Wij moeten eens bijkletsen, geloof ik...quote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Yeps. Ik ben trouwens niet van de stevige muziek hoor.Integendeel ik vind het vaak verschrikkelijk.
Ik wel hoorquote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik kom niet op jouw uitvaart hoor
Krijgt er toch niet veel van meequote:
Die staan er ook al enkele jaren in, denk dat die hun top wel bereikt hebben. Al mag deze toch minimaal in de top 100.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Radiohead stijgt ook niet echt lekker door dit jaar he?
ik kan er prima naar kijken hoorquote:Op woensdag 31 december 2014 10:30 schreef cafca het volgende:
[..]
Hee, niet haten op mijn lookalike, he?
Everything in it's right placequote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef MarijeH het volgende:
Radiohead![]()
Over uitvaartnummers gesproken:
Er is wel het één en ander binnengekomen.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef Scorpion_17 het volgende:
Radiohead stijgt ook niet echt lekker door dit jaar he?
Pyramid Songquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef Xrenity het volgende:
Ik snap niet dat Everything in its right place en Pyramid song er niet in staan.
En dan zit je er nu dwars door heen te typen?quote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef MaJo het volgende:
Ik hou zo van dit nummer
Op mijn werk gezegd dat iedereen zijn bek moet houden de komende 5 minuten (mijn moeder en G. dus) Gelukkig vinden zij het ook mooi
Ja, goed idee.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:31 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wij moeten eens bijkletsen, geloof ik...
Vanilla sky soundtrack, geweldig nummer inderdaadquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef Xrenity het volgende:
Ik snap niet dat Everything in its right place en Pyramid song er niet in staan.
Ja hoorquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En dan zit je er nu dwars door heen te typen?
Ach, ik zie tegen die tijd wel of ik zin heb of nietquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik zou het niet willen missen als ik jou was.
Een echte Radioredhead...quote:Op woensdag 31 december 2014 10:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja hoorIk ben vrouw he? Ik kan typen, zingen en luisteren tegelijk
insturen naar radio2, dat verhaalquote:Op woensdag 31 december 2014 10:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als klein jongetje zag ik dit op TV in een moeilijke periode. Ik was verliefd. Op slag. Nooit had een liedje mij zo diep geraakt.
Daarvoor luisterde ik alleen maar wat de radio me voorschotelde. Hierna ging ik zelf op zoek naar wat ik mooi vond en wat niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |