Staan op dat kanaal nog wel meer filmpjes uit die hoek trouwens, wel 'interessant' om te kijken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 21:52 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja kan hier ook niks zinnigs op antwoorden. Kan mij totaal niet voorstellen dat je je hier in kan vinden.
waarom niet 6 sterrenquote:Op donderdag 8 januari 2015 21:56 schreef Kolonel-Spuitpoep het volgende:
Ik vind het opzich ook wel weer knap ergens, die gasten zijn ontsnapt aan 5 sterren.
Mja hoef het niet te zien :pquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:01 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Staan op dat kanaal nog wel meer van dat soort filmpjes trouwens.
Nah, ken ook wel wat mensen die de filmpjes liken. Maar dat is meer omdat die gast zo achterlijk is dat het grappig wordtquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:00 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De reacties en hoeveelheid likes die dat domme filmpje krijgt zeggen wel voldoende lijkt me.. heb vaker dingen van die debiel gezien en hij is tamelijk populair
Ja, inderdaad. Je gaat mij niet vertellen dat er niet ergens op de vluchtroute (HD) camera's zijn. Ik vind het ook verdacht dat er geen beelden zijn van de daders (let op, ik zeg daders, geen verdachten) zonder bivakmutsen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 21:58 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als ze de daders niet vinden is dit koren op de molen van de conspiracyboy's.²
hij heeft grappige filmpjesquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:00 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
De reacties en hoeveelheid likes die dat domme filmpje krijgt zeggen wel voldoende lijkt me.. heb vaker dingen van die debiel gezien en hij is tamelijk populair
Genoeg mensen die hem ook tegenspreken hoor op zijn facebook.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Nah, ken ook wel wat mensen die de filmpjes liken. Maar dat is meer omdat die gast zo achterlijk is dat het grappig wordt
Natuurlijk niet, maar dat het een beetje de gemiddelde trend is... Hell no.quote:Op donderdag 8 januari 2015 21:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ja leuk, maar dat weerlegt toch niet dat er ook lieden zijn die wel zo denken?
Die gast komt amper uit zijn woordenquote:Op donderdag 8 januari 2015 21:50 schreef Pleun2011 het volgende:
http://www.telegraaf.nl/t(...)_op_aanslagen__.html
Wat is dit toch een rasmongool.. en zo zijn er veel meer moslim medelanders die zo zijn..
Google is je vriend.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:02 schreef Ryan3 het volgende:
IRA, ETA, RAF hebben die eigenlijk mensen onthoofd?
Dat verwijst naar proviand/voeding.quote:Op donderdag 8 januari 2015 21:59 schreef RolandArthur het volgende:
Wat mij meer opvalt is deze zinsnede van jou: ¨Dat hadden ze beter moeten voorbereiden denk ik.¨
Gta v kan maar tot 5 dacht ikquote:
Neuh.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:02 schreef Ryan3 het volgende:
IRA, ETA, RAF hebben die eigenlijk mensen onthoofd?
RAFquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:02 schreef Ryan3 het volgende:
IRA, ETA, RAF hebben die eigenlijk mensen onthoofd?
ja kloptquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:03 schreef Kolonel-Spuitpoep het volgende:
[..]
Gta v kan maar tot 5 dacht ik
http://nl.wikipedia.org/wiki/Rote_Armee_Fraktionquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:03 schreef kawa4 het volgende:
[..]
RAF
Royal air force![]()
denk het niet nee
Met opblazen kunnen er ook hoofden afgaanquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:03 schreef computergirl het volgende:
[..]
Neuh.
Opblazen of doodschieten.
Rote Armee Fraktion.quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:03 schreef kawa4 het volgende:
[..]
RAF
Royal air force![]()
denk het niet nee
ahaa een andere RAF dusquote:Op donderdag 8 januari 2015 22:04 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Rote_Armee_Fraktion
quote:Op donderdag 8 januari 2015 22:03 schreef kawa4 het volgende:
[..]
RAF
Royal air force![]()
denk het niet nee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |