quote:
twitter:GullitR twitterde op dinsdag 27-01-2015 om 22:46:22yeaaaaaaaaaaaaaaah #chelsea http://t.co/mSN8KkfmwX reageer retweet
neequote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:47 schreef opperkleurder het volgende:
Jammer dat er geen golden goal meer is.
Costa krijgt om een of andere vage reden nooit rood. Bij Atletico ook niet, ondanks dat hij gemiddeld twintig ellebogen uitdeelde per seizoen en aan elk opstootje deelnamquote:
Ik snap er echt helemaal niks van. En de FA straft hem ook nooit.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:54 schreef Sked het volgende:
[..]
Costa krijgt om een of andere vage reden nooit rood. Bij Atletico ook niet, ondanks dat hij gemiddeld twintig ellebogen uitdeelde per seizoen en aan elk opstootje deelnam
Nee, want het wordt altijd afgedaan met een waarschuwing of gele kaart.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:55 schreef McGrath het volgende:
[..]
Ik snap er echt helemaal niks van. En de FA straft hem ook nooit.
Bij die eerste keer met Emre Can was er toch niks? daar moet ie toch voor gestraft kunnen worden?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:56 schreef Sked het volgende:
[..]
Nee, want het wordt altijd afgedaan met een waarschuwing of gele kaart.
Dat heb ik niet gezien. Maar zou best kunnen en dan moet hij ook maar eens geschorst worden. Etterbak is het.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:57 schreef McGrath het volgende:
[..]
Bij die eerste keer met Emre Can was er toch niks? daar moet ie toch voor gestraft kunnen worden?
http://www.dailymail.co.u(...)-Cup-semi-final.htmlquote:Op dinsdag 27 januari 2015 22:58 schreef Sked het volgende:
[..]
Dat heb ik niet gezien. Maar zou best kunnen en dan moet hij ook maar eens geschorst worden. Etterbak is het.
Schorsen die handel. En snel een beetje.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 23:00 schreef Downwards het volgende:
[..]
http://www.dailymail.co.u(...)-Cup-semi-final.html
Video:quote:Op dinsdag 27 januari 2015 23:01 schreef Sked het volgende:
[..]
Schorsen die handel. En snel een beetje.
Costa kennende was dit niet per ongelukquote:Op dinsdag 27 januari 2015 23:02 schreef Downwards het volgende:
[..]
Video:
http://www.caughtoffside.(...)the-chelsea-striker/
De Engelaar van Chelsea.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 23:13 schreef Wicky15 het volgende:
Zo dan. Drogba mag nog een minuutje meedoen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |