Ja tof. Weersvoorspelling is alleen behoorlijk ruk.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 21:11 schreef Bluezz het volgende:
5 mei Bevrijdingspop
http://www.bevrijdingspop.nl/programma/
Handig cateringlinkje
http://www.bevrijdingspop.nl/festival/eten-en-drinken/
En een plattegrondje
[ afbeelding ]
En paraplu's mogen niet. Dus regenkleding of poncho's mee.quote:Op zondag 3 mei 2015 22:45 schreef Svyatagor het volgende:
Ja tof. Weersvoorspelling is alleen behoorlijk ruk.
Hoewel men serieus rekening zal moeten houden met de voorspelde weersomstandigheden kan het uiteindelijk nog aardig meevallen. Ik zou toch maar de regenkleding alvast klaarleggen voor alle zekerheid en de ambachtelijke Jopenkerk is inderdaad ook een optie.quote:Op zondag 3 mei 2015 22:45 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Ja tof. Weersvoorspelling is alleen behoorlijk ruk.
Ik zag dat filmpje al op dumpert en ik dacht er aan dat het Haarlem was of dat die scholieren Haarlems zouden zijn. Maar wel weer erg zonde beide gevallen, ik hou het op rotte appels.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:54 schreef Skv het volgende:
Ah, en dit schijnt ook in haarlem te zijn.
http://www.haarlemsdagbla(...)k-in-video?lref=SR_3
Gezellig volk.
dit dusquote:Op dinsdag 5 mei 2015 10:52 schreef Skv het volgende:
Ik hobbel er aan het eind van de middag naartoe als het een beetje weer is.
We gingen om 20.00 zoals elk jaar rode tulpen leggen bij het monument van Hannie Schaft in het Kenaupark.. daar stond dus die trauma heli achter op het grasveld.quote:Op dinsdag 5 mei 2015 00:52 schreef Skv het volgende:
Feestje op het station vanavond..
http://www.haarlemsdagbla(...)n-Haarlem?lref=vptop
twitter:bevrijdingspop twitterde op dinsdag 05-05-2015 om 15:19:40Need we say more! #BPop15 is weer open! #bevrijdingsdag #bevrijdingspop #bevrijdingsfestival #Haarlem… https://t.co/Ai0ujrp8Sh reageer retweet
http://www.haarlemsdagbla(...)at-Haarlem?lref=SL_1quote:HAARLEM - Een persoon is woensdagochtend vroeg gewond geraakt bij een schietpartij in de Antoniestraat in Haarlem. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht met een schotwond aan zijn arm.
Door Saskia Knegtering - 22-7-2015, 5:11 (Update 22-7-2015, 7:25)
Foto: Michel van Bergen
Buurtbewoners zeggen rond vier uur zo’n vijf a zeven schoten te hebben gehoord. Politie en ambulance zijn vervolgens in grote getalen naar de Antoniestraat gekomen.
Een man werd met een schotwond in zijn arm aangetroffen. Hij is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft twee personen aangehouden, die zijn overgebracht naar het politiebureau.
De Antoniestraat is afgezet voor onderzoek. In de straat staan drie voertuigen die bij het incident betrokken zijn. Daarnaast liggen er een vuurwapen, mes, telefoon en diverse andere spullen op de grond.
Het is nog onduidelijk wat de aanleiding van de schietpartij is geweest.
Een klant van Martin Schilder?quote:Op woensdag 22 juli 2015 08:09 schreef Zon het volgende:
De zwarte Polo op één van de foto's geeft wel een aanwijzing in welke hoek de daders gezocht moeten worden.
En Jozua Jaring gaat met z'n sterrentent Ratatouille in dat pand verder koken.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:58 schreef golfer het volgende:
Vis & Co gaat sluiten.
Imko Binnerts verkoopt de tent.
inmiddels helaas zo massaal als de ziektequote:
Ja ach, dat is alles na twee jaar. Maar volgens mij kapt de organisatie ermee, die was aan het zeiken dat de gemiddelde bezoeker maar 2,5 per dag uitgaf. Lekker boeiend, iedereen heeft toch z'n eigen eten mee.quote:Op maandag 3 augustus 2015 16:24 schreef Skv het volgende:
[..]
inmiddels helaas zo massaal als de ziekte
Ja, en jij denkt dat de organisatie geen kosten maakt? Als niemand betaalt houdt het snel op natuurlijk. Anyway, ik ga wel ff een kijkje nemen woensdag.quote:Op maandag 3 augustus 2015 18:59 schreef Koettie het volgende:
[..]
Ja ach, dat is alles na twee jaar. Maar volgens mij kapt de organisatie ermee, die was aan het zeiken dat de gemiddelde bezoeker maar 2,5 per dag uitgaf. Lekker boeiend, iedereen heeft toch z'n eigen eten mee.
deze vlakbij haarlem http://www.orthodontistenheemstede.nl/quote:Op maandag 3 augustus 2015 16:15 schreef announcement het volgende:
Weet er iemand een goede orthodontist?
Tuurlijk wel, maar hoeveel mensen maken daar nou gebruik van? De muziek is wel prima, de kunstdingen zijn niet heel interessant en ik ken weinig mensen die voor 35 euro een krat met eten halen.quote:Op maandag 3 augustus 2015 19:41 schreef Skv het volgende:
[..]
Ja, en jij denkt dat de organisatie geen kosten maakt? Als niemand betaalt houdt het snel op natuurlijk. Anyway, ik ga wel ff een kijkje nemen woensdag.
Mijn enige bezoek aan Haarlem Culinair:quote:Op maandag 3 augustus 2015 23:32 schreef golfer het volgende:
Programma de komende tijd:
Eerst dit weekend Haarlem Culinair.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Bij de kruising met Bilderdijkstraat.quote:Op woensdag 16 september 2015 10:31 schreef Koettie het volgende:
Ligt eraan waar, zijlweg is nogal lang
Prima locatie, wel drukke weg.quote:Op woensdag 16 september 2015 10:47 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Bij de kruising met Bilderdijkstraat.
Nee, een appartement.quote:Op woensdag 16 september 2015 12:23 schreef Koettie het volgende:
Mooie plek ja. Druk, maar wel zo in het centrum. Studentenhuis?
Nou.quote:Op zaterdag 19 september 2015 17:13 schreef Bluezz het volgende:
Hier word ik erg blij van.
https://www.facebook.com/groups/431608023708949
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |