Waarom dan wel posten hier? Ondanks dat je er niet mee bent begonnen.quote:Op maandag 13 juli 2015 12:42 schreef controlaltdelete het volgende:
Er niet over ophouden? Ik ben niet begonnen met posten nadat dit topic een beetje op zijn gat lag. Persoonlijk interesseert ebola me op dit moment weinig. Wie weet over een tijdje weer.
Omdat ik even mijn bedenkingen liet gaan over eboLIE nu het gevaar zogenaamd geweken is en men roept 'zie je wel echt gebeurt dus, de gekkies hadden ongelijk'.quote:Op maandag 13 juli 2015 12:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom dan wel posten hier? Ondanks dat je er niet mee bent begonnen.
Welke bedenkingen? Waarom heb je deze bedenkingen?quote:Op maandag 13 juli 2015 12:59 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Omdat ik even mijn bedenkingen liet gaan over eboLIE nu het gevaar zogenaamd geweken is en men roept 'zie je wel echt gebeurt dus, de gekkies hadden ongelijk'.
Je bent wel goed in tussen de regels door lezenquote:Op maandag 13 juli 2015 12:59 schreef controlaltdelete het volgende:
Omdat ik even mijn bedenkingen liet gaan over eboLIE nu het gevaar zogenaamd geweken is en men roept 'zie je wel echt gebeurt dus, de gekkies hadden ongelijk'.
ik denk ook dat hij niet serieus is, het is alleen maar afzeiken op andersdenkendenquote:Op maandag 13 juli 2015 13:09 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Volgens mij is Scrummie gewoon bezig om op een redelijk normale manier een gesprek te voeren over een onderwerp waar mensen toch geïnsereerd in zijn.
Maar loopt het op sommige vlakken nogal eens spaak omdat Scrummie niet serieus is volgens anderen.
Tja...
Toon even aan WAAR ik afzeik graag, dan zal ik dat aanpassen.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:13 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ik denk ook dat hij niet serieus is, het is alleen maar afzeiken op andersdenkenden
nee, geen zin en tijd voor, je weet toch zelf wat je post?quote:Op maandag 13 juli 2015 13:13 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Toon even aan WAAR ik afzeik graag, dan zal ik dat aanpassen.
Post hier dan helemaal niet, in dit topic, als het je niet interesseert (op dit moment). Dan hoef ik niet op je te reageren, jij niet op mij, iedereen blij.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:13 schreef controlaltdelete het volgende:
Jongens ik vind het allemaal best. Ik ga niet opnieuw info aandragen waarom ebola een leugen is. Dit is in de afgelopen topics voldoende gedaan, ik heb geen zin in herhaling van hetzelfde welles/nietes-gedoe want het is toch uitgemaakte zaak. De één geloof het wel (ik kan ook wel vragen overtuig jij mij maar eens met hard bewijs) en de ander gelooft het niet.
Ja, heel erg goed zelfs. Jij schijnbaar niet als je het niet kan aantonen.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:14 schreef totnutoe het volgende:
[..]
nee, geen zin en tijd voor, je weet toch zelf wat je post?
ik vind het wel best zoquote:Op maandag 13 juli 2015 13:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, heel erg goed zelfs. Jij schijnbaar niet als je het niet kan aantonen.
Prima als je je mening wil geven, maar ga dan niet huilen als er op je gereageerd word.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:19 schreef controlaltdelete het volgende:
Ik mag hier best mijn mening geven. Waarop jij meteen op mij inhaakt en niet andersom. Voor nu ben ik er wel weer even klaar mee en helemaal met jou. Toedeloe!
Doe het dan ook niet! Nu ben je dus gewoon aan het trollen.quote:Op maandag 13 juli 2015 13:19 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ik vind het wel best zo
heb ook helemaal geen zin om in dit topic te posten, allemaal nep en bangmakerij
Wat ik zou doen? Niet bang zijn want het komt hier niet zo snel. En zowel, ja dan zou ik best een vaccin willen. Gek he.quote:straks laait die soap weer op en hebben ze pfff gelukkig een vaccin gevonden, en jij bent een van de eerste die deze vaccin wilt hebben schat ik zo in
wat zou jij doen?
We weten niet precies 'waarom' 't gefaked is, dus daarom moeten de beelden echt zijn.Ja hoor!quote:Op maandag 13 juli 2015 13:19 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ik vind het wel best zo
heb ook helemaal geen zin om in dit topic te posten, allemaal nep en bangmakerij
straks laait die soap weer op en hebben ze pfff gelukkig een vaccin gevonden, en jij bent een van de eerste die deze vaccin wilt hebben schat ik zo in
wat zou jij doen?
Wat bedoel je hiermee te zeggen?quote:Op maandag 13 juli 2015 16:21 schreef Tingo het volgende:
[..]
We weten niet precies 'waarom' 't gefaked is, dus daarom moeten de beelden echt zijn.Ja hoor!
We weten niet of de beelden echt zijn dus daarom moet het nep zijn, zelfde probleem alleen vanaf de andere kant bekeken. Het absolutisme maakt de bewering nogal lastig vol te houden. Ziektes bestaan, ebola bestaat ook al decennia, de ontstaansgeschiedenis is volgens mij wel een beetje wazig maar dat is een gevalletje klok - klepel mijnerzijds.quote:Op maandag 13 juli 2015 16:21 schreef Tingo het volgende:
[..]
We weten niet precies 'waarom' 't gefaked is, dus daarom moeten de beelden echt zijn.Ja hoor!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |