Alsof je eerst Champions League en daarna Europa League kijktquote:Op dinsdag 30 december 2014 18:09 schreef AchJa het volgende:
[..]
Altijd zo'n deceptie als je net de PDC gezien hebt...
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in, maar dat maakt me niet zoveel uit.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:08 schreef Caland het volgende:
Dan was het darten ook nooit zo populair geworden als nu.
Nouja, doordat de PDC er commercieel zo'n interessant product van heeft gemaakt zie je dat de populariteit omhoog gaat>meer geld>meer aanwas van spelers>kwaliteit gaat omhoog>meer kijkplezier. Zoiets.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:11 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Daar heb je waarschijnlijk gelijk in, maar dat maakt me niet zoveel uit.
Ik vind skeleton ook leuk en heb niet de ilussie dat het ooit populair zal worden.
En meer idioten met schmink en rare kapsels om op te vallen in de hoop fans te krijgen.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, doordat de PDC er commercieel zo'n interessant product van heeft gemaakt zie je dat de populariteit omhoog gaat>meer geld>meer aanwas van spelers>kwaliteit gaat omhoog>meer kijkplezier. Zoiets.
Sport als product zien en goed vermarkten e.d is een taal die me de tenen al doet krommen, maar ook dat is iets wat niet te stoppen is. Je redenatie klopt verder wel, afgezien van het laatste punt. Mijn kijkplezier is niet groter geworden. De kijkcijfers zijn er wel door omhoog gegaan.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:13 schreef Caland het volgende:
Nouja, doordat de PDC er commercieel zo'n interessant product van heeft gemaakt zie je dat de populariteit omhoog gaat>meer geld>meer aanwas van spelers>kwaliteit gaat omhoog>meer kijkplezier. Zoiets.
Het is een beetje een Amerikaans model, daar houden wij vaak niet zo van nee. Maar het werkt wel.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Sport als product zien en goed vermarkten e.d is een taal die me de tenen al doet krommen, maar ook dat is iets wat niet te stoppen is. Je redenatie klopt verder wel, afgezien van het laatste punt. Mijn kijkplezier is niet groter geworden. De kijkcijfers zijn er wel door omhoog gegaan.
Vroeger moest ik altijd naar de BBC kijken(wat geen straf was overigens) en waren er minder toernooien te zien, dus ik zie de voordelen wel, (zeker ook voor de spelers), maar er zijn een aantal neveneffecten die daar onlosmakelijk aan verbonden zijn waar ik dan wat minder vrolijk van word. Net zoals de vele commercial breaks iets is wat daarmee te maken heeft en wat ik persoonlijk een achteruitgang vind.
Na 1 set al van het podium....tsja.
Op 2,3 spelers naquote:Op dinsdag 30 december 2014 18:22 schreef Marcoss het volgende:
Ooit waren de BDO en PDC vergelijkbaar..
Klopt, een jaar of 10 geleden ontliep het elkaar niet veel waarbij ik zelfs durf te beweren dat over de hele linie genomen de BDO de betere spelers had. De grote naam bij de PDC was Taylor en daarna had je een hele tijd niets. Bij de BDO zaten de betere spelers maar die zijn nu allemaal overgestapt, wat heb je nu nog bij de BDO? Martin Adams? Hankey? Dan houdt het wel een beetje op met de grote namen.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:22 schreef Marcoss het volgende:
Ooit waren de BDO en PDC vergelijkbaar..
Koos Tompé natuurlijk.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:28 schreef AchJa het volgende:
[..]
Klopt, een jaar of 10 geleden ontliep het elkaar niet veel waarbij ik zelfs durf te beweren dat over de hele linie genomen de BDO de betere spelers had. De grote naam bij de PDC was Taylor en daarna had je een hele tijd niets. Bij de BDO zaten de betere spelers maar die zijn nu allemaal overgestapt, wat heb je nu nog bij de BDO? Martin Adams? Hankey? Dan houdt het wel een beetje op met de grote namen.
Hell, Bunting was vorig jaar nog de winnaar bij de BDO.
Klopt, de BDO is nu voornamelijk een doorstroombond geworden voor de spelers die daadwerkelijk talent. Je hebt er wel 'grote namen' als Hankey, Adams en o'Shea, maar die hebben ook allen niet het niveau om echt mee te kunnen draaien in de top van de PDC.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:28 schreef AchJa het volgende:
[..]
Klopt, een jaar of 10 geleden ontliep het elkaar niet veel waarbij ik zelfs durf te beweren dat over de hele linie genomen de BDO de betere spelers had. De grote naam bij de PDC was Taylor en daarna had je een hele tijd niets. Bij de BDO zaten de betere spelers maar die zijn nu allemaal overgestapt, wat heb je nu nog bij de BDO? Martin Adams? Hankey? Dan houdt het wel een beetje op met de grote namen.
Hell, Bunting was vorig jaar nog de winnaar bij de BDO.
Ik houd meer van spelers die lekker gewoon gebleven zijn zoals Co Stompé.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
En meer idioten met schmink en rare kapsels om op te vallen in de hoop fans te krijgen.
Winstanley is 33. Die had ik eind 50 geschat.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:28 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Van der Voort is pas 39, ik was er van overtuigd dat hij eind 40 was.
Dat is wel bizar inderdaad, ziet er echt 20 jaar ouder uitquote:Op dinsdag 30 december 2014 18:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Winstanley is 33. Die had ik eind 50 geschat.
Nee, inderdaad.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik houd meer van spelers die lekker gewoon gebleven zijn zoals Co Stompé.
Het was ook meer een bevestiging van zijn punt.quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat is hier raar aan hij doet gewoon de kraanvogel.
Ik vind Ian White anders ook een verrekt ouwe kop hebben voor een 44 jarige...quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Winstanley is 33. Die had ik eind 50 geschat.
Koos Albertsquote:Op dinsdag 30 december 2014 18:50 schreef GGMM het volgende:
Noem drie mensen die nog nooit de kraanvogel hebben gedaan nadat ze goed nieuw kregen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |