abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 27 februari 2015 @ 13:48:13 #111
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_150110319
quote:
9s.gif Op zondag 4 januari 2015 11:27 schreef Compoantje het volgende:
Ik zal het gelijk maar zeggen, ik ben nieuw in het vak.

2 weken geleden heb ik iemand via Facebook ontmoet en via via te horen gekregen via andere mensen dat het een leuke meid was, precies mijn type etc. Dat blijkt dus ook zo te zijn kom ik nu achter, want ik mag haar echt en vind haar echt leuk.

Gisteren heb ik haar voor 't eerst in het echt ontmoet. Ik heb haar meegenomen uit eten. Het eten was lekker, gesprekken vielen niet dood. etc. Alles leuk en aardig.

Het plan was dat ik daarna bij haar bleef slapen, maar dat is uiteindelijk bij mij thuis geworden.
Nouja, het is niet alleen bij slapen gebleven want ik had ook voor de eerste keer seks in m'n leven. Werd ook wel een keer tijd.

Maar nu het probleem.
Het begon allemaal heel leuk met massages, om daarna verder te gaan. Maar het probleem was dus dat TS hem maar niet omhoog kreeg. :(
Hiervoor had ik geen problemen met aftrekken etc, als ik wilde kon ik in een paar minuten klaar gekomen zijn, maar ik kreeg hem nu niet eens omhoog! En maar trekken en trekken, er gebeurde maar niks. Geen leuke 1e keer dus al zeg ik het zelf.

Het ergste was ook nog dat ze vroeg, 'Komt het door mij?" waarop ik antwoorden "Nee, dat zeker niet, het zal wel de ongemakkelijkheid zijn van de 1e keer". Ik had haar namelijk al verteld dat het voor mij de 1e keer was.

Dus nu zit TS te denken, wat is dit volgende keer weer gebeurt. Ik wil volgende keer eigenlijk ook wel genieten, want dat deed ik nu niet echt.
Ff bij de sexshop een stripje kamagra halen en die innemen vlak voor ze komt.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_150380391
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 21:11 schreef hoechst het volgende:

[..]

je bent in de val gelokt :O

haha alle vrouwen zeggen dat maar bedoelen al door 5 negers geneukt uit de Bijlmer en 5 mocro's uit Rotterdam en 14 griffo's uit veenendaal :O
Veenendaal?
I never forget a face, but in your case I’d be glad to make an exception.
pi_150381862
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 20:45 schreef Compoantje het volgende:
Ik had nog een ander vraagje trouwens.

Ik doe het gewoon met condoom nu. Zij heeft al eerder seks gehad dus, al is dat al een tijdje geleden.
Is het veilig om na een tijdje ook zonder te doen? Als we mekaar na een tijdje nog steeds leuk vinden en alles nog steeds goed en wel is? :)
Ja, virussen en bacteriën gaan namelijk dood van jaloezie als ze merken dat hun drager iemand anders echt leuk vindt.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_150384110
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2015 12:02 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Ja, virussen en bacteriën gaan namelijk dood van jaloezie als ze merken dat hun drager iemand anders echt leuk vindt.
:D
  zaterdag 7 maart 2015 @ 14:13:48 #115
430623 TheMechanic
Grote luilak
pi_150384743
Had ik ook eerste paar keer. Maar had waarschijnlijk (een) van de volgende redenen:
* Libido was toen nog laag vergeleken met nu;
* Achteraf gezien was die meid (vooral fysiek) niet echt mijn type;
* Ik voelde me erg geforceerd. Zovan: Het moet NU gebeuren;
* Ik ben sowieso erg gevoelig wat dat betreft.
  dinsdag 10 maart 2015 @ 11:23:57 #116
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_150490485
quote:
0s.gif Op zondag 4 januari 2015 23:53 schreef Tamashii het volgende:

[..]

Dat is meteen wel erg all the way op een eerste date. Ik vind seks op een eerste date al veel, maar om dan meteen elke vorm van seks te onderzoeken. Mwah, daar moet je interesse maar liggen.

TS, minder fappen joh!
als het klikt, waarom niet?
op de eerste date met mijn vriend hebben we zowat meteen alles gedaan, omdat we dat beide leuk vonden.
Nu zijn we drie jaar verder en wonen we samen.

Ik denk dat mensen gewoon moeten doen waar ze zich prettig bij voelen.

TS, waarschijnlijk inderdaad de zenuwen, gaf ze aan het wel nog een keer te werken proberen?

Edit: ik lees nu dat het al goed is gekomen. ^O^

[ Bericht 1% gewijzigd door snakelady op 10-03-2015 11:30:51 ]
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
pi_150495850
quote:
1s.gif Op dinsdag 10 maart 2015 11:23 schreef snakelady het volgende:

[..]

als het klikt, waarom niet?
op de eerste date met mijn vriend hebben we zowat meteen alles gedaan, omdat we dat beide leuk vonden.
Nu zijn we drie jaar verder en wonen we samen.

Ik denk dat mensen gewoon moeten doen waar ze zich prettig bij voelen.

TS, waarschijnlijk inderdaad de zenuwen, gaf ze aan het wel nog een keer te werken proberen?

Edit: ik lees nu dat het al goed is gekomen. ^O^

Ik vind het veel. Ik voel me er niet prettig bij. ;) Als een ander dat wel voelt, dan is het toch prima. Ik support elke mogelijkheid van doen waar je je lekker bij voelt. Zolang je de risico's kan overzien en het at least veilig doet.
I wonder if the stars sign, the life that is to be mine. - Enya
  dinsdag 10 maart 2015 @ 14:56:37 #118
37769 erodome
Zweefteef
pi_150496095
quote:
1e keer, ging niet zoals ik had verwacht...
Hoezo, ging alles helemaal perfect alsof jullie een volleerd pornokoppel waren????

Kortom, feli, je bent hartstikke normaal, de eerste keer is voor de meeste een hoop gekluns, hem niet omhoog kunnen krijgen e.d. komt erg vaak voor.
Komt allemaal helemaal goed, gewoon genieten van elkaar, ook zonder penetratie kan dat heel erg goed, dan zal je zien dat voor je het weet alles weer gewoon meewerkt.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
  vrijdag 13 maart 2015 @ 20:39:53 #119
283639 Pino0
Heeft totaal geen vooroordelen
pi_150612008
quote:
0s.gif Op zondag 4 januari 2015 11:40 schreef Compoantje het volgende:
Naja, het etentje was meer om te ondervinden wie het echt was. Dat zat allemaal wel goed. Toen hadden we ook besloten om bij elkaar te slapen.

Ik had 3 biertjes op, ook omdat ik zelf wist dat ik me dan meer zou ontspannen. :) Maarja, blijkbaar niet genoeg ontspanning.
Ik ben zelf niet heel ervaren maar na een eerste date meteen seks? Ik heb ook zoiets gehad maar mijn eerste keer ging echt helemaal perfect (met een milf -ervaren-).

Het moet voor jou goed voelen, pas dan voel je je denk ik op je gemak en hoef je geen zorgen te maken over of je tolli wel groot word, maar gaat het puur om met elkaar te zijn en plezier te hebben.

Ik heb 2 blikjes Baco gekocht vlak voordat ik in haar huis stapte, om de randjes er van af te halen. Meteen uitgekotst vanwege spanning. Daarna wel wat gedronken maar pas na een uur of 2 begonnen met neuken, toen was ik ontspannen genoeg en was de alchohol wat gaan zakken.
pi_163392696
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2015 13:48 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Ff bij de sexshop een stripje kamagra halen en die innemen vlak voor ze komt.
Helpt dit soort spul als je een lelijke kneus bent? Ik kan niet eens masturberen omdat mijn genen mislukt zijn.
Helpt dit ook al mag je je niet voortplanten? Voor solo gebruik dus..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')