Er zijn wel van die automatische backup oplossingen van WD bijv, die maken een automatische backup op HD en als optie ook naar een cloud iets.quote:Op donderdag 15 januari 2015 15:50 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, daar snapte de gemiddelde 50-plusser echt geen zak van hoor. Ik durf me er nog misschien in te verdiepen maar dat gaat vast niet in één keer goed.
Dat hebben ze een keer laten doen, er ligt een harde schijf in de meterkast die als het goed is automatisch back-ups maakt. Maar we weten niet of dat nog werkt na al dat gekloot met die laptop. M'n zwager heeft dat ding er drie jaar geleden neergezet en aangesloten en sindsdien nooit meer naar gekeken.quote:Op donderdag 15 januari 2015 15:51 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
[..]
50-plussers moeten gewoon iemand dat éénmalig goed in laten stellen, hebben ze er verder geen omkijken naar.
Daarom juist cloudquote:Op donderdag 15 januari 2015 15:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat hebben ze een keer laten doen, er ligt een harde schijf in de meterkast die als het goed is automatisch back-ups maakt. Maar we weten niet of dat nog werkt na al dat gekloot met die laptop. M'n zwager heeft dat ding er drie jaar geleden neergezet en aangesloten en sindsdien nooit meer naar gekeken.
Ja, aanbieding. Zoals ik al zei, verwacht geen megabeest, maar voor 166 euro heb je een prima "facebook/youtube/word" machine.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:13 schreef Samzz het volgende:
Die Dell laptop klinkt wel goed. Tijdelijke aanbieding of zo?
Ik weet nog wel genoeg van computers dat je voor 166 euro geen absolute top kunt verwachten, hoorquote:Op donderdag 15 januari 2015 17:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, aanbieding. Zoals ik al zei, verwacht geen megabeest, maar voor 166 euro heb je een prima "facebook/youtube/word" machine.
Nee, snap ik, maar het is dus best te doen voor de normale dingen.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:15 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik weet nog wel genoeg van computers dat je voor 166 euro geen absolute top kunt verwachten, hoor.
Jouw of jullie?quote:Op donderdag 15 januari 2015 15:10 schreef MissMSX het volgende:
*nerdtalk*
M'n vaatwassertje geinstalleerd
*/nerdtalk*
Ons ja. Maar ik haat stelletjes die in meervoud praten: Wij zijn zwanger!quote:
Is het niet een beetje voorbarig om je parasiet nu al je "vaatwassertje" te noemen?quote:Op donderdag 15 januari 2015 22:28 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ons ja. Maar ik haat stelletjes die in meervoud praten: Wij zijn zwanger!
Wij zijn zwanger kan dan ook gewoon niet. Je kan wel samen een kind verwachten. Een vaatwasser is over het algemeen voor gedeeld gebruik. Ook als je kinderen hebt of in een woongemeenschap woont kan het jullie vaatwasser zijn. Ieder zijn eigen is dan eerder raar.quote:Op donderdag 15 januari 2015 22:28 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Ons ja. Maar ik haat stelletjes die in meervoud praten: Wij zijn zwanger!
Nee hoor. Beginnen met het einde voor ogen he.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 02:29 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Is het niet een beetje voorbarig om je parasiet nu al je "vaatwassertje" te noemen?
True. Maar nee, niets aan 't handje. Ons vaatwassertjequote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:37 schreef Godtje het volgende:
[..]
Wij zijn zwanger kan dan ook gewoon niet. Je kan wel samen een kind verwachten. Een vaatwasser is over het algemeen voor gedeeld gebruik. Ook als je kinderen hebt of in een woongemeenschap woont kan het jullie vaatwasser zijn. Ieder zijn eigen is dan eerder raar.
Maar goed. Misschien was er iets vervelend gebeurd in de relatie sfeer. Just asking.
Ze moest al al het werk doenquote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:40 schreef Knut het volgende:
Er zijn meer dan genoeg mannen die ook zwanger zijn. Weliswaar niet van de feutus zelf, maar alle mannelijkheid is dan wel compleet uit ze geslagen/gezogen.
Van die mannen die om 2:00 s'nachts in de benzinepomp staan om chocolade en slagroom te halen. Want ze is zielig heeft een 'craving' en wil zelf niet de deur uit.
Ik heb bij de twee werpbeurten van mijn vrouw altijd gezegd : "Als jij zo gek bent dat je om 2:00 iets raars wil eten weet je waar de autosleutels liggen. Ik blijf lekker slapen".
Ik sta nooit om 02.00 op een benzinestation dus ik ken die types niet.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:40 schreef Knut het volgende:
Van die mannen die om 2:00 s'nachts in de benzinepomp staan om chocolade en slagroom te halen. Want ze is zielig heeft een 'craving' en wil zelf niet de deur uit.
Gelukkig.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:45 schreef MissMSX het volgende:
[..]
True. Maar nee, niets aan 't handje. Ons vaatwassertje![]()
Yeps. En ik wilde op normale tijden ook gewoon dingen halen. Maar niet midden in de nachtquote:
Heb je een man wel eens horen zeggen "wij zijn zwanger"?. Hetzelfde type op een ander tijdstip.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:46 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik sta nooit om 02.00 op een benzinestation dus ik ken die types niet.
Nee, eigenlijk niet. Mijn vrienden weten vrij goed dat ze niet zwanger zijn.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:47 schreef Knut het volgende:
[..]
Heb je een man wel eens horen zeggen "wij zijn zwanger"?. Hetzelfde type op een ander tijdstip.
Ok, daar kan ik inkomenquote:Op vrijdag 16 januari 2015 08:47 schreef Knut het volgende:
[..]
Yeps. En ik wilde op normale tijden ook gewoon dingen halen. Maar niet midden in de nacht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |