Hij stalkt mij godverdomme zie dat in plaats van zijn vriendje te wezen. Het moet niet gekker worden.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:08 schreef Frank_Drebin het volgende:
Snoopy, opsodemieten met dat gezeur, het blijft geen herhaling van zetten.
Hij stalkt helemaal niemand, jij begint constant met dat geouwehoer en ben het inmiddels wel zat.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:09 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Hij stalkt mij godverdomme zie dat in plaats van zijn vriendje te wezen. Het moet niet gekker worden.
Nee en dat moet afgelopen wezen hij stalkt mij en als je dat niet ziet ben je niet MOD waardig. Afgelopen met deze GUUS stalker.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:10 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Hij stalkt helemaal niemand, jij begint constant met dat geouwehoer en ben het inmiddels wel zat.
Dan ben ik niet mod-waardig. De enige wie ik constant topics zie verneuken met een soort psychotisch gezemel ben jij. Niet guus. Ik wil het niet meer zien, klaar.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:11 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Nee en dat moet afgelopen wezen hij stalkt mij en als je dat niet ziet ben je niet MOD waardig. Afgelopen met deze GUUS stalker.
Je ziet het dus niet he. Ga het maar eens goed nakijken. Met je vriendjes politiek.Elke keer negatief deze GUUS . En je ziet het toch echt verkeerd.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:12 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Dan ben ik niet mod-waardig. De enige wie ik constant topics zie verneuken met een soort psychotisch gezemel ben jij. Niet guus. Ik wil het niet meer zien, klaar.
Nee, niet elke keer mij opzoeken met negatieve reacties,.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:13 schreef Frank_Drebin het volgende:
Hij mag reageren op jouw posts, staat het je niet aan, reageer je niet of dien je hem van repliek, zo simpel is het.
Reageren zoveel mensen negatief. Ik ga niet alle negatieve comments verwijderen. Zelfde geldt voor positieve comments. Je bent geloof ik in de dertig, wel, dan negeer je de comments van guus maar hoor. Hij stalkt je niet, stalken is heel iets anders. Stel je niet zo aan zeg.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:15 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Je ziet het dus niet he. Ga het maar eens goed nakijken. Met je vriendjes politiek.Elke keer negatief deze GUUS . En je ziet het toch echt verkeerd.
Nee niet wat hij op mij doet. Kijk het even goed na deze GUUS.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Reageren zoveel mensen negatief. Ik ga niet alle negatieve comments verwijderen. Zelfde geldt voor positieve comments. Je bent geloof ik in de dertig, wel, dan negeer je de comments van guus maar hoor. Hij stalkt je niet, stalken is heel iets anders. Stel je niet zo aan zeg.
Hij doet niets. Nogmaals, hij doet niets. Kan moeilijk iemand gaan verbieden op de ander te reageren. Of als eis te stellen, wel, op hem geef je alleen positief commentaar.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:17 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Nee niet wat hij op mij doet. Kijk het even goed na deze GUUS.
Met je stel je niet zo aan ik spuug op deze GUUS. met zijn gestalk. Ik reageer nooit op deze lul maar hij zoekt mij in elk topic weer op en stalken is verboden bij de wet en ik zal hem aanpakken deze bladluis.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:16 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Reageren zoveel mensen negatief. Ik ga niet alle negatieve comments verwijderen. Zelfde geldt voor positieve comments. Je bent geloof ik in de dertig, wel, dan negeer je de comments van guus maar hoor. Hij stalkt je niet, stalken is heel iets anders. Stel je niet zo aan zeg.
Je krijgt van mij geen gelijk pak hem maar aan.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:18 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Hij doet niets. Nogmaals, hij doet niets. Kan moeilijk iemand gaan verbieden op de ander te reageren. Of als eis te stellen, wel, op hem geef je alleen positief commentaar.
Neem het niet zo serieus en ga gewoon verder man. Jeetje.
Nee, gewoon goud, zonder engeltjes.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
Hebben jullie ook mooie kerstballen? Van die gouden met engeltjes erop?
Is dit een normale reactie dan waar ik wat mee zou kunnen? Nee. Reageer zelf niet zo idioot. Ben er klaar mee hoor.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:19 schreef BadSnoopy het volgende:
[..]
Met je stel je niet zo aan ik spuug op deze GUUS. met zijn gestalk. Ik reageer nooit op deze lul maar hij zoekt mij in elk topic weer op en stalken is verboden bij de wet en ik zal hem aanpakken deze bladluis.
Rot op vieze stalker.quote:Op vrijdag 26 december 2014 01:20 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Nee, gewoon goud, zonder engeltjes.
En een piek uiteraard.
En van die kutlichtjes waarvan de helft kapot is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |