De doeltreffende accenten in combinatie met de diepzinnige titels deden ons kijkers regelmatig sidderen van genot.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:28 schreef liesje1979 het volgende:
zijn kunst (die hij in 2 minuten produceerde)
Sluit me hier bij aan.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:36 schreef pl4kkie het volgende:
Ik heb hem nooit gekend. Maar dit soort topics zijn nooit leuk. Mijn wel gemeende codoleance en heel veel sterkte gewenst aan zijn familie, vrienden en FOK!(st)ers
Radiohead vind ik ook mooi. En ik ben dat nummer van Spinvis alleen maar gaan waarderen vanwege Peter. Het is zíjn nummer en dat blijft het.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 04:34 schreef liesje1979 het volgende:
Ik mis je.
Sorry voor de schop, ik weet dat mensen dat niet op prijs stellen maar alsjeblieft ontvolg dan gewoon.
Het hoort ook bij mijn verwerkingsproces. Dat ik dan nog even een beetje bij hem ben ofzo.
De reacties hier doen me ook wel goed.
De plechtigheid was mooi en des Peters.
Gewoon wat muziek en dat was het.
Radiohead dus helaas geen Spinvis Buuf.
Door dat nummer heb ik hem leren kennen. Ik postte het een keer omdat ik het zelf mooi vond. Kwam toen nog niet zo lang op FOK! Peter was toen helemaal verbaasd dat ik Spinvis leuk vond.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 10:14 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Radiohead vind ik ook mooi. En ik ben dat nummer van Spinvis alleen maar gaan waarderen vanwege Peter. Het is zíjn nummer en dat blijft het.
Ik wens je veel sterkte Lies.
Peter hield ook van Hans Dorrestein, maar dat weet je vast wel Lies...quote:Op zondag 25 januari 2015 04:53 schreef liesje1979 het volgende:
En ik vind het heel fijn om te lezen als jullie herinneringen schrijven ofzo.
Hij heeft het vast beter dan wij nu, hopelijk ergens waar ze niet zoals hier elkaar de koppen in schieten om geld, geloof of macht.quote:Op donderdag 31 december 2015 02:49 schreef liesje1979 het volgende:
Ik hoop maar dat er roze koeken zijn.
Ik ben haast bang dat deze post je stilte verstoord, zo voelt het, en dat is niet de bedoeling, maar dat weet je ook wel denk ik.
Hoogachtend.
Ahh Héé Dementorquote:Op zaterdag 16 juli 2016 16:28 schreef Dementor het volgende:
P6000's oude woning is nu een pokestop.
Lief!quote:Op maandag 6 januari 2020 22:46 schreef kleinzusje het volgende:
Bijna 5 jaar later ! Denk aan je Peter![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Peter was dol op rotschoppen. Ik denk nog regelmatig aan hem maar ben er nog maar zelden verdrietig om. Wat een mens!quote:Op donderdag 28 januari 2021 15:14 schreef flugeltje het volgende:
Na jaren weer eens terug op FOK! om via het In Memoriam topic op dit nieuws te stuiten. Uiteraard is dit voor mij geen onverwacht nieuws, uren hebben we met elkaar gesproken over zijn voornemen. Het was een kwestie van tijd.
En wat heeft die ongelofelijke ongenuanceerde stijfkop me het vaak moeilijk gemaakt als mod. Afkoelban na afkoelban als hij weer eens compleet uit zijn plaat ging. Peet ik hoop dat het boven beter is!
Sterkte nog Lies....
(en ja dit is een rotschop, maar ik moest het gewoon effe kwijt, heb me de afgelopen jaren vaak afgevraagd hoe het hem vergaan was)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |