Ja true, ik heb gelukkig al jaren een account daar. Heheh, dat is kut.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:46 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Klopt, maar om daar op te blijven wachten. Ik raak overigens wel steeds mijn wachtwoord kwijt...
Ik heb wachtwoord weer, heb zelfs nog een invite code geloof ik. Geen idee of ik die ooit heb gebruikt.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:47 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja true, ik heb gelukkig al jaren een account daar. Heheh, dat is kut.
Superpost van een superuser.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:46 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Klopt, maar om daar op te blijven wachten. Ik raak overigens wel steeds mijn wachtwoord kwijt...
Nee nee HSG ik erken dat ik teveel te kort kom om daar te staan. Er is maar een iemand die daar hoort, en dat HSG ben jij!quote:
En hier ook nog DE POST van het jaar!!! Niemand kan tegen deze fantastische user op.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:47 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Nee nee HSG ik erken dat ik teveel te kort kom om daar te staan. Er is maar een iemand die daar hoort, en dat HSG ben jij!
HSG de man met het grootste hart! Nee nee niet bescheiden zijn, jij bent de meest fantastische user die hier rondloopt. Elke post van jou scheurt die van mij in kleine stukjes. Als mensen 1000 jaar verder kijken en ze zien jouw posts, ze zullen je vereren! Ze zullen als jou willen zijn... Ik, ik zou slechts een schaduw zijn.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:47 schreef HSG het volgende:
[..]
En hier ook nog DE POST van het jaar!!! Niemand kan tegen deze fantastische user op.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Onmogelijk. Jij staat zelfs boven god. Niemand kan tegen jou op.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:49 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
HSG de man met het grootste hart! Nee nee niet bescheiden zijn, jij bent de meest fantastische user die hier rondloopt. Elke post van jou scheurt die van mij in kleine stukjes. Als mensen 1000 jaar verder kijken en ze zien jouw posts, ze zullen je vereren! Ze zullen als jou willen zijn... Ik, ik zou slechts een schaduw zijn.
quote:Op zondag 4 januari 2015 22:04 schreef haan33 het volgende:
gewoon op het forum van Stormfront kijken, past denk beter in jouw straatje
Wellicht staan we beide aan de top, we zullen elkaar steeds hoger brengen. Terwijl jij naar mij opkijkt doe ik dat bij jou. Dan zullen we beide zo hoog gaan waar nog nooit iemand gegaan is. HSGquote:Op maandag 5 januari 2015 18:55 schreef HSG het volgende:
[..]
Onmogelijk. Jij staat zelfs boven god. Niemand kan tegen jou op.![]()
![]()
![]()
![]()
Sneeuw-Leeuw
![]()
Die site heeft volgens scamadviser anders een zeer lage trust rate.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:46 schreef deadprez het volgende:
[..]
Af en toe gooien ze de registratie shit open.
Waar trek jij die lijn?quote:Op maandag 5 januari 2015 18:21 schreef voederbietel het volgende:
Tegen kraken zijn maar wel torrents gebruiken, volgens mij heb je vet zaad op je kop.
Ik heb er nooit problemen mee gehad.quote:Op maandag 5 januari 2015 22:09 schreef GhpH het volgende:
[..]
Die site heeft volgens scamadviser anders een zeer lage trust rate.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |