Ik ben bang dat het dan nooit gebeurtquote:Op donderdag 18 december 2014 11:41 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Lekker makkelijk! Meestal kan het alleen schriftelijk, bij voorkeur naar een totaal onvindbaar adres.
En anders laat je toch iemand anders bellen.
Weet ik, daarom juist.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:43 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dat 'heel mooi' was sarcastisch he..
Ja, wij hebben ook flink 'bezuinigd'. Alleen nog Tubantia, Volkskrant zaterdag abbo en netflix (spotify en HBO zitten nu bij ons internet/tv/telefoon in) geloof ik..quote:Op donderdag 18 december 2014 11:43 schreef minilot het volgende:
Zo, dat was het laatste dat ik wilde opzeggen.
Heb nu aan abonnementen nog louter:
- Pathé Unlimitedkaart
- Efteling-abonnement
- Netflix
- Spotify premium
- Donald Duck Weekblad
- Nrc Next
- Elle Eten
Allemaal dingen die ik echt keihard lees/gebruik/beluister.
Ook al zo goed bezig!!quote:Op donderdag 18 december 2014 11:46 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja, wij hebben ook flink 'bezuinigd'. Alleen nog Tubantia, Volkskrant zaterdag abbo en netflix (spotify en HBO zitten nu bij ons internet/tv/telefoon in) geloof ik..
Zeker!quote:Op donderdag 18 december 2014 11:48 schreef Windigo het volgende:
Dat kan je ook beschouwen als een abonnement
Hehe, daar zitten nog wel wat risico's aan jaquote:Op donderdag 18 december 2014 11:17 schreef minilot het volgende:
Ik heb ooit eens één vertaalklusje gedaan: een keuringsrapport in zeer gebrekkig Engels van een Spaanse instantie voor een kleine kermisattractie (zo'n cakewalk-dinges) naar keurig Nederlands vertaald (voor een overdekt speelpaleis). Was leuk! Maar kreeg er ook een beetje de zenuwen van. Ik dacht, als ik het verpest zit er straks een kleuter met z'n hoofd vast in een roterend element en dan is het mijn schuld.
quote:Op donderdag 18 december 2014 11:51 schreef morgane het volgende:
[..]
Hehe, daar zitten nog wel wat risico's aan jadaarom hebben sommige freelance vertalers ook algemene voorwaarden om zich in te dekken tegen dat soort dingen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let me see you stripped down to the bone
Ja daarom heb ik dus nooit een abbo op Delicious willen nemen, ik vind het leuk om te lezen maar ik kook er eigenlijk nooit uit. En ik vind het inmiddels ook wel héél erg duur voor wat het is, er zijn zoveel kookblaadjes en wat Delicious zoveel beter maakt dan anderen heb ik nog niet ontdektquote:Op donderdag 18 december 2014 11:49 schreef minilot het volgende:
Waarom zeg jij Delicious eigenlijk op Sunny?
Ik had zelf vooral na een paar maanden lid zijn eens de balans opgemaakt en ik heb in al die tijd precies één keer een recept uit het blad gemaakt.![]()
Ik vind het altijd heel leuk als -ie op de mat ligt, maar ik merk dat ik 'm na een kwartier heb uitgelezen. En ik haal uit dat kwartier een stuk minder kookinspiratie dan uit de foodblogs die ik heulemaal gratis volg, dus tsja.
Ik kook iedere week wel 2 dingen er uit geloof ik. Ik heb mappen waarin ik de leuke dingen bewaar (uitgeknipt en geordend). Ik moet nog 2 complete jaargangen doorspitten en ik krijg hem sowieso nog een half jaar. Ik heb dan meer recepten dan ik aan kanquote:Op donderdag 18 december 2014 11:49 schreef minilot het volgende:
Waarom zeg jij Delicious eigenlijk op Sunny?
Ik had zelf vooral na een paar maanden lid zijn eens de balans opgemaakt en ik heb in al die tijd precies één keer een recept uit het blad gemaakt.![]()
Ik vind het altijd heel leuk als -ie op de mat ligt, maar ik merk dat ik 'm na een kwartier heb uitgelezen. En ik haal uit dat kwartier een stuk minder kookinspiratie dan uit de foodblogs die ik heulemaal gratis volg, dus tsja.
Wij lazen'm in de prakijk eigenlijk niet eens. De foto's zijn leuk en daar hield het wel bij op.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:53 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ja daarom heb ik dus nooit een abbo op Delicious willen nemen, ik vind het leuk om te lezen maar ik kook er eigenlijk nooit uit. En ik vind het inmiddels ook wel héél erg duur voor wat het is, er zijn zoveel kookblaadjes en wat Delicious zoveel beter maakt dan anderen heb ik nog niet ontdekt
Ha ik lees het dan weer niet, vind ik niets aan, maar kook er wel veel uit!quote:Op donderdag 18 december 2014 11:53 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ja daarom heb ik dus nooit een abbo op Delicious willen nemen, ik vind het leuk om te lezen maar ik kook er eigenlijk nooit uit. En ik vind het inmiddels ook wel héél erg duur voor wat het is, er zijn zoveel kookblaadjes en wat Delicious zoveel beter maakt dan anderen heb ik nog niet ontdekt
Wow! Da's veel!quote:Op donderdag 18 december 2014 11:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik kook iedere week wel 2 dingen er uit geloof ik.
Dat is dus wel uit mijn mappen he, dus de selectie. Ik pak begin van de week altijd de mappen 'vlees', 'vis' en 'gevogelte' en probeer uit ieder 1 te kiezen. We hebben absolute favorieten die zeer regelmatig terug komenquote:
Ah, zo. Ja, daar heb ik mijn online receptenvergaarbak voor.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:58 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dat is dus wel uit mijn mappen he, dus de selectie. Ik pak begin van de week altijd de mappen 'vlees', 'vis' en 'gevogelte' en probeer uit ieder 1 te kiezen. We hebben absolute favorieten die zeer regelmatig terug komen
Ik vind het verhaaltje meestal juist zo leuk, dus wij moeten compleet tegenovergestelde voorkeuren hebbenquote:Op donderdag 18 december 2014 12:00 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik vind de meeste foodblogs om te huilen.. ik hou van gewoon een receptje op een rijtje zonder overbodig geklets er omheen. Dus ben vrij selectief wat ik online opzoek. Knap vaak af door de opmaak en zo..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |