Vooral dit. Ik begin een beetje moe te worden van TS en haar moslim-topics.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:44 schreef HulkHeld het volgende:
Hamsteren, je kelder in en alles op slot doen. Licht uit en vooral je internet uitzetten, ip-adres enzulks.
Je wordt niet graag uitgedaagd in je kijk op de wereld?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:46 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Vooral dit. Ik begin een beetje moe te worden van TS en haar moslim-topics.
Neuh, de kans dat je wat overkomt door een auto ongeluk is vele malen groter dan dat je iets overkomt door deze internethelden/zolderkamerautisten.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:41 schreef girlygirl8 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik lees steeds meer en meer van zo'n reacties en het doet mij denken: Is dit het begin van de uitroeiing van moslims in het Westen? Of moet ik mij nergens zorgen om maken als moslim?
Is dat een doodsbedreiging?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:51 schreef Montagui het volgende:
[..]
Neuh, de kans dat je wat overkomt door een auto ongeluk is vele malen groter dan dat je iets overkomt door deze internethelden/zolderkamerautisten.
Sowieso als jij je niet opstelt als radicaal heb je weinig te vrezen. Gelukkig slachten wij niet iedereen af die iets anders denkt.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:41 schreef girlygirl8 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik lees steeds meer en meer van zo'n reacties en het doet mij denken: Is dit het begin van de uitroeiing van moslims in het Westen? Of moet ik mij nergens zorgen om maken als moslim?
Ts gaat het gesprek aan. Wees blij.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:46 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Vooral dit. Ik begin een beetje moe te worden van TS en haar moslim-topics.
Sinds ik in België woon, voel ik mij meer Nederlands. Ik waardeer Nederland nu meer dan ooit in deze politiestaat waar ome agent mij belt en vraagt hoe vaak ik langs mijn ouders op bezoek kom en mijn was doequote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:55 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Sowieso als jij je niet opstelt als radicaal heb je weinig te vrezen. Gelukkig slachten wij niet iedereen af die iets anders denkt.
Maat het is wel zo dat het gedrag van jouw medemoslims afstraalt op jou.
Metname als je jezelf profileert als moslim en niet in eerste plaats als Nederlander.
quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:00 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Maar op de 1ste plaats ben ik een moslim. Je kunt van mij niet verwachten dat ik mijn geloof op de 2de plaats zet, terwijl het voor mij van enorme waarde is. Die vrijheid heb je als mens bij je geboorte. Dat je zelf bepaald waar je in gelooft.
Islam en Christendom zijn op dat vlak heel verschillend. Een moslim is bij zijn geloof niet afhankelijk van zijn medemoslim (of diens daden). Daarin heeft Islam een veel sterkere fundament.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:55 schreef Mr.Ping het volgende:
Er zijn genoeg katholieken die niets meer met de kerk te maken willen hebben omdat er vele kinderen door priesters zijn misbruikt.
Zijn er ook moslims die niets meer met hun geloof te maken willen hebben omdat er aangezet wordt tot geweld?
Ik zou persoonlijk niet bij dit soort groepjes willen horen, dan wordt je er ook niet over aangesproken en heb je niets te vrezen.
Ik begrijp je zorgen wel. Maar het is nu eenmaal zo dat er heel veel mis is met een grote groep islamieten.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:00 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Sinds ik in België woon, voel ik mij meer Nederlands. Ik waardeer Nederland nu meer dan ooit in deze politiestaat waar ome agent mij belt en vraagt hoe vaak ik langs mijn ouders op bezoek kom en mijn was doe(I'm not kidding)
Maar op de 1ste plaats ben ik een moslim. Je kunt van mij niet verwachten dat ik mijn geloof op de 2de plaats zet, terwijl het voor mij van enorme waarde is. Die vrijheid heb je als mens bij je geboorte. Dat je zelf bepaald waar je in gelooft.
Wat bedoel je met ''dat straalt op jou af''?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:07 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik begrijp je zorgen wel. Maar het is nu eenmaal zo dat er heel veel mis is met een grote groep islamieten.
Dat straalt op jou af, alhoewel vrijwel iedereen jou gewoon normaal zal behandelen als je gewoon doet.
De manier waarop mensen naar mensen van die bevolkingsgroep opkijken. Lijkt mij niet heel moeilijk dat te begrijpen toch?quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:10 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Wat bedoel je met ''dat straalt op jou af''?
Vertel daar eens meer overquote:Ik waardeer Nederland nu meer dan ooit in deze politiestaat waar ome agent mij belt en vraagt hoe vaak ik langs mijn ouders op bezoek kom en mijn was doe(I'm not kidding)
Dat is juist geen vrijheid als je vanaf je geboorte geïndoctrineerd wordt door je omgeving om maar iets te gaan geloven. Het zou juist de ultieme vrijheid zijn als je na een uitgebreide scholing over alle en geen geloven je op je 18e een bewuste keuze zou maken.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:00 schreef girlygirl8 het volgende:
Die vrijheid heb je als mens bij je geboorte. Dat je zelf bepaald waar je in gelooft.
Het kwam op mij over alsof ik mij daar schuldig voor zou moeten voelen. Daarom wilde ik een uitleg van hem hebben...quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:12 schreef HulkHeld het volgende:
[..]
De manier waarop mensen naar mensen van die bevolkingsgroep opkijken. Lijkt mij niet heel moeilijk dat te begrijpen toch?
Dat heb ik gelukkig gedaan, katholiek opgevoed maar geloof nergens in. Die mensen die je proberen te overtuigen van het feit dat die vent het beste met je voor heeft. Geloof dat meer dan 75% van alle oorlogen religie de oorzaak is, nou chapeau. Eerst zien, dan geloven.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat is juist geen vrijheid als je vanaf je geboorte geïndoctrineerd wordt door je omgeving om maar iets te gaan geloven. Het zou juist de ultieme vrijheid zijn als je na een uitgebreide scholing over alle en geen geloven je op je 18e een bewuste keuze zou maken.
quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:41 schreef girlygirl8 het volgende:
[ afbeelding ]
Of moet ik mij nergens zorgen om maken als moslim?
Je moet je niet schuldig voelen, maar als je bij de groep moslims wil horen moet je het niet gek vinden dat je er op aangesproken wordt.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:13 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Het kwam op mij over alsof ik mij daar schuldig voor zou moeten voelen. Daarom wilde ik een uitleg van hem hebben...
Er was gedoe toen ik mij wilde inschrijven bij de gemeentehuis (blijkbaar kun je je in België enkel op een adres inschrijven als je over een minimum inkomen beschikt; die ik als studente niet heb)quote:
Wen er maar aanquote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:20 schreef girlygirl8 het volgende:
[..]
Er was gedoe toen ik mij wilde inschrijven bij de gemeentehuis (blijkbaar kun je je in België enkel op een adres inschrijven als je over een minimum inkomen beschikt; die ik als studente niet heb)
Uiteindelijk heb ik mij toch niet kunnen inschrijven op dit adres
Maar lange tijd hierna (echt weken) kreeg ik een telefoontje van mijn moeder, ze vroeg mij hoe het zat met mijn inschrijving, terwijl ik haar dit uitlegde nam de agent (die op dat moment bij mijn ouders zat) het gesprek over en vroeg mij hoe vaak ik thuis kwamdaarop antwoordde ik ''verschillend'', hij direct, bijna haastig erna ''hoevaak dan?'' ''1x per maand? 2x? '' etc. Vervolgens vroeg hij mij hoe vaak ik de was doe
Anyhow was de raarste gesprek die ik misschien ooit in mijn leven gehad heb
Iedereen maakt die beslissing voor zichzelf tijdens de adolescentiequote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:13 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat is juist geen vrijheid als je vanaf je geboorte geïndoctrineerd wordt door je omgeving om maar iets te gaan geloven. Het zou juist de ultieme vrijheid zijn als je na een uitgebreide scholing over alle en geen geloven je op je 18e een bewuste keuze zou maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |