Dat zou ik dan ook maar gaan doen...quote:Op zondag 21 december 2014 11:28 schreef summer2bird het volgende:
Ik ben zeker van plan om weer terug te gaan.
Geen idee.quote:Op zondag 21 december 2014 11:34 schreef SweetPinkHeart het volgende:
Waarom geen amoxiciline kuur? Die werkt tegen bijna alle ontstekingen
Ik gebruik nu Fucidin.quote:Op zondag 21 december 2014 11:41 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Antibioticakuur in pilvorm inderdaad. Heb je nu Bactrobanzalf ?
Als je nadat je het pus weg hebt geveegd in een sodabadje gaat of jodium
erop doet, zou dat wel moeten werken.
Of de ontsteking doorprikken, uitknijpen ( pijnlijk ) en dan in een soda badje
en daarna jodium er op doen. Maar let wel op, geen sokken en schoenen aan.
Bacteriën gedijen goed op warme vochtige plekken, dus een teenslipper aan voor als je binnen bent.
Vraag je huisarts eens dan om Bactroban hydrofiele zalf. Dat is een Antibioticumzalf ( Mupirocine )quote:
Je weet dat je teen reageert op een infectie als het ontstoken is?quote:Op zondag 21 december 2014 11:28 schreef summer2bird het volgende:
De teen reageerde door ontstoken te raken en is nu al zo'n drie maanden hetzelfde.
Het is opgezwollen, hard, er komt al drie maand pus, etter en zooi uit en het gaat maar niet dicht.
Helse steen (AgNO3) kan je ook wel bij de drogist krijgen.quote:Op dinsdag 23 december 2014 14:40 schreef summer2bird het volgende:
Goed, ik ben bij huisarts geweest. Gewoon doorgaan met de zalf die ik al kreeg en ze gaan een aanstipding "helse steen" bestellen. Klinkt lekker onheilspellend
Neuh, is een gewoon product voor wildvlees e.d.quote:Op dinsdag 23 december 2014 14:40 schreef summer2bird het volgende:
Goed, ik ben bij huisarts geweest. Gewoon doorgaan met de zalf die ik al kreeg en ze gaan een aanstipding "helse steen" bestellen. Klinkt lekker onheilspellend
Weet ik veel. Ik heb nu een hele bult naast mijn nagel, lekker rood en opgezwollen. Er komt ook continu vocht/pus en bloed uit.quote:Op dinsdag 23 december 2014 18:47 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Neuh, is een gewoon product voor wildvlees e.d.
Maar heb je daar ook wildvlees dan?
Ik zal ook te overwegen om iets dergelijks voor te stellen.quote:Op dinsdag 23 december 2014 20:10 schreef Buurpoes het volgende:
Je loopt al drie maanden met een ontsteking en je huisarts stuurt je weg met de tip 'helse steen' te gaan zoeken?
Tijd voor een nieuwe huisarts, als je t mij vraagt.
Huisarts heeft de wond die aan het wild vlees aangestipt. Verder niet.quote:Op zondag 11 januari 2015 14:43 schreef Mord_Sith het volgende:
Dat wildvlees moet je ook aanstippen he?
quote:
Nee.quote:Op maandag 12 januari 2015 16:44 schreef Thezappa het volgende:
ben ik de enige die een foto wil zien
Hier zat ik ook aan te denken. Bij mij zelfs slechts een reepje nagel eraf, toen was het verholpen.quote:Op zondag 11 januari 2015 14:50 schreef Zwansen het volgende:
Ingegroeide teennagel? Nagel eraf, klaar.
Vertel je moeh dat inmiddels gebleken is dat dat niet helpt en eerder het herstel belemmert doordat je de huid verweekt.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:46 schreef Geerd het volgende:
Soda jonguh en heet water 2x per dag heeft je moeh dat niet geleerd ??
Het mowt wel eerst ontsmetten natuurlijk anders groeit het dicht en blijft er pus uitkomenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:34 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Vertel je moeh dat inmiddels gebleken is dat dat niet helpt en eerder het herstel belemmert doordat je de huid verweekt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 13 januari 2015 23:04 schreef T42 het volgende:
heb 1 week onstoken teen en hoppa! heb ook gewoon gezegd knip maar stuk weg
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
deze foto's zijn met bloed dus wees gewaarschuwd!Ik heb vroeger ook altijd ontstoken tenen gehad door ingegroeide nagels. Ook met hopen wildvlees, pus en alles.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aan drie kanten van beide grote tenen zijn stukken nagel tot in het nagelbed weggehaald, sindsdien nooit meer problemen
Mokkel met stuntstok
Heb je nu een nagelloze teen dan?quote:Op woensdag 28 januari 2015 12:36 schreef _Loki het volgende:
Ik had hetzelfde, ook een ingegroeide teennagel door een vroeg begin van een kalknagel. Heel veel gedoe mee gehad, maar toen ik antibioticapillen kreeg, was het binnen een week weg. Helaas waren ze vergeten de nagel te fixen dus die groeide net zo hard weer in5 jaar later issie er helemaal afgehaald operatief.
Yup toen het net gebeurd was, was ie echt helemaal nagelloos maar hij is niet chemisch behandeld dus 't groeit wel terug. Hij is eind september eraf gehaald en nu is er zo'n 3 mm teruggegroeid.quote:Op woensdag 28 januari 2015 19:47 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Heb je nu een nagelloze teen dan?
En is er nu een risico dat de nieuwe nagel weer gaat ingroeien of ben je er echt vanaf?quote:Op woensdag 28 januari 2015 19:49 schreef _Loki het volgende:
[..]
Yup toen het net gebeurd was, was ie echt helemaal nagelloos maar hij is niet chemisch behandeld dus 't groeit wel terug. Hij is eind september eraf gehaald en nu is er zo'n 3 mm teruggegroeid.
Dat risico is er wel, maar het is een heel stuk minder omdat nu de schimmel van de kalknagel helemaal weg is. De nieuwe is schoon, niet verdikt en groeit recht, dus dat lijkt goed te gaan!quote:Op woensdag 28 januari 2015 19:52 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
En is er nu een risico dat de nieuwe nagel weer gaat ingroeien of ben je er echt vanaf?
Ik kreeg de tip van een pedicure om een klein stukje watten onder het hoekje te stoppen, dat licht t puntje iets op en zo groeit de nagel minder snel in. En ik kreeg de tip om de ingroeiende nagels niet kort te houden, dat help hier ook prima.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:15 schreef _Loki het volgende:
[..]
Dat risico is er wel, maar het is een heel stuk minder omdat nu de schimmel van de kalknagel helemaal weg is. De nieuwe is schoon, niet verdikt en groeit recht, dus dat lijkt goed te gaan!
Als het iets pijnlijk wordt moet ik ook wat vaseline op de nagelranden doen zodat die soepel blijft, dat gaat het ingroeien ook weer tegen.
Ah dat kan ik zeker gebruiken, dank je!quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:20 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Ik kreeg de tip van een pedicure om een klein stukje watten onder het hoekje te stoppen, dat licht t puntje iets op en zo groeit de nagel minder snel in. En ik kreeg de tip om de ingroeiende nagels niet kort te houden, dat help hier ook prima.
Bij mij is hetzelfde gedaan, echter door de huisarts. Stukje nagel weggehaald inderdaad, maar blijkbaar niet ver genoeg of niet genoeg van dat spulletje om het nagelbed mee te doden, want mijn nagel is weer volledig en ingegroeid.quote:Op woensdag 25 maart 2015 23:02 schreef __Saviour__ het volgende:
Die huisarts van je is echt slecht. Laat je doorverwijzen naar de polikliniek van het ziekenhuis. Daar verhelpen ze dit met gemak. Het nagelbed wordt gedeeltelijk gedood, daardoor wordt je nagel enkele millimeters smaller en kan daardoor nooit meer opnieuw ingroeien.
Hoe krijg ik zo'n verwijzing? Kan ik dat ook vragen bij de pedicure (waar ik morgen heen moet) of moet dat bij de huisarts huisarts?quote:Op woensdag 25 maart 2015 23:02 schreef __Saviour__ het volgende:
Die huisarts van je is echt slecht. Laat je doorverwijzen naar de polikliniek van het ziekenhuis. Daar verhelpen ze dit met gemak. Het nagelbed wordt gedeeltelijk gedood, daardoor wordt je nagel enkele millimeters smaller en kan daardoor nooit meer opnieuw ingroeien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |