Dat laatste inderdaad. Ooit eens 1 voor een garagebox, 5x opnieuw gestickerd. Uiteindelijk maar aan me TC gegeven.quote:Wat doe je verkeerd? Niets. Soms (veel te vaak) gebeurt dit gewoon.
Ik vind het vooral irritant als de retoursticker die je in de regen en wind hebt ingevuld er weer afgehaald is door een of andere debiel.
Uhm gelijk alles maar doorgestreeptquote:Op dinsdag 30 december 2014 19:46 schreef blijevis het volgende:
[..]
Welke code heb je doorgestreept? De geprinte regel of de oranje streepjescode?
Ja die sticker zit er niet voor niks...quote:Op dinsdag 30 december 2014 21:02 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Wat doe je verkeerd? Niets. Soms (veel te vaak) gebeurt dit gewoon.
Ik vind het vooral irritant als de retoursticker die je in de regen en wind hebt ingevuld er weer afgehaald is door een of andere debiel.
Als ik de kerstkaarten, Makro en VI niet mee reken was er vrij weinig post, kreeg een mailtje dat ze vandaag een drukke daldag met niet zoveel volume verwachten. Buurman gisteren nog aan de deur met een zijk nat pakje, blijkbaar staat waterdicht niet op het lijstje waar een PostNL pakketbus aan moet voldoen.quote:Op dinsdag 30 december 2014 20:08 schreef Peterselieman het volgende:
Inderdaad nog veel kerstkaartjes vandaag. Was niet zo blij dat mijn wijk pas ruim na enen geleverd werd, terwijl het een flink grote is. Was dus pas net voor de invallende schemering klaar
Hoe dat precies gaat weet ik niet (meer). Daar zal een voorbereider of een ander persoon van hier je wel uitleg over kunnen geven. Waarschijnlijk is het sorteermachinewerk.quote:Op dinsdag 30 december 2014 23:43 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ja die sticker zit er niet voor niks...
Maar ik geloof dat op die manier de post toch ook langs een voorbereider moet?
Zeker nog slaap of geen zin om af te schrijven
Vanaf februari ga ik weer zelf voorbereiden..quote:Op woensdag 31 december 2014 05:50 schreef Pietertje71 het volgende:
Goedemorgen.
Men kon bij ons niet zeggen of wij nu wel/niet HAH hebben. Ook qua drukte was het afwachten.
Overigens is mijn vakantie goedgekeurd. Zo op de lijst te zien zijn er maar weinig die een vakantie willen/hebben doorgegeven
[..]
Hoe dat precies gaat weet ik niet (meer). Daar zal een voorbereider of een ander persoon van hier je wel uitleg over kunnen geven. Waarschijnlijk is het sorteermachinewerk.
En als een voorbereider niet 5-6 dagen per week werkt, ziet deze ook niet elke dag de post, want dan zou je toch moeten zien dat je die bepaalde post wel eens vaker bent tegen gekomen (als pbz en als voorbereider).
Ik heb eens een pakketje tot 3maal toe naar een adres moeten brengen.
1e keer met een herstel-sticker, 2de keer kwam ik hetzelfde pakketje met een nieuwe herstel-sticker tegen. Toen maar aangebeld want het adres waar het pakketje naartoe moest stond er duidelijk op.
Kort gesprekje gehad...vervelende situatie enzo, en voor de man het pakketje op de bus gedaan.
3de kreeg ik het weer terug met op het pakketje geschreven: "ik kan het adres niet vinden"
Benieuwd hoe het bij ons is. Ik ben wel gevraagd om te komen voorbereiden (als deeltijdwerker), terwijl er op daldagen normaal gesproken alleen 3 fulltimers in ons pad zitten, en verder niemand.quote:Op woensdag 31 december 2014 13:28 schreef dud0r het volgende:
Door geschoven naar zaterdag. Vrijdag staat bij ons als extreme daldag gepland.
Beterschapquote:Op woensdag 31 december 2014 09:07 schreef Rafierafie het volgende:
Griep heeft toegeslagen in huize Rafierafie![]()
Ik heb de hele nacht liggen bakken in bed en uiteindelijk heb ik me een uur verslapen. Ik zal blij zijn als ik deze dag weer heb gehad.
Ik verwacht voor vandaag niet al teveel post.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |