Jullie zijn wel 'n beetje speciaal, maar jammer genoeg niet in de positieve zin dan.Kan her helaas weinig anders van maken :dontknnow: En het begint allemaal 'n beetjequote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:49 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Je wordt niet graag uitgedaagd in je kijk op de wereld?
Ow ik voel mij daar zeker niet schuldig over hoor. Ik wilde daar gewoon uitleg over hebben.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:19 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Je moet je niet schuldig voelen, maar als je bij de groep moslims wil horen moet je het niet gek vinden dat je er op aangesproken wordt.
Jaaaaa joh, moet je eens zien wat er gebeurt bij een opstootje, dan komt ahmed met zijn hele familie tot aan zijn achter-achter-achter-achter nichtjequote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:06 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Een moslim is bij zijn geloof niet afhankelijk van zijn medemoslim (of diens daden).
Je moet zelf afstand nemen van het geweld wat is aangedaan uit de naam van jouw profeet. Ik neem aan dat je het niet goed vond wat ze hebben gedaan?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:27 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Ow ik voel mij daar zeker niet schuldig over hoor. Ik wilde daar gewoon uitleg over hebben.
Gek zal ik het niet vinden, maar ik heb wel medelijden met mensen die moslims gaan lastig vallen met wat ze op het nieuws zagen en verwachten dat die moslim ook meteen afstand neemt van die aanslagen.
Ze heeft het zelf nog niet door, maar stiekem is ze al aan het veranderen in een haatbaard. (Of haatsnor voor de vrouwen... )quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:32 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Je moet zelf afstand nemen van het geweld wat is aangedaan uit de naam van jouw profeet. Ik neem aan dat je het niet goed vond wat ze hebben gedaan?
Ik ga je vraag niet beantwoorden (ook al zou dat de makkelijke weg zijn).quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:32 schreef Mr.Ping het volgende:
[..]
Je moet zelf afstand nemen van het geweld wat is aangedaan uit de naam van jouw profeet. Ik neem aan dat je het niet goed vond wat ze hebben gedaan?
Val ons dan ook niet lastig met je gezeurquote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:40 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Ik ga je vraag niet beantwoorden (ook al zou dat de makkelijke weg zijn).
Mijn punt is: val moslims gewoon niet lastig met wat je in het nieuws ziet. Ik val westerlingen ook niet lastig met wat hun regeringen de moslims in Irak, Afghanistan, Yemen etc. hebben aangedaan.
Ik reageer gewoon op dingen, zoals jij nu bv doetquote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:41 schreef LouisLitt het volgende:
[..]
Val ons dan ook niet lastig met je gezeur
Tuurlijk maak je die beslissing, maar hoe objectief is je beslissing als je vanaf je geboorte geïndoctrineerd wordt dat er eigenlijk maar 1 juiste keuze is.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:24 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Iedereen maakt die beslissing voor zichzelf tijdens de adolescentie
Niet iedereen komt er voor uit (want we zitten nu eenmaal vast aan wat sociaal acceptabel is), maar die beslissing maakt iedereen voor zich. Don't worry
Als je in een geïsoleerde omgeving leeft waar je dus enkel in aanraking komt met jouw eigen cultuur/geloof/ongeloof whatever dan kan je vrij onmogelijk objectief zijn in je beslissing jaquote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:48 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Tuurlijk maak je die beslissing, maar hoe objectief is je beslissing als je vanaf je geboorte geïndoctrineerd wordt dat er eigenlijk maar 1 juiste keuze is.
fuck youquote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:53 schreef Woestijnvos het volgende:
Laat je huid verbleken zoals Michael Jackson deed.
Vreemd gesprek ja..quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:20 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Er was gedoe toen ik mij wilde inschrijven bij de gemeentehuis (blijkbaar kun je je in België enkel op een adres inschrijven als je over een minimum inkomen beschikt; die ik als studente niet heb)
Uiteindelijk heb ik mij toch niet kunnen inschrijven op dit adres
Maar lange tijd hierna (echt weken) kreeg ik een telefoontje van mijn moeder, ze vroeg mij hoe het zat met mijn inschrijving, terwijl ik haar dit uitlegde nam de agent (die op dat moment bij mijn ouders zat) het gesprek over en vroeg mij hoe vaak ik thuis kwamdaarop antwoordde ik ''verschillend'', hij direct, bijna haastig erna ''hoevaak dan?'' ''1x per maand? 2x? '' etc. Vervolgens vroeg hij mij hoe vaak ik de was doe
Anyhow was de raarste gesprek die ik misschien ooit in mijn leven gehad heb
Moslims horen niet in het westen thuis, een tekening kunnen ze al niet aan.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:57 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Als je in een geïsoleerde omgeving leeft waar je dus enkel in aanraking komt met jouw eigen cultuur/geloof/ongeloof whatever dan kan je vrij onmogelijk objectief zijn in je beslissing ja
Daar heb ik als moslim opgegroeid in het Westen weinig last van (in tegenstelling tot menig fokker aka pvv'er)
Tuurlijk groei je wel op in een semi geïsoleerde omgeving dat je naar buiten mag wil niet zeggen dat je door elk geloof evenveel geïndoctrineerd bent en dus een objectieve keuze in je geloof kan maken. Geloven bestaan dankzij de aanwas van onderaf. Doordat in nl veel gelovigen niet meer naar de kerk gaan met hun kroost is er een ontkerkelijking aan de gang.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:57 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Als je in een geïsoleerde omgeving leeft waar je dus enkel in aanraking komt met jouw eigen cultuur/geloof/ongeloof whatever dan kan je vrij onmogelijk objectief zijn in je beslissing ja
Daar heb ik als moslim opgegroeid in het Westen weinig last van (in tegenstelling tot menig fokker aka pvv'er)
Ik vind het alleen eng dat een bepaalde groep (die nog aanzienlijk groot is) het geloof zo serieus en letterlijk neemt, zich laat leiden door een geschreven boek door een aantal kerels 2000 jaar geleden met achterhaalde kennis.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:06 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Islam en Christendom zijn op dat vlak heel verschillend. Een moslim is bij zijn geloof niet afhankelijk van zijn medemoslim (of diens daden). Daarin heeft Islam een veel sterkere fundament.
De moslims moeten de Koran met een korreltje zou nemen, haal er de goede dingen uit en laat de rest voor wat het is.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 11:06 schreef Apekoek het volgende:
[..]
Ik vind het alleen eng dat een bepaalde groep (die nog aanzienlijk groot is) het geloof zo serieus en letterlijk neemt, zich laat leiden door een geschreven boek door een aantal kerels 2000 jaar geleden met achterhaalde kennis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |