ik later om kan zetten in free xp als er weer een actie is *O*
I dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
pi_149160891
Die mod dat je niet op tegenstanders en wrakken kunt schieten ideaal _O_ Vanavond al 2x belang bij gehad.

1 gaat precies tussen in staan, en 1 was net kapot scheelde niet veel.(was met premium aan het schieten dus wel fijn)
Ik zwaai naar dieren.
pi_149161836
Hm ik ga die mod ook maar installeren, gisteren per ongeluk mn platoonmaatje kapotgeschoten. Ik was op de onderplaat van een E-100 aan het mikken en schijnbaar reed hij net een stukje achteruit waardoor zijn koepeltje in mijn vizier kwam net op het moment dat ik drukte, natuurlijk was het een volle hit, dat is altijd ;(.
  donderdag 29 januari 2015 @ 09:33:32 #55
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_149162825
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 08:10 schreef muhahaha het volgende:
Hm ik ga die mod ook maar installeren, gisteren per ongeluk mn platoonmaatje kapotgeschoten. Ik was op de onderplaat van een E-100 aan het mikken en schijnbaar reed hij net een stukje achteruit waardoor zijn koepeltje in mijn vizier kwam net op het moment dat ik drukte, natuurlijk was het een volle hit, dat is altijd ;(.
Net zo perongeluk zeker als Photoclown die teammates het water in rijdt cq kapotschiet. :(
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_149162864
quote:
12s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:33 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Net zo perongeluk zeker als Photoclown die teammates het water in rijdt cq kapotschiet. :(
Ssst, het was net zo fijn dat er niet over hem gepraat werd en hij niet meer postte hier. Verpest het nou niet. :(
  donderdag 29 januari 2015 @ 09:36:23 #57
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_149162876
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:35 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:

[..]

Ssst, het was net zo fijn dat er niet over hem gepraat werd en hij niet meer postte hier. Verpest het nou niet. :(
Ai, k*t... ;(
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_149162936
quote:
0s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:36 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Ai, k*t... ;(
Iets met slapende honden enzo..
pi_149163672
quote:
12s.gif Op donderdag 29 januari 2015 09:33 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Net zo perongeluk zeker als Photoclown die teammates het water in rijdt cq kapotschiet. :(
mij vergelijken met die tomaat :( :(. Zoek je ruzie ofzo!
  donderdag 29 januari 2015 @ 10:28:26 #60
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_149163901
quote:
1s.gif Op donderdag 29 januari 2015 10:16 schreef muhahaha het volgende:

[..]

mij vergelijken met die tomaat :( :(. Zoek je ruzie ofzo!
Ai, ga je mij nu teamkillen?
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_149164787
quote:
9s.gif Op donderdag 29 januari 2015 10:28 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Ai, ga je mij nu teamkillen?
Ik druk je gewoon het water in, ga maar eventjes afkoelen daar :(
pi_149179359
Whehe :p omdat mijn pc crashte toen ik net een weekje premium gehaald had.

Mij zelf maar getraceerd op 2 weken :d
Ik zwaai naar dieren.
pi_149205376
Beetje late reactie maar ik vind de aanpassingen aan de TD-viewrange en aan de spreiding in de aimcircle juist goed.

Dat RNG verhaal is een balans iets. Op het moment heb je met een nauwkeurige tank met weinig alpha-schade geen voordeel van je nauwkeurigheid, je kan beter een tank rijden die minder nauwkeurig is maar meer schade doet. Gewoon omdat een bepaald percentage (ik geloof 33%) van je schoten precies in het midden op het stipje land. Daardoor kan je op het moment ook snipen met een derp-gun.
Een belachelijke situatie eigenlijk en helemaal niet zoals het bedoelt is. Natuurlijk zal dit voor bepaalde tanks vervelend uitpakken, maar voornamelijk zal het een verandering van speelstijl zijn en een nieuw betere balans brengen. Minder campende heavy tanks bijvoorbeeld.

Wat betreft de viewrange nerf van tank destroyers. Het is niet zo dat je gelijk de grond in geboord wordt, je krijgt een kleine nerf waardoor je straks alleen een eerste ambush-schot tegen een oprukkende vijand krijgt tenzij je een spotter hebt. Dit is om te voorkomen dat een tank destroyer in z'n eentje ongespot vrij kan blijven schieten en om te voorkomen dat tank destroyers als scouts worden ingezet. Sommige tank destroyers hebben nu een viewrange groter dan die van scouts. Deze nerf is dan ook per tank verschillend. Het is een herbalancering.
I believe in God, only I spell it Nature. "Frank Lloyd Wright"
pi_149206551
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 12:15 schreef Brutus.nl het volgende:
Beetje late reactie maar ik vind de aanpassingen aan de TD-viewrange en aan de spreiding in de aimcircle juist goed.

Dat RNG verhaal is een balans iets. Op het moment heb je met een nauwkeurige tank met weinig alpha-schade geen voordeel van je nauwkeurigheid, je kan beter een tank rijden die minder nauwkeurig is maar meer schade doet. Gewoon omdat een bepaald percentage (ik geloof 33%) van je schoten precies in het midden op het stipje land. Daardoor kan je op het moment ook snipen met een derp-gun.
Een belachelijke situatie eigenlijk en helemaal niet zoals het bedoelt is. Natuurlijk zal dit voor bepaalde tanks vervelend uitpakken, maar voornamelijk zal het een verandering van speelstijl zijn en een nieuw betere balans brengen. Minder campende heavy tanks bijvoorbeeld.

Wat betreft de viewrange nerf van tank destroyers. Het is niet zo dat je gelijk de grond in geboord wordt, je krijgt een kleine nerf waardoor je straks alleen een eerste ambush-schot tegen een oprukkende vijand krijgt tenzij je een spotter hebt. Dit is om te voorkomen dat een tank destroyer in z'n eentje ongespot vrij kan blijven schieten en om te voorkomen dat tank destroyers als scouts worden ingezet. Sommige tank destroyers hebben nu een viewrange groter dan die van scouts. Deze nerf is dan ook per tank verschillend. Het is een herbalancering.
Ik begrijp je td reactie. Maar mijn tijd in de su85 leert dat met slechte view range tds ten dode opgeschreven zijn bij lage tiers (su 85 heeft bij 100% maar 310 m)

Tevens, het zin de accurate Guns die gaan lijden onder de RNG buff
MIO DIOS!!! ESTA CIENCIA ES DIABOLICO!!!
  vrijdag 30 januari 2015 @ 14:02:36 #65
390538 Dimauro
Vuurbezweerder
pi_149208576
AMX-30B :D
I'm not the girl in the picture..
pi_149209126
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 12:53 schreef Ordos20 het volgende:

[..]

Ik begrijp je td reactie. Maar mijn tijd in de su85 leert dat met slechte view range tds ten dode opgeschreven zijn bij lage tiers (su 85 heeft bij 100% maar 310 m)

Tevens, het zin de accurate Guns die gaan lijden onder de RNG buff
Ik geloof dat tankjagers meer in hun rol zullen moeten blijven en dat dit alleen maar positief zal zijn voor het spel. Ja, ik geloof ook dat het wel echt een nerf zal zijn voor sommige tanks.

Wat betreft de RNG-buff (goede benaming), dat is dan weer niet zo. De accuraatheid van je kanon wordt weergegeven in het spel door een cirkel. Er verandert niets aan deze cirkel alleen aan de verdeling van hoe vaak je waar in de cirkel raakt, overal binnen de cirkel heeft nu een gelijke kans. Voor accurate tanks is de cirkel veel kleiner en heeft de verandering dus een minder negatief effect omdat de kogel gemiddeld veel minder af gaat wijken van het midden. Ik verwacht dat dit tanks meer in hun beoogde rol zal duwen en minder snipen van zware tanks zal geven. En vergeet niet dat de tank tegenover je hetzelfde probleem heeft.
I believe in God, only I spell it Nature. "Frank Lloyd Wright"
pi_149209694
Ik ben gisteren op test wat aan het spelen geweest, ik merkte tbh niet zo veel van die RNG-buff.
Zowel in de accurate tanks als in de minder accurate tanks.

Ook de STA-2 uitgeprobeerd, die is best leuk :)
  vrijdag 30 januari 2015 @ 17:44:17 #68
333419 Convict
Like deja vu all over again.
pi_149214989
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 14:19 schreef Brutus.nl het volgende:

[..]

Ik geloof dat tankjagers meer in hun rol zullen moeten blijven en dat dit alleen maar positief zal zijn voor het spel. Ja, ik geloof ook dat het wel echt een nerf zal zijn voor sommige tanks.

Wat betreft de RNG-buff (goede benaming), dat is dan weer niet zo. De accuraatheid van je kanon wordt weergegeven in het spel door een cirkel. Er verandert niets aan deze cirkel alleen aan de verdeling van hoe vaak je waar in de cirkel raakt, overal binnen de cirkel heeft nu een gelijke kans. Voor accurate tanks is de cirkel veel kleiner en heeft de verandering dus een minder negatief effect omdat de kogel gemiddeld veel minder af gaat wijken van het midden. Ik verwacht dat dit tanks meer in hun beoogde rol zal duwen en minder snipen van zware tanks zal geven. En vergeet niet dat de tank tegenover je hetzelfde probleem heeft.
In Wargamings uitleg filmpje zeiden ze dat die RNG buff/nerf er voor zorgt dat de zwaar bepanzerde tanks tegenwoordig weinig voor stelde omdat je weak spots te gemakkelijk kon raken. en dat dat 1 van de hoofd redenen was voor de nerf/buff hoe je het wil benoemen :P
I dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
pi_149220759
Meh gaat niet echt lekker nu. 1 uit 10 gewonnen :') Maar even film kijken
Ik zwaai naar dieren.
pi_149292326
Zo, dát was een lekker potje. :D

Firefly stronk tonk!

Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_149292473
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 januari 2015 14:19 schreef Brutus.nl het volgende:

[..]

Ik geloof dat tankjagers meer in hun rol zullen moeten blijven en dat dit alleen maar positief zal zijn voor het spel. Ja, ik geloof ook dat het wel echt een nerf zal zijn voor sommige tanks.

Wat betreft de RNG-buff (goede benaming), dat is dan weer niet zo. De accuraatheid van je kanon wordt weergegeven in het spel door een cirkel. Er verandert niets aan deze cirkel alleen aan de verdeling van hoe vaak je waar in de cirkel raakt, overal binnen de cirkel heeft nu een gelijke kans. Voor accurate tanks is de cirkel veel kleiner en heeft de verandering dus een minder negatief effect omdat de kogel gemiddeld veel minder af gaat wijken van het midden. Ik verwacht dat dit tanks meer in hun beoogde rol zal duwen en minder snipen van zware tanks zal geven. En vergeet niet dat de tank tegenover je hetzelfde probleem heeft.
Ik weet wel dat ik de AT-2 weer uit de kast ga trekken :Y
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_149313729
2e mark of ecellence op me M103,als je hem goed speelt is die fucking OP _O-
pi_149316933
Kan het kloppen dat die mod dat je geen bondgenoten kunt raken maar geld tot een bepaalde afstand?
Ik zwaai naar dieren.
pi_149317098
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 01:37 schreef Geerd het volgende:
Kan het kloppen dat die mod dat je geen bondgenoten kunt raken maar geld tot een bepaalde afstand?
Goeie. Zou best wel eens zo kunnen zijn. Voor arty maakt 'ie in ieder geval niet uit, heb ik wel eens tot mijn schande ondervonden :X
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
pi_149317212
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 02:15 schreef bas-beest het volgende:

[..]

Goeie. Zou best wel eens zo kunnen zijn. Voor arty maakt 'ie in ieder geval niet uit, heb ik wel eens tot mijn schande ondervonden :X
Uhmzz was op 350 meter ofzo toch nog onbedoeld td.
En paar potjes later verhip, krijg je in de team speak te zien, je naam medespeler x your blocking my target.

Uhmzz T-150 gehaald, alle modules onderzocht van mijn Kv-1 maar geen Elite status???
Ik zwaai naar dieren.
pi_149317935
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 03:21 schreef Geerd het volgende:

[..]

Uhmzz was op 350 meter ofzo toch nog onbedoeld td.
En paar potjes later verhip, krijg je in de team speak te zien, je naam medespeler x your blocking my target.

Uhmzz T-150 gehaald, alle modules onderzocht van mijn Kv-1 maar geen Elite status???

KV-2 ook unlocked?
  dinsdag 3 februari 2015 @ 10:20:47 #77
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_149319561
quote:
0s.gif Op maandag 2 februari 2015 22:47 schreef nilssanders het volgende:
2e mark of ecellence op me M103,als je hem goed speelt is die fucking OP _O-
^O^

Hoe vergelijk je deze met de E75? Veel sneller natuurlijk, maar qua armor en dpm en algemene 'handling'?
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_149325602
vergleken met de e75, minder armor, mobieler, lagere alpha.
pi_149326630
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 10:20 schreef Mr.J het volgende:

[..]

^O^

Hoe vergelijk je deze met de E75? Veel sneller natuurlijk, maar qua armor en dpm en algemene 'handling'?
DPM is veel hoger maar armor is niet de beste :(
Voor de rest is hij behoorlijk goed :)
pi_149326687
Misschien dat de nieuwe patch daar wat verandering in aanbrengt.

Iemand trouwens bezig met het special event? De 8-bit tankjes?

[ Bericht 36% gewijzigd door muhahaha op 03-02-2015 14:50:19 ]
pi_149327124
Ik heb wel een paar keer in clan platoon die event gedaan. Lekker XP farmen voor mijn t32 crew.
pi_149328125
crew XP gaat hard, credits ook redelijk als je in 5man platoon speelt en je target haalt.
pi_149328434
5 man platoon heb ik nog niet gedaan, is het dan 5 vs 5? Crewtraining gaat hard ja, mammoth zit qua 2e skill al tegen de 80 aan. :9
pi_149328488
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 15:42 schreef muhahaha het volgende:
5 man platoon heb ik nog niet gedaan, is het dan 5 vs 5? Crewtraining gaat hard ja, mammoth zit qua 2e skill al tegen de 80 aan. :9
Ook 10 tegen 10, 2 platoons elk is wat ik gezien heb.
pi_149328515
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 15:44 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ook 10 tegen 10, 2 platoons elk is wat ik gezien heb.
15k dmg is nou niet echt hoog ofzo. Als ik een rondje aggressief speel pak ik zo boven de 2500 ;). Alleen als je solo gaat ga je er uiteraard snel aan.
pi_149328583
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 15:45 schreef muhahaha het volgende:

[..]

15k dmg is nou niet echt hoog ofzo. Als ik een rondje aggressief speel pak ik zo boven de 2500 ;). Alleen als je solo gaat ga je er uiteraard snel aan.
Ergens ook wel beter dat het niet zo lang duurt, dan gaat die missie met die 25 potjes tenminste wat vlotter :P
pi_149328635
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 15:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ergens ook wel beter dat het niet zo lang duurt, dan gaat die missie met die 25 potjes tenminste wat vlotter :P
Daar was ik zo doorheen en ik wist niet dat er een max was van 5 maal _O-
500 dmg per pot, je hoeft niet eens te winnen. Dat besefte ik in eerste instantie helemaal niet. :')
pi_149332698
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 februari 2015 08:22 schreef muhahaha het volgende:

[..]

KV-2 ook unlocked?
Ook net gekocht idd, godver wat een lompe bak is dat dan hahahaha
Ik zwaai naar dieren.
pi_149334716
Hee nieuwe onderscheiding oog om oog, ja heb hem nog op Nederlands :')
En dat ook nog met een howitzer op de Cromwell :Y)
Ik zwaai naar dieren.
pi_149378049
Ligt het aan mij of wordt het spel steeds minder leuk?
Zie de laatste paar weken alleen maar een overvloed aan die irritante snelle scout amx en t70?

Ook die richtcirkel aanpassing is goed te merken, vol in beeld nog meters over _O-
Vooral als noob zoals ik kon je daar een beetje voordeel mee pakken.

[ Bericht 46% gewijzigd door Geerd op 05-02-2015 03:49:19 ]
Ik zwaai naar dieren.
pi_149379080
Geen idee, speel al de hele week 8-bit _O-
pi_149381752
Ik vind de potjes die ik tussen 8-bit door speel juist beter gaan als voorheen.
Maar dat kan ook komen omdat een hoop mensen 8-bit spelen nu :)

Wil de USA heavy lijn gaan spelen, dus ben lekker crew aan het trainen in die 8-bit heavy tank, schiet lekker op, zit nu op iets van 50% op de 2e skill.
Credits gaan ook lekker hard op die manier, bijna de 2,5m bij elkaar om de STA-1 weer terug te kopen.

Richt cirkel aanpassing?
Er kwam alleen een RNG aanpassing in 9.6, maar die is er toch nog niet?
Ook heeft die aanpassing niks te maken met formaat van je richt cirkel, enkel op precisie van schoten binnen je richtcirkel volgens mij :?

Van de week nog een aardig 6 kill potje met de SU-122-44 gehad :)
Map: Malinovka
Tank: SU-122-44
XP: 1.320
Credits: 55.827
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Mastery Badge: "I Class"
Crew Exp: 1 980
Repairs: 4 125
Ammunition: 17 425
Total: Credits: 34 277 WN8: 8 515 (100)
Had toch niet zo gek veel damage gedaan, iets van 3600 ofzo.

Is echt mijn favo tank, bijna 400 battles er in nu, in de laatste +-50 battles de win rate omhoog kunnen halen van 44% naar 51% voor die tank, gebruik hem veel als crewtrainer voor de SU-101.
Potje na deze ook de 1e Mark of Excellence gehaald, op naar de 2e :+
  donderdag 5 februari 2015 @ 11:25:46 #93
390538 Dimauro
Vuurbezweerder
pi_149382939
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 03:33 schreef Geerd het volgende:
Ligt het aan mij of wordt het spel steeds minder leuk?
Zie de laatste paar weken alleen maar een overvloed aan die irritante snelle scout amx en t70?

Ook die richtcirkel aanpassing is goed te merken, vol in beeld nog meters over _O-
Vooral als noob zoals ik kon je daar een beetje voordeel mee pakken.

Kan ook serverlag zijn. Probeer anders zo'n serverreticle ovelay mod.
I'm not the girl in the picture..
pi_149383414
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 03:33 schreef Geerd het volgende:
Ligt het aan mij of wordt het spel steeds minder leuk?
Zie de laatste paar weken alleen maar een overvloed aan die irritante snelle scout amx en t70?

Ook die richtcirkel aanpassing is goed te merken, vol in beeld nog meters over _O-
Vooral als noob zoals ik kon je daar een beetje voordeel mee pakken.

Grappig, de accuracy nerf waar je het over hebt, komt pas in de volgende patch....
(iets met placebo effect ofzo? ;) )
pi_149383459
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 11:43 schreef DjMark het volgende:

[..]

Grappig, de accuracy nerf waar je het over hebt, komt pas in de volgende patch....
(iets met placebo effect ofzo? ;) )
_O- _O-
pi_149383727
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 03:33 schreef Geerd het volgende:
Ligt het aan mij of wordt het spel steeds minder leuk?
Zie de laatste paar weken alleen maar een overvloed aan die irritante snelle scout amx en t70?

Ook die richtcirkel aanpassing is goed te merken, vol in beeld nog meters over _O-
Vooral als noob zoals ik kon je daar een beetje voordeel mee pakken.

Hee, je komt uit de toekomst? Doe mij de lottocijfers eens?
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_149383854
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 03:33 schreef Geerd het volgende:
Ligt het aan mij of wordt het spel steeds minder leuk?
Zie de laatste paar weken alleen maar een overvloed aan die irritante snelle scout amx en t70?

Ook die richtcirkel aanpassing is goed te merken, vol in beeld nog meters over _O-
Vooral als noob zoals ik kon je daar een beetje voordeel mee pakken.

Nou dat met die scouts ben ik wel met je eens, het stikt ervan :P

Wat die aimingcircle betreft, zoals anderen reeds op een wat minder tactvolle manier brengen, the worst is yet to come :P
  donderdag 5 februari 2015 @ 11:58:46 #98
390538 Dimauro
Vuurbezweerder
pi_149383874
quote:
10s.gif Op donderdag 5 februari 2015 11:53 schreef Karrs het volgende:

[..]

Hee, je komt uit de toekomst? Doe mij de lottocijfers eens?
Ik dacht dat hij op de testserver had gespeeld :P
I'm not the girl in the picture..
pi_149383908
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 11:58 schreef Dimauro het volgende:

[..]

Ik dacht dat hij op de testserver had gespeeld :p
Oh ja, dat kan natuurlijk. :)
Is definitief vertrokken na een ban voor het opstaan tegen slechteriken
pi_149388715
quote:
0s.gif Op donderdag 5 februari 2015 11:58 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Nou dat met die scouts ben ik wel met je eens, het stikt ervan :P

Wat die aimingcircle betreft, zoals anderen reeds op een wat minder tactvolle manier brengen, the worst is yet to come :P
Scouts zag ik de laatste dagen ook best veel inderdaad, en dan ook nog steeds goeie spelers in die AMX apparaten met WN8 van 2k+ ook
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')