was ik laatst op het stand, allemaal kinderen in hun ondergoed, dat dit kan tegenwoordigquote:Op donderdag 25 december 2014 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
Hmz misschien deze maar eens kijken
begint idd steeds jonger. Was ff gelee op een kinderfeestje en die meisjes van een jaar of 10 dansten al met de moves van een stripper
Maar ja, dat heeft meer met videoclips en het nadoen van de artiesten te maken dan met de illuminati mijns inziens.quote:Op donderdag 25 december 2014 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
Hmz misschien deze maar eens kijken
begint idd steeds jonger. Was ff gelee op een kinderfeestje en die meisjes van een jaar of 10 dansten al met de moves van een stripper
Nu krijg je zeer waarschijnlijk de hele artiesten=illuminati emmer over je heen -edit-quote:Op donderdag 25 december 2014 14:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar ja, dat heeft meer met videoclips en het nadoen van de artiesten te maken dan met de illuminati mijns inziens.
Dit filmpje al eens gezien?quote:Op donderdag 25 december 2014 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
Hmz misschien deze maar eens kijken
begint idd steeds jonger. Was ff gelee op een kinderfeestje en die meisjes van een jaar of 10 dansten al met de moves van een stripper
Is natuurlijk ook kolder zoals alle complotten hier. Moet dat niet ge-edit worden het woord loonies? Zodra ik zoiets zou zeggen of iemand anders van de zogenaamde 'loonies' ben ik aan het beledigen of aan het sneren.quote:Op donderdag 25 december 2014 14:49 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Nu krijg je zeer waarschijnlijk de hele artiesten=illuminati emmer over je heen
Ja, je hebt het maar zwaar. Niet zo huilie doen en een beetje geduld hebben.quote:Op donderdag 25 december 2014 14:58 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Is natuurlijk ook kolder zoals alle complotten hier. Moet dat niet ge-edit worden het woord loonies? Zodra ik zoiets zou zeggen of iemand anders van de zogenaamde 'loonies' ben ik aan het beledigen of aan het sneren.
Zwaar? Nee hoor dat valt reuze meequote:Op donderdag 25 december 2014 15:19 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, je hebt het maar zwaar. Niet zo huilie doen en een beetje geduld hebben.
Misschien kan je beter over de inhoud commentaren ipv. de titel.quote:Op donderdag 25 december 2014 14:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar ja, dat heeft meer met videoclips en het nadoen van de artiesten te maken dan met de illuminati mijns inziens.
'Thanks' for this.Erg disturbing stuff.quote:Op donderdag 25 december 2014 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
Hmz misschien deze maar eens kijken
begint idd steeds jonger. Was ff gelee op een kinderfeestje en die meisjes van een jaar of 10 dansten al met de moves van een stripper
Het gaat toch over kinderen die sexy artiesten nadoen?quote:Op donderdag 25 december 2014 16:01 schreef Tingo het volgende:
[..]
Misschien kan je beter over de inhoud commentaren ipv. de titel.
Wie betaalt de 'artiesten' ? Big powerful organisations?
Geld.quote:Op donderdag 25 december 2014 16:11 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het gaat toch over kinderen die sexy artiesten nadoen?
Wat pageants betreft ben ik het helemaal met je eens. Kinderen die de droom van moeder moeten waarmaken .
Lees jij de posts van je medediscussieerders weleens ?quote:Op donderdag 25 december 2014 16:16 schreef Tingo het volgende:
[..]
Geld.
En de dromen van powerful organisations.
Maar ja,als jij denk dat 't allemaal leuk,onschuldig en aardig is...
geen 'sexy' dansje zonder choreografie, en iemand moet hem betalenquote:Op donderdag 25 december 2014 16:11 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het gaat toch over kinderen die sexy artiesten nadoen?
Wat pageants betreft ben ik het helemaal met je eens. Kinderen die de droom van moeder moeten waarmaken .
Toch denk ik niet dat die media dit veroorzaakt, ze volgen het. Heb niet de illusie dat ze daarin denken aan wat "goed" is, alleen maar aan wat het meeste geld oplevert. En helaas pindakaas, dit soort zooi levert veel meer geld op.quote:Op donderdag 25 december 2014 16:30 schreef fs180 het volgende:
[..]
geen 'sexy' dansje zonder choreografie, en iemand moet hem betalen
definieer media in deze zinquote:Op donderdag 25 december 2014 16:40 schreef erodome het volgende:
[..]
Toch denk ik niet dat die media dit veroorzaakt, ze volgen het. Heb niet de illusie dat ze daarin denken aan wat "goed" is, alleen maar aan wat het meeste geld oplevert. En helaas pindakaas, dit soort zooi levert veel meer geld op.
Media is nogal breed, dat weet ik. Maar zoals in die filmpjes disney enzo, die volgen het geld, niet andersom.quote:Op donderdag 25 december 2014 16:44 schreef fs180 het volgende:
[..]
definieer media in deze zin
en dat het om geld gaat sluit niets uit natuurlijk, wat verkoopt verkoopt, maar zonder objectieve keuze verkoopt wat men laat zien..
ik heb geen kinderen die dat kijken, maar die tienerseries zijn van disney toch?quote:Op donderdag 25 december 2014 17:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Media is nogal breed, dat weet ik. Maar zoals in die filmpjes disney enzo, die volgen het geld, niet andersom.
Het zijn juist de verschillen die ervoor zorgen dat we elkaar aanvullen toch? Als je hiermee iets anders heb bedoelt dan hoor ik het welquote:Op vrijdag 19 december 2014 22:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik denk dat je de uitspraken niet binnen de juiste framework bekijkt en het iets te letterlijk neemt. Waar stardusk op doelt is dat mannen en vrouwen andere interesses hebben en/of hele andere strategieën inzetten. In die zin kan je je afvragen waarom een hoop sociale constructies nog zo krampachtig worden opgedrongen aan mannen en vrouwen. Waarom die gedwongen overlap.
Doet me denken aan deze filmpjequote:Op vrijdag 19 december 2014 22:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Er zijn trouwens genoeg MGTOW die wel een relatie hebben. Barbar (youtube) is een goed voorbeeld. Stardusk (de narrator die je net bekeek) is een extreem voorbeeld van iemand die zich los heeft gescheurd van relaties (en met goede redenen die duidelijk worden als je meer van zijn materiaal bekijkt... denk aan een vrouw die hem in de nacht heeft geprobeerd te wurgen met ijzerdraad en hem daarna probeerde aan te geven bij de politie, en andere ervaringen). Dit is dus zijn invulling van MGTOW maar dat is niet het officiele standpunt.
Wanneer je jezelf een schuldgevoel laat aanpraten over al het onrecht wat haar aangedaan is dan zal je idd jezelf vroeg of laat helemaal verliezenquote:Op vrijdag 19 december 2014 22:41 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het lijkt voor MGTOW vooral belangrijk te zijn dat je je eigen identiteit niet verliest en ik moet zeggen... veel mannen maken zich daar schuldig aan. Haar sociale leven wordt jouw sociale leven, haar interesses worden jouw interesses... de persoonlijke ruimte en hobbies van mannen worden naarmate een relatie vordert steeds verder weggedrongen (niet altijd maar in het algemeen).
quote:Op vrijdag 19 december 2014 23:08 schreef Perox het volgende:
BNW aspecten bespreken wellicht?
Is dit echt aan de hand? Zoals iemand eerder zei: Cijfers? (cijfers zeggen meer dan blogs)
Is dit een stiekem plannetje van een groep?
Wat zou daar het doel van moeten zijn? Geboortebeperking? Da's toch een goed ding, of?
Het schijnt groot te zijn in Japan en IJsland . Wellicht dat het over slaat hier in het westen as well . Wel kan ik zeggen dat het op youtube heel erg leeftquote:Op vrijdag 19 december 2014 23:08 schreef Perox het volgende:
BNW aspecten bespreken wellicht?
Is dit echt aan de hand? Zoals iemand eerder zei: Cijfers? (cijfers zeggen meer dan blogs)
Is dit een stiekem plannetje van een groep?
Wat zou daar het doel van moeten zijn? Geboortebeperking? Da's toch een goed ding, of?
Misschien een goed idee om er een nieuw topic over te opnemen ? Ze worden idd vanaf jongs af aan geleerd om losbandig te zijn . Maar dat ze er steeds vroeger mee beginnen is te walgelijk voor woordenquote:Op donderdag 25 december 2014 14:11 schreef controlaltdelete het volgende:
Hmz misschien deze maar eens kijken
begint idd steeds jonger. Was ff gelee op een kinderfeestje en die meisjes van een jaar of 10 dansten al met de moves van een stripper
Of landen bezoeken waar de prioriteiten anders liggen . Of anders gezegd waar de vrouwen nog niet gebrainwasht zijn met nazi propaganda van 50/50 en gelijkwaardigheidquote:Op zaterdag 20 december 2014 10:50 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat jij nu een generatie beschrijft waar het niet over gaat in de OP.
In beginsel zie ik er trouwens helemaal niets verkeerds in als mensen hun eigen weg gaan. Integendeel zelfs. . Waarom zou je je leven en/of identiteit af laten afhangen van iemand van de andere sekse, waarvan je weet dat het meestal toch slechts (zeer) tijdelijk is. Kijk naar de hopeloze verhalen van deze generatie twintigers in het datingtopic op FOK!. 1 en al ellende en dan kun je beter je tijd in iets nuttigers steken en je eigen weg bewandelen.
Hoewel ik maar al te graag mag afgeven op het zwakke geslacht hangt dit natuurlijk vooral af van je persoonlijke definitie van feminisme. Ja, er zijn kut-feministen, maar er zijn wel degelijk bitches die het "goede" ervan proberen te bereiken. Of ze daar de juiste methodes voor hanteren is een heel andere discussie.quote:Op zaterdag 27 december 2014 18:44 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
[..]
Zo is het feminisme een ultra linkse beweging dat in zijn kern niets te maken heeft met rechten en gelijkwaardigheid maar er puur op uit is om de relatie tussen man en vrouw te breken .
Hoeveel echtscheidingen hebben plaatsgevonden aan de hand van feminisme dan?quote:Gezien het aantal echtscheidingen dat hieruit voorkomt moet je helaas concluderen dat de lefties zeer succesvol zijn geweest .
Dat lijkt me meer omdat "hoe een vrouw zich moet gedragen" nogal subjectief is. De ene vrouw is de andere (gelukkig) niet.quote:Een man die zich als een vrouw gedraagt zal zijn partner nooit bevredigen hoe hard men ook blairt dat ze progressief bezig zijn
Ook hier hangt het maar net weer er vanaf wat iemand als mannelijk of vrouwelijk gedrag ziet. Genoeg mannen die op "stoere" vrouwen vallen.quote:En mannen voelen zich niet aangetrokken tot vrouwen die zich als een man gedragen
Want landen buiten het westen zijn bakens van vrouwelijke energie?quote:De vrouwelijke energie is ver te zoeken in elke westerse land
Gelukkig kunnen we het doel lezen aan de hand van jouw posts hier op fokquote:Het doel? Het echte doel zal je niet vinden in de offiele literatuur van welke feminist dan ook
De overheid heeft hier voor de verandering weinig mee te maken.quote:De vrouwen aan het werk te krijgen . De overheid mist een hoop geld sinds de helft van de vrouwen vroeger gewoon thuis zat de kinderen te verzorgen
quote:Door de rol van de man belachelijk te maken
Wederom een ongefundeerde bewering die hoogstens op jouw persoonlijke ervaringen slaat.quote:en die te vervangen met matriarchy heb je choas in het huis
Ik zie niet in hoe je bij deze "dus" komt, maar dat zal ongetwijfeld aan mij liggen, net als dat jij in mijn ogen meer overeenkomsten vertoont met de 'stomme' feministen dan de meeste vrouwen die zich als dusdanig identificeren.quote:dus ben je veel makkelijker in staat de mensen te manipuleren( dus te controleren)
We leven in een maatschappij waar de boodschap aan mannen is: "trouw haar nou maar gewoon dan komt alles vanzelf goed". Zowel vanuit de tradcon hoek en vanuit de progressives is dit het bericht. Tradcons zijn hopeloos verliefd op een soort sprookjesidee van het huwelijk wat eigenlijk nooit realiteit is geweest en veel (vooral vrouwelijke) progressives zien het huwelijk als een stukje juridische zekerheid/kansen om van die privileged white hetero males iets terug te pakken. Uiteraard uit de naam van gelijkheid.quote:Op zaterdag 27 december 2014 18:08 schreef Ali_boo het volgende:
Het zijn juist de verschillen die ervoor zorgen dat we elkaar aanvullen toch? Als je hiermee iets anders heb bedoelt dan hoor ik het wel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |