Programma:quote:Het EK Shorttrack (23 t/m 25 januari) is het hoogtepunt van het shorttrackseizoen. Drie dagen lang staat shorttrack in de spotlights! Het EK belooft een spektakel te worden met dj’s, lichtshows en spannende races.
Het toernooi is een unieke kans om de Nederlandse shorttrackers te zien racen tegen andere wereldtoppers. In Dordrecht neemt Sjinkie Knegt het op tegen zesvoudig olympisch kampioen Victor Ahn. Een geweldig duel dat je niet mag missen.
Podium in 2014quote:Bij de mannen staan Sjinkie Knegt, Freek van der Wart en Daan Breeuwsma aan de start. Adwin Snellink geldt als reserve. Itzhak de Laat is aangewezen als vijfde rijder voor de relay.
Lara van Ruijven, Suzanne Schulting en Yara van Kerkhof zullen Nederland vertegenwoordigen bij het individuele toernooi voor dames. Reserverijdster is Rianne de Vries en voor de aflossing gaat Roza Kooystra als vijfde rijdster mee.
Je kan het krantje vast doornemen http://issuu.com/tigsports/docs/ek_shorttrack_programmakrantquote:Op dinsdag 20 januari 2015 14:00 schreef tong80 het volgende:
Gezien de reacties in dit topic gaan het enorme kijkcijfers worden.
Kunnen ze direct live met finales 500mquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:51 schreef Max23 het volgende:
Zaterdag uitzending om 16:30 op de NOS, daarnaast live op de site.
Heeft Sjinkie Knegt toch maar mooi op de kaart gezet in Nederland.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 14:00 schreef tong80 het volgende:
Gezien de reacties in dit topic gaan het enorme kijkcijfers worden.
Was ook maar een post met knipoog. Juffermans was trouwens eerder.quote:Op woensdag 21 januari 2015 11:34 schreef Nober het volgende:
[..]
Heeft Sjinkie Knegt toch maar mooi op de kaart gezet in Nederland.
Dit zijn verplichte hobbels die genomen moeten wordenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 18:30 schreef chufi het volgende:
Volgens mij doen we het wel goed .... Maar OK het is ook een thuiswedstrijd natuurlijk .
Zijn er vandaag trouwens ook beelden van? Volgens ISU site pas morgen daar ,,,,quote:Op vrijdag 23 januari 2015 18:42 schreef borisz het volgende:
[..]
Dit zijn verplichte hobbels die genomen moeten worden.
Op twee na is dat gelukt. *nog wel drie heren te gaan.
Nee. Vandaag nog geen beelden. Morgen pas.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 18:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Zijn er vandaag trouwens ook beelden van? Volgens ISU site pas morgen daar ,,,,
Weet niet de exacte reden. Schulting werd iig 2e op het NK en De Vries 3equote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:16 schreef Max23 het volgende:
Waarom heeft Schulting eigenlijk de voorkeur gekregen boven Rianne de Vries?
Matige race idd....quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:19 schreef Crocmaz het volgende:
Van Ruijven naar B-finale. Nu de mannen.
En Van Kerkhof werd daar 4e maar mag wel meedoen. Opvallend wel, want De Vries heeft toch een paar goede World Cups gereden dit seizoenquote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:19 schreef borisz het volgende:
[..]
Weet niet de exacte reden. Schulting werd iig 2e op het NK en De Vries 3e
Ze heeft geluk. Adv. voor Van Ruijven.quote:
Of gewoon de NOS stream zodat je Nederlands commentaar hebtquote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:22 schreef chufi het volgende:
Voor de live-beelden voor de liefhebbers die ze nog niet hadden gevonden
Ah dat had ik niet van ze verwacht...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:22 schreef Max23 het volgende:
[..]
Of gewoon de NOS stream zodat je Nederlands commentaar hebt
Hij was hier geplaatst door iemand 11 posts boven jouw streamquote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:26 schreef chufi het volgende:
[..]
Ah dat had ik niet van ze verwacht...
Altijd handig om een alternatief te hebbenquote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:27 schreef Max23 het volgende:
[..]
Hij was hier geplaatst door iemand 11 posts boven jouw stream
Kickingquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:51 schreef Max23 het volgende:
Zaterdag uitzending om 16:30 op de NOS, daarnaast live op de site.
Fauconnet zal wel last hebben van die val in de finale van de 1500mquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:44 schreef Crocmaz het volgende:
Geen Fauconnet? Breeuwsma door in ieder geval.
Showtje he. Meer dan 200 lichten zijn speciaal gemonteerd voor dit toernooiquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:46 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik vind het allemaal reuze spannend!! Maar die discolichten tussendoor?? Waarom??
Vrees het niet. Heb de NOS wel ff gemeld.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:47 schreef Max23 het volgende:
Zal Joris doorhebben dat zijn microfoon het niet doet
Really?? Ik vind het allemaal maar epileptischquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:48 schreef borisz het volgende:
[..]
Showtje he. Meer dan 200 lichten zijn speciaal gemonteerd voor dit toernooi
Je hoort m wel, héél zachtjesquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:48 schreef Crocmaz het volgende:
[..]
Vrees het niet. Heb de NOS wel ff gemeld.
Ja als er niets schaatst. Anders totaal niet. Schuifje even omhoog zetten.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:50 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Je hoort m wel, héél zachtjes
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |