Ik wilde heel verbaasd doen met mijn 20 kilo kind, maar dat is idd ook al een hele tijd zoveel.quote:Op maandag 12 januari 2015 22:33 schreef laziness het volgende:
Een kilo in een paar maanden is heel mooi! Dat redt de mijne ook al heel lang niet meer. Die doet daar rustig een jaar over. Dus heel fijn dat de arts tevreden was
Ja 20?quote:Op maandag 12 januari 2015 22:39 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik wilde heel verbaasd doen met mijn 20 kilo kind, maar dat is idd ook al een hele tijd zoveel.
Deze week definitief alle 104 eruit, het is inmiddels echt genant hoogwater. Groeien, dat doet ze onverminderd.
Jeetjequote:Op woensdag 14 januari 2015 20:15 schreef Phaidra het volgende:
Tankgirl, fijn dat ze goed aangekomen was!
Gister mijn peuter ook even gewogen, hij kwam op 12,2 kg uit (voor het slapen 's avonds, met slaappakje aan). Lengtemaat 92 nu voor de meeste kleding.
Tinu, wat leuk dat L. nu ook Duits gaat praten!
Loj![]()
.
Oh, geef mij er maar eentje. Wij hebben nog steeds geen uitnodiging voor de 2 jaar-afspraak.quote:Op maandag 12 januari 2015 22:46 schreef Kyara het volgende:
Ik ben ook heel benieuwd naar M's stats. Morgen even bellen met het cb want ik heb 2 brieven gehad met 2 verschillende data
quote:Op woensdag 14 januari 2015 20:27 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Jeetje. E is dan gewoon 2 kilo zwaarder
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |