Bij m hielp t heel goed om zn matrasje schuin omhoog te leggen, m.b.v. handdoeken. Tien tot vijftien graden helling maar. We hebben geen spuug meer gehad.quote:Op woensdag 17 december 2014 08:58 schreef AwayTL het volgende:
Meeten bij Zoë thuis.
ziet dat ze 3 uur reizen van zoë af woont.. Nvm![]()
Het klinkt heel zwaar Zoe. Ik vind de opties van burd en butter goed gevonden.voor de slechte nachten.
Had kuiken nog pijn na de tijd burd?
Arme Nikki met de ziekige mannetjes. Hoe voelt t zich vandaag en hoe was de nacht?
voor doorslapende I van dad.
M heeft zn feature 4 uur achtereen slapen verloren. Nu is het 3 waarvan 1 uur voeden en dan nog in slaap zien te krijgen. Ik zorg er nu maar voor dat hij eerst bij mij slaapt en dan leg ik hem in bed ( als ik zelf niet al in slaap ben gevallen
). Vandaag in de box even testen of buikslapen beter werkt. Hij heeft nl last van zn voeding / lucht dat omhoog komt. Infacol hielp niet helaas.
Het matras omhoog helpt ook niet hier. Hij spuugt verder ook weinig. Heeft meer last van lucht dat vast zit denk ik. Maakt geluiden als een bejaarde die het niet voor elkaar krijgt om te hoesten zeg maar.quote:Op woensdag 17 december 2014 09:05 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Bij m hielp t heel goed om zn matrasje schuin omhoog te leggen, m.b.v. handdoeken. Tien tot vijftien graden helling maar. We hebben geen spuug meer gehad.
Infacol schijnt soms pas na twee weken te gaan helpen, weet niet hoe lang je t gebruikt hebt?
Ik heb mn boze moeie jongetje weer in bed gekregen
Twee weken is misschien overdreven, maar wel langere tijd ja. Ik weet niet meer wie het hier zei, zelf gebruiken we het niet...quote:Op woensdag 17 december 2014 09:09 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Het matras omhoog helpt ook niet hier. Hij spuugt verder ook weinig. Heeft meer last van lucht dat vast zit denk ik. Maakt geluiden als een bejaarde die het niet voor elkaar krijgt om te hoesten zeg maar.
Ah die twee weken van infacol wist ik niet. Was er na 3 dagen al mee gestopt. Eens even doorzetten dan! Thnx
Fijn dat de nacht nu zoveel beter ging. Het klinkt ook bij jou behoorlijk slopend zoquote:Op woensdag 17 december 2014 09:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Zoë dat klinkt echt slopendgoed dat jullie al hulp aan het zoeken zijn! Fijn dat je peuter iig vandaag met je moeder op stap kan.
Away die bejaardengeluiden bij je baby, ik krijg daar een vreemde voorstelling a la Benjamin Button van
Soesa fijn zeg dat het zo goed ging! Wel een geruststelling
Wij zijn overigens sinds twee dagen voor de nachtvoeding overgestapt op KV en ook de laatste avondfles is kunst terwijl ik kolf. Ik hoop dat mn productie het trekt (vooralsnog prima), maar zo niet so be it. Ik trok het gewoon niet meer, uren wakker s nachts, soms maar 1 a 2 uur slaap per nacht. En zo kan mn vriend ook nachten overnemen. Onze peuter is nog steeds vreselijk jaloers en zit totaal niet lekker in z'n vel (hij is ook ziek geweest en nog niet beter denk ik) dus overdag is het ook zacht gezegd erg vermoeiend thuis.
en blijkbaar slaapt ze prima op die KV want de eerste nacht maar één voeding en afgelopen nacht ook maar één, en pas om 4 uur
En nu ligt er gewoon al een babietje van 5 maanden in haar bedje te slapenquote:Op dinsdag 17 december 2013 11:01 schreef Dyre het volgende:
Ik kan het zelf nog niet zo goed geloven.... Maar hij wordt steeds donkerder![]()
![]()
Ja, het is me af en toe gelukt en ik zie dat hij daarvan opknapt maar het lijkt niet echt blijvend (ik denk omdat ik vanwege de bv toch vaak Suus bij me moet hebben). En ik ben vorige week goed ziek geweest waardoor ik boven sliep terwijl hij nog wakker was, dat vond hij raar en hij lijkt er een soort verlatingsangst aan over te hebben gehouden? Hij wil de hele dag weten waar ik naartoe ga als ik bijv even naar de keuken loop, hij zegt veel "niet huilen Silvijn" tegen zichzelf wat ik heel zielig vindquote:Op woensdag 17 december 2014 09:33 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Fijn dat de nacht nu zoveel beter ging. Het klinkt ook bij jou behoorlijk slopend zo. Wat rot dat S1 zo jaloers is
. Heb je al de mogelijkheid gehad om een ochtend/middag/dag iets alleen met hem te doen? Sinds ik alleen met E naar Monkeytown ben geweest is ze ook weer aanhankelijker naar mij toe. Ze is niet jaloers maar trok wel meer naar haar vader toe. Dat is nu al stukken minder!
quote:Op woensdag 17 december 2014 09:36 schreef Dyre het volgende:
En precies een jaar geleden gebeurde er dit:
[..]
En nu ligt er gewoon al een babietje van 5 maanden in haar bedje te slapen![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |