Artisjok was toch broederlijk met de lekkernij of hoe heet dat restaurantje op de steenstraat?quote:Op zaterdag 24 januari 2015 20:30 schreef Suikertante het volgende:
Majo, jij woont denk ik vlakbij mij
Ik vind Blij gemoedelijk en gezellig, lekker eten en prima prijzen. Soms is er wat weinig bediening, dan merk je dat de aandacht wat verslapt. Ik heb alleen nog binnen gezeten trouwens.
Als je superservice en lekker eten wilt voor wat meer geld dan is de Goedheyd echt![]()
Heeft iemand hun andere restaurant al eens geprobeerd, de Artisjok?
Die friet van ze is ook niet te vreten.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 14:19 schreef Nielsch het volgende:
Ik ben één keer bij Pickles geweest. Voor die prijzen ga ik liever naar een goed drie-gangen a la carte restaurant. Voor burgers zijn er goedkopere alternatieven die net zo goed zijn.
Patat.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 21:45 schreef 16meter het volgende:
[..]
Die friet van ze is ook niet te vreten.
Nouja nee dus, of tis in elk geval van dezelfde eigenaar als De Goedheyd (en die zit in de Hamburgstraat).quote:Op zaterdag 24 januari 2015 21:41 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Artisjok was toch broederlijk met de lekkernij of hoe heet dat restaurantje op de steenstraat?
Over lekker eten gesproken, ik was laatst ook enorm gecharmeerd van goesting.
Het is van Dapp de biologische dingesdinges. Ze staan (stonden?) ook met de frietfiets op de biomarkt.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 22:39 schreef Vanyel het volgende:
Ooh de frietwinkel. Mooie naam
Vanwaar dapp?
Eetkamer alleen eens geweest toen ie net open was. Toen stukken beter dan de locatie doet vermoeden.
En op de beschaving! Lekkere frietjesquote:Op zaterdag 24 januari 2015 22:44 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Het is van Dapp de biologische dingesdinges. Ze staan (stonden?) ook met de frietfiets op de biomarkt.
Wie weet geef ik de Eetkamer eens een kans
Binnen Best, Biltstraatquote:
eettoko?quote:Op maandag 26 januari 2015 13:40 schreef bierjoost het volgende:
Weet iemand of die eettoko op dat 'plein' aan het einde van de Twijnstraat al open is? Of de naam er van, zodat ik zelf ff kan Googlen?
Thanks. Bedoelde die ernaast: https://www.facebook.com/pages/Speck-Bar-Grill/388058648010265quote:Op maandag 26 januari 2015 13:54 schreef bork het volgende:
[..]
eettoko?
Griek is open: https://www.facebook.com/steliosutrecht?ref=profile
ok, nog 4 nachtjes slapen zie ikquote:Op maandag 26 januari 2015 14:22 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Thanks. Bedoelde die ernaast: https://www.facebook.com/pages/Speck-Bar-Grill/388058648010265
Dat plein heet het Ledig Erf. Wat veel mensen nu het Ledig Erf noemen is gek genoeg niet het Ledig Erf maar Tolsteegbarrière.quote:Op maandag 26 januari 2015 13:40 schreef bierjoost het volgende:
Weet iemand of die eettoko op dat 'plein' aan het einde van de Twijnstraat al open is? Of de naam er van, zodat ik zelf ff kan Googlen?
hipsters eten toch veel biologische vegetarische shit in alternatieve eetcafés...quote:Op maandag 26 januari 2015 15:20 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, nu maar hopen dat er niet al te veel hipsters op af komen...
Was laatst bij Gys op de Voorstraat. Omgekeerd evenredig aan het vlees op de kaart, zaten er hipsters aan tafel...quote:Op maandag 26 januari 2015 15:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
hipsters eten toch veel biologische vegetarische shit in alternatieve eetcafés...
I don't care... als het eten maar goed is.quote:Op maandag 26 januari 2015 15:20 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ziet er goed uit, nu maar hopen dat er niet al te veel hipsters op af komen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |