Waarom denk je dat er geen foto's zijn van de elektra die gister is aangesloten?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 14:50 schreef Barrah het volgende:
Doel van een grote vensterbank lijkt me zeker gelukt!![]()
Foto's van details posten is reacties over details krijgen
Waarom denk je dat ik niet aan eigen topics en foto's doe? Heb aan mijn eigen commentaar genoegquote:Op dinsdag 3 februari 2015 14:53 schreef Puala het volgende:
[..]
Waarom denk je dat er geen foto's zijn van de elektra die gister is aangesloten?![]()
* Puala koopt vanmiddag nog even 4 tubes plamuur
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 15:37 schreef Barrah het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik niet aan eigen topics en foto's doe? Heb aan mijn eigen commentaar genoeg
Het past primaquote:Op dinsdag 3 februari 2015 15:12 schreef knoblaucha6 het volgende:
Kudo's voor je zaagkunsten Puala, het past als een tiet![]()
(en wat nou stofdoek, je hebt katten, die zwiepen het stof mooi om die bouten weg, blijven er hooguit een paar staartharen tussen zitten en daar is nou een stofzuiger met een klein borsteltje weer handig voor)
Hahaquote:Op dinsdag 3 februari 2015 15:37 schreef Barrah het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik niet aan eigen topics en foto's doe? Heb aan mijn eigen commentaar genoeg
En die houden we er inquote:Ik heb ook wel commentaar op mezelf, maar wel lef genoeg om het te posten
Ik voel een meet aankomen!quote:Op woensdag 4 februari 2015 11:19 schreef Puala het volgende:
. Wie weet oh wauw, kan maandag of dinsdag wel een bank mijn woonkamer in?![]()
Dát zou ik doen als straks de tuintafel ook staat en het mooier weer isquote:
Klinkt fantastisch en herkenbaar. Ieder stapje dichtbij een af huis is een mijlpaalquote:Op woensdag 4 februari 2015 11:37 schreef Puala het volgende:
Je gaat tijdens zo'n verbouwing naar hele andere dingen verlangen dan op je bank zitten. Dat kan ik nu boven ook, maar bijvoorbeeld zoiets simpels als een salontafel. Nu staat het tvmeubel het dichtst bij, maar dat is net té ver weg om zonder uitrekken/opstaan je glas te kunnen pakken. Maar een tafeltje er tussen past echt never nooit niet. Of een eetkamertafel. Weer met de laptop daar aan kunnen zitten of puzzelenop regenachtige dagen. Of gewoon iets van plantjes weer in huis, sfeerdingetjes die het gezellig maken.
En dan nog maar niet te spreken over het intense verlangen naar een kledingkastIk heb nu wel een rekje, maar daar past lang niet alles op, ik heb er een doos onder met alle kleine meuk en dat is altijd graven en zoeken. En straks heb ik gewoon 1,8 of 2,4 meter kledingkast
![]()
![]()
![]()
En ik kijk ook wel uit naar een opgeruimd huis. Mijn oma en moeder zijn blij dat ik nu al wat meer tijd aan mijn huishouden besteed, maar kunnen niet wachten tot ik eindelijk alle koffiekopjes en glazen enzo heb uitgepakt. Want dan hoeven ze niet meer elke keer af te wassen als ze op bezoek komen
Het is niet mijn eerste huis waar ik woon, dus ik heb al heel veel meubels. En die komen er in eerste instantie gewoon te staan:quote:Op woensdag 4 februari 2015 13:06 schreef Marthinezruit het volgende:
[..]
Klinkt fantastisch en herkenbaar. Ieder stapje dichtbij een af huis is een mijlpaalZoals mijn denkbeeldige bed en het zetten van muren
![]()
Heb je al meubels uitgezocht? (verwacht daar dan wel bewijsmatteriaal van uiteraard)
Die zijn van de vorige eigenaren en heb ik niet meegekregenquote:Op woensdag 4 februari 2015 13:41 schreef Kreator het volgende:
Heb je die HOME letters wel ritueel geslacht?
Ik ben benieuwd wat je gaat maken. Heb je inspiratie plaatjes? Ik twijfel nogquote:Op woensdag 4 februari 2015 13:44 schreef Flipmoehoe het volgende:
Goed bezig man! eeh vrouw
Zelf meubels maken is tof en ook stukken goedkoper als kopen.
Ook geeft het je een trots gevoel als het er staat
Ben zelf nu bezig met 2 vuren kisten, een tafeltje en krijtbord voor de kleine.
Straks nog een x een tv meubel.
Ook allemaal van vuren wat ik daarna ga aflakken
Ps. Succes met de vloer dit weekend!
Voor de kleine dame dit..quote:Op woensdag 4 februari 2015 13:47 schreef Puala het volgende:
[..]
Die zijn van de vorige eigenaren en heb ik niet meegekregen
[..]
Ik ben benieuwd wat je gaat maken. Heb je inspiratie plaatjes? Ik twijfel nog
Dat vind ik zo schattig hequote:Op woensdag 4 februari 2015 13:50 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
Voor de kleine dame dit..
Dan wel alles wit aflakken
[ link | afbeelding ]Kinderspeelhoek w00ty | Steigerhout | Te koop bij w00tdesign by w00tdesign | Meubels van steigerhout, on Flickr
Mwah vind ik deze leuker:quote:Op woensdag 4 februari 2015 13:53 schreef Flipmoehoe het volgende:
tv meubel, alles ook compleet afgelakt en smaller als deze.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 4 februari 2015 13:55 schreef Flipmoehoe het volgende:
ook zo'n voorzetwand met ledstrips, maar dan wel van gladde gipsplaten
en misschien dit soort kastjes ipv mijn vorige post.
maar de kastjes niet verspringend!.. alleen ben daar nog niet over uit met de vrouw
[ afbeelding ]
tv meubel kan maar max 120cm breed worden, 3 vakken zijn dan net te smal.
dvd speler zit je al snel aan de 40cm namelijk.
Zelf maken, het is een klustopic he?quote:Op woensdag 4 februari 2015 14:50 schreef derLudolf het volgende:
Ga je dat zelf maken of zo kopen?
Ik raad je tevens een aantal grote lijmklemmen aan: die planken zijn soms niet helemaal recht, met die klemmen trek je ze naar elkaar toe.
De houthandel hier heeft echt prima kwaliteitquote:Op woensdag 4 februari 2015 14:57 schreef Flipmoehoe het volgende:
ahum... mijn balken 32x175mm (geschaafd 28x171) zijn ook niet al te recht
en dan zijn het nog balken bij ons uit de werkplaats, die worden recht en vlak weggelegd.
Niet van die kromme hoepels die bij de karwei rechtopstaan
Ik schroef ze goed vast op een balkje eronder, dat moet maar goed genoeg zijn.
Maareh mooie tafel wil je maken, beetje beits erover en klaar
Plus dat spul is zo droog als een plas water, had ooit eens een simpel schoenenrekje gemaakt van onbewerkt ruw vurenhout en dat ding kan nu bekant 2 centimeter heen en weer wiebelenquote:Op woensdag 4 februari 2015 14:50 schreef derLudolf het volgende:
Ga je dat zelf maken of zo kopen?
Ik raad je tevens een aantal grote lijmklemmen aan: die planken zijn soms niet helemaal recht, met die klemmen trek je ze naar elkaar toe.
Zul je nog wel op verkijken. Spul werkt behoorlijk, tenminste steigerplanken wel. Misschien is 40x220 balk van een langzaam groeiender soort hout (uit een ander -kouder- gebied). Dat vermoed ik wel gezien de prijsquote:Op woensdag 4 februari 2015 14:53 schreef Puala het volgende:
[..]
Zelf maken, het is een klustopic he?![]()
Maar ik zal je tip onthouden. Ik heb echter het plan om het te gaan maken van vurenhout van 40x220 en dat is niet zomaar krom
Daarom laat ik steigerhout ook een aantal maand drogen voordat ik er iets van ga makenquote:Op woensdag 4 februari 2015 15:02 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Plus dat spul is zo droog als een plas water, had ooit eens een simpel schoenenrekje gemaakt van onbewerkt ruw vurenhout en dat ding kan nu bekant 2 centimeter heen en weer wiebelen
Zeker weten? Ik zou er schroeven van 4*60 of 5*70 indraaien, heb je een stuk minder kans op scheurenquote:Op woensdag 4 februari 2015 15:01 schreef Puala het volgende:
[..]
De houthandel hier heeft echt prima kwaliteit![]()
Maar ik schroef ze vast op elkaar. Waarschijnlijk met dezelfde bouten als de vensterbank, maar dan verzonken. En dan nog even kijken of dat genoeg is. Moet er nog iets langer over nadenken voor ik aan de slag ga.
En sparen. 7¤ per meter dit hout. En ik ben helemaal aan het eind van mijn budget. De plinten worden voorlopig ook uitgesteld
houthandel is idd een heel ander verhaalquote:Op woensdag 4 februari 2015 15:01 schreef Puala het volgende:
[..]
De houthandel hier heeft echt prima kwaliteit![]()
Maar ik schroef ze vast op elkaar. Waarschijnlijk met dezelfde bouten als de vensterbank, maar dan verzonken. En dan nog even kijken of dat genoeg is. Moet er nog iets langer over nadenken voor ik aan de slag ga.
En sparen. 7¤ per meter dit hout. En ik ben helemaal aan het eind van mijn budget. De plinten worden voorlopig ook uitgesteld
Ik. wil. geen. steigerplanken. Ik haat alles wat mode isquote:Op woensdag 4 februari 2015 15:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Zul je nog wel op verkijken. Spul werkt behoorlijk, tenminste steigerplanken wel. Misschien is 40x220 balk van een langzaam groeiender soort hout (uit een ander -kouder- gebied). Dat vermoed ik wel gezien de prijs
Ik ben een vrouw. Als ik iets wil dan wil ik het NU *stampvoet*quote:[..]
Daarom laat ik steigerhout ook een aantal maand drogen voordat ik er iets van ga maken
Ik heb netjes voorgeboord met 8mm en de bouten waren 12. En dat ging perfectquote:[..]
Zeker weten? Ik zou er schroeven van 4*60 of 5*70 indraaien, heb je een stuk minder kans op scheuren
Ze moeten inderdaad welquote:Op woensdag 4 februari 2015 15:22 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
houthandel is idd een heel ander verhaal
die kan echt niet van die rommel verkopen, anders ziet hij de aannemers niet meer terug
en tja, hout is aardig prijzig (kan het hier voor mezelf uiteraard ERG goedkoop krijgen) maar het is altijd nog goedkoper dan zo'n tafel nieuw kopen
Ooooh die is cool! Maar toch veel te gek johquote:Op woensdag 4 februari 2015 21:07 schreef B.ertha het volgende:
Puala, wil je al een housewarming cadeau?
Wij doen deze weg, maar niemand lijkt hem te willen. Gun hem jouhttps://m.bol.com/nl/p/ph(...)00/9000000012862198/
Haha. Lariks is ook erg mooi, misschien ook iets om naar te kijken?quote:Op woensdag 4 februari 2015 15:32 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik. wil. geen. steigerplanken. Ik haat alles wat mode is![]()
Het is geschaafd vuren.
Haha en dan commentaar hebben dat mannen soms net kleine kinderen zijnquote:Ik ben een vrouw. Als ik iets wil dan wil ik het NU *stampvoet*
Dat is wel lekker stevigquote:Ik heb netjes voorgeboord met 8mm en de bouten waren 12. En dat ging perfect
Ik zou het heel tof vindenquote:Op woensdag 4 februari 2015 21:37 schreef B.ertha het volgende:
Hij is al een paar jaar oud, ik heb een coole kenwood ingebracht in dit huishouden en we kregen hem niet verkocht voor twintig euro.
Ik maak er graag iemand blij mee en ik mag jou wel
Ik wil alles hetzelfde en de vensterbank is al vurenquote:Op woensdag 4 februari 2015 21:40 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Haha. Lariks is ook erg mooi, misschien ook iets om naar te kijken?
[..]
Haha en dan commentaar hebben dat mannen soms net kleine kinderen zijn
[..]
Dat is wel lekker stevig
Dit lijkt zo een overkill, maar als straks je apparatuur erop hebt zitten denk je gelijk aan een stekker blok want een lampje hier is toch gezellig en een digitaal fotolijstje erbij en mijn telefoon wil ik op kunnen laden.quote:
Lekker bezig!! Goede hoogte ook! kan je mooi verstoppen zo onder aan je muur.quote:
De telefoon zitten stopcontacten voor bij de bank. En ook voor de laptop bij de bankquote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:17 schreef whY... het volgende:
[..]
Dit lijkt zo een overkill, maar als straks je apparatuur erop hebt zitten denk je gelijk aan een stekker blok want een lampje hier is toch gezellig en een digitaal fotolijstje erbij en mijn telefoon wil ik op kunnen laden.
Het streven is dinsdag poetsen en inrichtenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:50 schreef Marthinezruit het volgende:
[..]
Lekker bezig!! Goede hoogte ook! kan je mooi verstoppen zo onder aan je muur.
Je gaat nu wel erg hard zeg!
Precies! Ik moest eerst hardop lachen om die foto, maar ik heb zelf maar 2 wandcontactdozen bij m'n tv-meubel en heb dus twee verdeeldozen in het meubel liggen. Had ook liever een hele reutel WCD's gehad.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:17 schreef whY... het volgende:
[..]
Dit lijkt zo een overkill, maar als straks je apparatuur erop hebt zitten denk je gelijk aan een stekker blok want een lampje hier is toch gezellig en een digitaal fotolijstje erbij en mijn telefoon wil ik op kunnen laden.
Nee, dat heb ik uit laten rekenenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:29 schreef RB42 het volgende:
[..]
Precies! Ik moest eerst hardop lachen om die foto, maar ik heb zelf maar 2 wandcontactdozen bij m'n tv-meubel en heb dus twee verdeeldozen in het meubel liggen. Had ook liever een hele reutel WCD's gehad.
Het is wel de vraag of je niet (dik) over het maximum aantal toegestane aansluitpunten per groep gaat.
Dit vind ik dus echt zonde.. Gewoon mooi 2/3 elektra, 2 data en 2 cai is i.m.o. netter!quote:
Ja want die stekkerblokken zijn echt fantastisch om in het zicht te hebbenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:59 schreef Zonnekoning het volgende:
[..]
Dit vind ik dus echt zonde.. Gewoon mooi 2/3 elektra, 2 data en 2 cai is i.m.o. netter!
Maar als jij er blij mee bent, ben ik blij voor jou
Ik neem toch aan dat je een tv-meubel neemt? Dan is toch het probleem opgelost?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 18:59 schreef Puala het volgende:
[..]
Ja want die stekkerblokken zijn echt fantastisch om in het zicht te hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |