twitter:saskiadekkers twitterde op woensdag 07-01-2015 om 12:17:55Voor gebouw Charlie Hebdo http://t.co/hrcz7wbgHh via @soren_seelow reageer retweet
Correct.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:14 schreef Inaithnir het volgende:
Fijn dat nu.nl meteen weer op moslims gooit. Hoewel ik het zelf verwacht, zou ik mijn media toch liever iets neutraler hebben.
Charlie Hebdo maakt geen onderscheid en maakt spotprenten over alle religies en extremistische ideologieën.
Dat geef ik toe. Ik blijf erbij dat het een klein percentage is.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:17 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Geef toe, het zijn de laatste tijd wel vaak extremistische moslims in de westerse landen als er uit naam van een geloof aanslagen worden gepleegd.
Ja en dat is nu nog niet aan de orde omdat niemand weet wat het motief was of wie de daders zijn.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:17 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Geef toe, het zijn de laatste tijd wel vaak extremistische moslims in de westerse landen als er uit naam van een geloof aanslagen worden gepleegd.
Het is wachten op de eerste interviews van Nederlanders in Parijs die 5 km verderop zaten, maar 'het nu toch wel echt dichtbij' vinden komenquote:Op woensdag 7 januari 2015 12:17 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:telegraaf twitterde op woensdag 07-01-2015 om 12:17:13OPROEP: Ben jij als Nederlander in #Parijs? Mail dan naar nieuwsdienst@telegraaf.nl. reageer retweet
Het is altijd een klein percentage dat het verziekt voor de anderen. Doch zou het de anderen sieren als ze dit soort gedrag openlijk zouden verwerpen. Net zoals kerken openlijk de kerken die homo's weren moeten verwerpen... Alleen door in eigen cirkel ook geen respect te krijgen worden dit soort problemen opgelost. Zolang het gedoogd wordt door de meerderheid van de groep waar de extremisten onder vallen zal er niks veranderen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:19 schreef Inspireme het volgende:
[..]
Dat geef ik toe. Ik blijf erbij dat het een klein percentage is.
twitter:Charlie_Hebdo_ twitterde op woensdag 07-01-2015 om 11:28:57Meilleurs v½ux, au fait. http://t.co/a2JOhqJZJM reageer retweet
Nee, het is nog niet bewezen, echter is de kans realistisch dat het wel zo is. Misschien moeten ze dat dan zo omschrijven.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:19 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja en dat is nu nog niet aan de orde omdat niemand weet wat het motief was of wie de daders zijn.
Idd. Was 4 jaar geleden nog in Disneyland, komt wel erg dichtbij zo.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:19 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Het is wachten op de eerste interviews van Nederlanders in Parijs die 5 km verderop zaten, maar 'het nu toch wel echt dichtbij' vinden komen.
Je hebt maar een klein percentage nodig om een heel land te ontwrichten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:19 schreef Inspireme het volgende:
[..]
Dat geef ik toe. Ik blijf erbij dat het een klein percentage is.
twitter:EricWRandolph twitterde op woensdag 07-01-2015 om 12:16:582 men "stormed" building gunmen shot cop while fleeing, hijacked car & knocked over pedestrian as sped away #CharlieHebdo #Paris @AFP reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |