Er zijn ook bronnen die aantonen waarom dat juist niet de contexten zijn, maar gewoon excuzen om de islam liever te laten lijken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:12 schreef deadprez het volgende:
http://mensensamenleving.(...)oden/comment-page-1/
Hier wordt het voor zover ik dat kan beoordelen wel redelijk goed uitgelegd.
Want mensen die naastenliefde promoten hoor je te vrezen inderdaad.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:26 schreef GhpH het volgende:
Over een paar jaar zal alleen puur 'god' nog overblijven, omdat dit helaas niet te schrappen is. Ze zijn immers zo dens dat je hen het verschijnsel "bewijslast" nooit kan aanleren. gelukkig zullen dan alle debiele regels al weg zijn en zal religie niet meer iets zijn om te vrezen.
Maar huh, daar is toch niks mis mee, dat men de interpretaties -op een positieve manier- aanpast, zodat het beter in de huidige tijd past?quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:26 schreef GhpH het volgende:
[..]
Er zijn ook bronnen die aantonen waarom dat juist niet de contexten zijn, maar gewoon excuzen om de islam liever te laten lijken.
Net als met Christenen.
Eerst geloofde iedereen 100% in het oude testament. In de 20ste eeuw vondt men dit echt niet meer kunnen dus zei de kerk: ja... dat was eigenlijk niet letterlijk bedoeld. Je moet het figuurlijk nemen, kijk je kan het ook zo interpreteren. En de kerk was gered.
Nu is het zelf zo ver dat de meeste christenen die zich goed voor willen doen gewoon letterlijk het oude testement schrappen en doen alsof ze nog alleen de wijze leer van naastenliefde volgen.
Net als met zwaartekracht, dat de wereld rond is, etc... allemaal naderhand aangepast om de gemoderniseerde maatschappij toch nog binnen hun controle te houden.
Over een paar jaar zal alleen puur 'god' nog overblijven, omdat dit helaas niet te schrappen is. Ze zijn immers zo dens dat je hen het verschijnsel "bewijslast" nooit kan aanleren. gelukkig zullen dan alle debiele regels al weg zijn en zal religie niet meer iets zijn om te vrezen.
Wat een gare kutsitequote:Op woensdag 7 januari 2015 19:25 schreef Crip het volgende:
Ik denk dat zijn quotes hier vandaan komen..
http://www.ex-moslims.nl/
Dat niet, maar wat eerst vol haat is gaan ze nu verbloemen. En zeker de hypocriete mensen die claimen jezuïet te zijn maar dan nog steeds achter de rug om haten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:29 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Want mensen die naastenliefde promoten hoor je te vrezen inderdaad.
Das waar.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:22 schreef deadprez het volgende:
[..]
We moeten toch iets, zo op de woensdagavond.
Het is beter, maar het is niet een actie die uit het christendom zelf is gekomen. Nouja, ze moesten wel, want hun theoriën waren zo achtergesteld dat ze ofwel konden bijspijkeren en doen alsof er niks gebeurd is, ofwel verbitterd blijven vasthouden.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:30 schreef deadprez het volgende:
[..]
Maar huh, daar is toch niks mis mee, dat men de interpretaties -op een positieve manier- aanpast, zodat het beter in de huidige tijd past?
Lekker boeiend wat hun motivatie was.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:32 schreef GhpH het volgende:
[..]
Het is beter, maar het is niet een actie die uit het christendom zelf is gekomen. Nouja, ze moesten wel, want hun theoriën waren zo achtergesteld dat ze ofwel konden bijspijkeren en doen alsof er niks gebeurd is, ofwel verbitterd blijven vasthouden.
Ten eerste, even opgekankerd met die overgesimplificeerde hoerenafbeeldingen van die verdomde website die vol staat met open-deuren intrappende spreuken van betweterige nerdjes.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:31 schreef GhpH het volgende:
Dat niet, maar wat eerst vol haat is gaan ze nu verbloemen. En zeker de hypocriete mensen die claimen jezuïet te zijn maar dan nog steeds achter de rug om haten.
[ afbeelding ]
Je weet dat alle wetenschappelijke ontdekkingen zich ook maar schikken naar een paradigma, waarvan de ideeën worden verworpen en verketterd zodra er een paradigma verschuiving is?quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:32 schreef GhpH het volgende:
Het is beter, maar het is niet een actie die uit het christendom zelf is gekomen. Nouja, ze moesten wel, want hun theoriën waren zo achtergesteld dat ze ofwel konden bijspijkeren en doen alsof er niks gebeurd is, ofwel verbitterd blijven vasthouden.
1. weer bang voor de waarheid?quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:34 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ten eerste, even opgekankerd met die overgesimplificeerde hoerenafbeeldingen van die verdomde website die vol staat met open-deuren intrappende spreuken van betweterige nerdjes.
Ten tweede, ik zie nog steeds niet in wat er mis is met een zelf-censurerende en evaluerend instituut.
Haha GhpH is uitgelachen door christenflikkertjes en is nu bietje madquote:Op woensdag 7 januari 2015 19:38 schreef GhpH het volgende:
Als werkelijk de verandering vanuit het christendom zelf kwam zou je zelden een priester zien die homofilie afkeurt bijvoorbeeld. Ga eens met je vriend over de markt in een christelijk dorp lopen hand in hand, kijken hoeveel mensen je een afkeurende blik geven?
Wat bij de wetenschap gebeurd is totaal omgekeerd aan wat bij religie gebeurt.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:36 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je weet dat alle wetenschappelijke ontdekkingen zich ook maar schikken naar een paradigma, waarvan de ideeën worden verworpen en verketterd zodra er een paradigma verschuiving is?
9GAG, de waarheid. Raap me op.quote:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Paradigma_(wetenschapsfilosofie)quote:2. Omdat ze het liefst bij hun oude gedachten blijven, maar ze gewoon zo ver achter liggen dat ze noodgedwongen bij moeten spijkeren.
Noem het zoals je wilt, maar als je steevast volhoudt dat de groep waartot je behoort zo veel liefde uitstraalt mag je het van mijn part wel gaan uiten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:00 schreef Crip het volgende:
[..]
Gvd denken dat mensen zich moeten verontschuldigen voor andermans daden? Wat voor een debiele reactie is dit?
Kwestie van perspectief. Maar ik vind het accepteren van zulke vieze homofielen zoals jij eerlijk gezegd ook een downgrade van het Katholicisme.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:41 schreef GhpH het volgende:
Religie wordt telkens gedowngrade, wetenschap geüpgrade. Kijk maar bijvoorbeeld naar de evolutietheorie.
quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:43 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Noem het zoals je wilt, maar als je steevast volhoudt dat de groep waartot je behoort zo veel liefde uitstraalt mag je het van mijn part wel gaan uiten.
Groep? Ik behoor niet tot een sekte. Je gelooft niet voor de mensheid of een groep.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:43 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Noem het zoals je wilt, maar als je steevast volhoudt dat de groep waartot je behoort zo veel liefde uitstraalt mag je het van mijn part wel gaan uiten.
Waarom voelen moslims zich dan zo aangesproken als mensen de islam zo uitkauwen voor dit soort dingen? Dit geldt niet voor iedereen trouwens. Een hoop vrienden van mij zijn moslim, en dat zijn hele aardige, normale mensen die wat bijdragen aan de maatschappij. Ik heb het meer over de mensen die iedereen ervan willen overtuigen dat de islam echt de meest vredige religie op aarde is of wat dan ook en dan boos worden als iemand de islam bekritiseert voor de rotte appels in de mand. Dan mag je het van mij wel laten zien ipv alleen maar te roepen dat ze er niet bij horen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:45 schreef Crip het volgende:
[..]
Groep? Ik behoor niet tot een sekte. Je gelooft niet voor de mensheid of een groep.
Mensheid is officieel retarded.
Maak ze maar niet boos. Ze weten je te vinden.quote:
Zet gewoon een varken voor de deur, dan rennen die helden meteen weg. Ik had allang dat hele kalifaat weggeblazen met wat kernkoppenquote:Op woensdag 7 januari 2015 20:07 schreef NiceHat het volgende:
[..]
Maak ze maar niet boos. Ze weten je te vinden.
Wow jij bent echt stoer.quote:Op woensdag 7 januari 2015 20:09 schreef .sfinx het volgende:
[..]
Zet gewoon een varken voor de deur, dan rennen die helden meteen weg. Ik had allang dat hele kalifaat weggeblazen met wat kernkoppen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |