Ja, eerste batch is verkocht (50.000 stuks) en die worden voor het einde van de maand geleverd. Gezien de aantallen die een aantal Aliexpress sellers in order hebben staan (zag al 80 stuks, 100 stuks en de seller waar ik hem weg haal 40 stuks). Bestellen heeft ruim 2 dagen open gestaan dus denk dat de meeste resellers wel een paar hebben.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:03 schreef Dromer het volgende:
Hebben ze ook een idee wanneer de S3 beschikbaar komt/geleverd gaat worden?
Ik ook, voor half februari kan ik het (wellicht) vertellenquote:Op maandag 5 januari 2015 15:29 schreef Brecht35 het volgende:
Ik ben zeer benieuwd naar de GPS van de S3.
Heb je de 2GB of 3GB RAM versie besteld? Ik vind het een hele mooie telefoon qua specs, het zou zomaar kunnen dat deze mijn Jiayu G4A gaat vervangen.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:37 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, eerste batch is verkocht (50.000 stuks) en die worden voor het einde van de maand geleverd. Gezien de aantallen die een aantal Aliexpress sellers in order hebben staan (zag al 80 stuks, 100 stuks en de seller waar ik hem weg haal 40 stuks). Bestellen heeft ruim 2 dagen open gestaan dus denk dat de meeste resellers wel een paar hebben.
Ergens tussen de 20e en eind van de maand worden de eerste units geshipped dus.
[..]
Ik ook, voor half februari kan ik het (wellicht) vertellen
Daar heb ik nooit veel problemen mee gehad. Ik ben meer benieuwd naar de BT 4.0 LE, want dat heb ik op een MTK nooit goed werkend gekregen.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:49 schreef relativity het volgende:
Ik wacht denk ik nog eventjes op het 3G/32GB model
En natuurlijk eventjes de reviews afwachten. Ben ook wel erg benieuwd hoe de nieuwe mtk presteert qua GPS. Als dat verbeterd zou zijn, is het echt een top telefoon
Over welke telefoon gaat dit ?quote:Op maandag 5 januari 2015 15:37 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, eerste batch is verkocht (50.000 stuks) en die worden voor het einde van de maand geleverd. Gezien de aantallen die een aantal Aliexpress sellers in order hebben staan (zag al 80 stuks, 100 stuks en de seller waar ik hem weg haal 40 stuks). Bestellen heeft ruim 2 dagen open gestaan dus denk dat de meeste resellers wel een paar hebben.
Ergens tussen de 20e en eind van de maand worden de eerste units geshipped dus.
[..]
Ik ook, voor half februari kan ik het (wellicht) vertellen
20-25 januari de 1e batch van ongeveer 40 stuks is de verwachting.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:03 schreef Dromer het volgende:
Hebben ze ook een idee wanneer de S3 beschikbaar komt/geleverd gaat worden?
AL iets bekend omtrent de 3gb versie? Zal wel begin februari worden, niet?quote:Op maandag 5 januari 2015 16:00 schreef rene90 het volgende:
[..]
20-25 januari de 1e batch van ongeveer 40 stuks is de verwachting.
En dat is goed/slecht?quote:
Hij vindt de satellieten redelijk snel, al kan je niet zien wat de afwijking is. Had al meerdere Chinese filmpjes gezien, maar dat is maar moeilijk te zienquote:
Is dat niet het meest rechtse cijfer bovenin? Dus 5 meter t.o.v. 3 meter? (zte vs jiayu)quote:Op maandag 5 januari 2015 16:12 schreef relativity het volgende:
[..]
Hij vindt de satellieten redelijk snel, al kan je niet zien wat de afwijking is. Had al meerdere Chinese filmpjes gezien, maar dat is maar moeilijk te zien
Ja klopt!quote:Op maandag 5 januari 2015 16:22 schreef Dromer het volgende:
[..]
Is dat niet het meest rechtse cijfer bovenin? Dus 5 meter t.o.v. 3 meter? (zte vs jiayu)
2GB, upgraden kan wellicht later nog wel eens. Gebruik momenteel NFC toch niet (veel).quote:Op maandag 5 januari 2015 15:43 schreef J.B. het volgende:
[..]
Heb je de 2GB of 3GB RAM versie besteld? Ik vind het een hele mooie telefoon qua specs, het zou zomaar kunnen dat deze mijn Jiayu G4A gaat vervangen.
Ben bang dat je dan nog wel even moet wachtenquote:Op maandag 5 januari 2015 15:49 schreef relativity het volgende:
Ik wacht denk ik nog eventjes op het 3G/32GB model
Ga de opmaak van mijn THL 5000 gebruiken voor de review; nog op en aanmerkingen van dingen die je meer wil zien?quote:En natuurlijk eventjes de reviews afwachten. Ben ook wel erg benieuwd hoe de nieuwe mtk presteert qua GPS. Als dat verbeterd zou zijn, is het echt een top telefoon
De Jiayu S3quote:
3GB versie is tot nader orde nog niet verkrijgbaar. Zal op het moment dat ik ze in de sale zie wel even schreeuwenquote:Op maandag 5 januari 2015 16:03 schreef relativity het volgende:
[..]
AL iets bekend omtrent de 3gb versie? Zal wel begin februari worden, niet?
Pre-sale gok ik? Die prijs is pas definitief op het moment dat ze stock hebben.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:23 schreef relativity het volgende:
[..]
Ja klopt!IK zie het alleen niet zo goed op een 42 inch scherm
Op banggood staat hij voor 399 usd?
Dat gezeik had ik ook iedere keer. Op een gegeven moment de automatische installatie stop gezet en alle mediatek drivers handmatig verwijderd en opnieuw geïnstalleerd.quote:Op maandag 5 januari 2015 19:37 schreef zik3100 het volgende:
Weet er iemand hoe je van de g4s de preloader driver laat werken? Als ik men rom wil updaten zegt windows apparaatbeheer constant dat hij hem ziet en daarna weer niet.. Sp flashtool vindt men gsm denk ik zelfs niet... Met men vorige rom is trouwens ook iets goed mis, gsm reageert op niets meer(zelfs geen icoontje als ik oplaad) (ik heb dit al eens eerder gehad en toen heeft hij zichzelf gemaakt maar nu duurt het akkelig lang)
Danku voor de snelle reactiequote:Op maandag 5 januari 2015 19:43 schreef relativity het volgende:
[..]
Dat gezeik had ik ook iedere keer. Op een gegeven moment de automatische installatie stop gezet en alle mediatek drivers handmatig verwijderd en opnieuw geïnstalleerd.
Weet alleen niet meer hoe. Draai alleen maar Linux systemen... En dit probleem half ik een half jaar geleden.
Volgens mij wordt hij verwacht in Februari?quote:Op maandag 5 januari 2015 16:30 schreef RobertNL het volgende:
Ben bang dat je dan nog wel even moet wachten.
Standard Edition: 2GB RAM + 16GB ROM
high version: 3GB RAM + 16GB ROM
ZIet er allemaal perfect uit. Wat mij betreft ben ik vooral benieuwd naar de nieuwe beeldsensor en soc - vooral ehet gps gedeelte.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:30 schreef RobertNL het volgende:
Ga de opmaak van mijn THL 5000 gebruiken voor de review; nog op en aanmerkingen van dingen die je meer wil zien?
Thanksquote:Op maandag 5 januari 2015 16:30 schreef RobertNL het volgende:
3GB versie is tot nader orde nog niet verkrijgbaar. Zal op het moment dat ik ze in de sale zie wel even schreeuwen.
We zullen het zien. Ik wacht nog eventjes rustig af. Al is dat best moeilijk hehe. Materialist pur-sang als het gaat om nieuwe Jiayu telefoonsquote:Op maandag 5 januari 2015 16:30 schreef RobertNL het volgende:
Pre-sale gok ik? Die prijs is pas definitief op het moment dat ze stock hebben.
Misschien een knik in de kabel of een slechte usb-poort (of stof)? Althans zo klinkt het wel.quote:Op maandag 5 januari 2015 19:45 schreef zik3100 het volgende:
[..]
Danku voor de snelle reactieondertussen is hij aan het downloaden, om een of andere reden moet ik de gsm onder een hoek van zo'n 60 graden tegen men bureau laten leunen voor hij het besef krijgt dat hij is ingeplugd...
Het is inderdaad de usb-poort ( blijken wel meer problemen mee te zijn). Hij werkt ondertussen terug volledig , alleen is het Nederlands met een Pools tintje. Ik zal later laten weten of de custom MG rom van needrom de moeite is.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:25 schreef relativity het volgende:
[..]
Misschien een knik in de kabel of een slechte usb-poort (of stof)? Althans zo klinkt het wel.
Oke mooi dat je het gevonden hebt. Ik draai overigens ook de Custom MG Rom. Alleen doet mijn GPS helemaal niks meer (is al een tijdje overigens). Weet ook niet wat ik eraan kan doen om het weer aan de praat te krijgen. Van alles geprobeerd...quote:Op maandag 5 januari 2015 20:35 schreef zik3100 het volgende:
[..]
Het is inderdaad de usb-poort ( blijken wel meer problemen mee te zijn). Hij werkt ondertussen terug volledig , alleen is het Nederlands met een Pools tintje. Ik zal later laten weten of de custom MG rom van needrom de moeite is.
Bedoelde de 32GBquote:Op maandag 5 januari 2015 20:24 schreef relativity het volgende:
Volgens mij wordt hij verwacht in Februari?
quote:ZIet er allemaal perfect uit. Wat mij betreft ben ik vooral benieuwd naar de nieuwe beeldsensor en soc - vooral ehet gps gedeelte.
Dat gaat tot nu toe dus nog best goed. De voorgaande keren waren het steeds 5K units, 10K units en dan bestellen en pas 3 week later betalen. etc etc.quote:We zullen het zien. Ik wacht nog eventjes rustig af. Al is dat best moeilijk hehe. Materialist pur-sang als het gaat om nieuwe Jiayu telefoons
Goed om te horen! Blij dat je zo blij bent met het toestelquote:Op maandag 5 januari 2015 20:38 schreef groninge01 het volgende:
Hier weer even een update betreffende de Kingzone K1 Turbo...
Komende van de Jiayu G3 had ik verwacht dat ik de K1 met z'n 5,5" scherm wel groot zou vinden. Maar ik zou nooit meer naar zo'n klein schermpje terugwillenOok de dikte van de K1 speelt een belangrijke rol. Dunner is beter voor het totale gewicht waardoor de telefoon nog steeds lekker in de hand ligt.
Ik heb inmiddels wel enige tweaks doorgevoerd (I love Android!). Ik durf het nog niet aan om de miui rom te installeren en heb daarom maar de mihome app geinstalleerd zodat je wel een beetje het xiaomi gevoel krijgt. Ook had de telefoon last van tikken zodra ik em via de hoofdtelefoon uitgang aansloot op mijn stereoinstallatie. Dit was echter snel verholpen door er een Fiio LU2 kabel tussen te zetten. Deze had ik destijds voor mijn G3 aangeschaft maar dat bleek achteraf daarvoor niet nodig te zijn.
Een ander storend probleempje was dat op stand 1 het geluid wel heel hard stond. Al googlend kwam ik op de volgende pagina terecht: http://forum.xda-develope(...)weaks-fixes-t2969645. MobileUncle had ik er al opstaan, maar t was nog niet in me opgekomen om daar in te kijken
Ik heb nu ook meteen maar de stock rom gedeodexed zodat ik Xposed kon installeren (Gravitybox en TabletMetrics zijn heel handig, de laatse omdat Spotify dan denkt dat je telefoon een tablet is)
De tweaks op de xda pagina met betrekking tot de gps deden mij echt even met de ogen knipperen. Ik had al enige tijd de gps niet gebruikt. Dus ff gps.conf aangepast, nieuwe epo gedownload, gps aangezet, mobileuncle op ygps gezet en de tuin ingelopen. Binnen luttele seconden had de K1 een fix naar maar liefst 8 (acht!) sats.
Ik word dus alleen maar blijer van mijn K1...top toestel en zolang 4G niet gratis word hoef ik nog geen andere
Een g5s is gewoon een verijdelde iphone natuurlijk.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:41 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Jiayu S3 is te groot,doe mij maar een G5S.
Welke iPhone model?Voor ~¤180 is G5S wel oké.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:50 schreef rene90 het volgende:
[..]
Een g5s is gewoon een verijdelde iphone natuurlijk.
Weet jij misschien hoe je het batterij icoontje kan verwijderen? Ik heb het percentage al weg gekregen en kan in GB er wel een extra icoontje bijzetten maar meer lukt niet ...quote:Op maandag 5 januari 2015 20:47 schreef relativity het volgende:
[..]
Oke mooi dat je het gevonden hebt. Ik draai overigens ook de Custom MG Rom. Alleen doet mijn GPS helemaal niks meer (is al een tijdje overigens). Weet ook niet wat ik eraan kan doen om het weer aan de praat te krijgen. Van alles geprobeerd...
Ik draai de v8. Waarom wil je eigenlijk het icoontje ook weg? Dan kan je toch niet meer hoeveel batterij je nog over hebt?quote:Op maandag 5 januari 2015 21:54 schreef zik3100 het volgende:
[..]
Weet jij misschien hoe je het batterij icoontje kan verwijderen? Ik heb het percentage al weg gekregen en kan in GB er wel een extra icoontje bijzetten maar meer lukt niet ...
Draai je trouwens trouwens v7 of v8 ?
ik draai gewoon de enige firmware versie die er isquote:Op maandag 5 januari 2015 11:18 schreef Downstar het volgende:
[..]
hmm,
Screentime zegt niks natuurlijk. Ik zeg ook niet dat je 3.5 (uur? denk ik dan maar) niet kunthalen..
Tja komt soms voor dat de IMEI's er niet in staan, ik zie het ook wel in andere review filmpjes van de webshops zelf gemaakt staan wel eens staan.
Camera met flits wil wel, maar in een ECHT donkere ruimte slaat hij gek genoeg vast..
camera met flits in schemering werkt soms wel goed... Hoe zit dat bij jou?
welke firmware versie draai je eigenlijk (even kijken bij about phone in settings)
Ah, cool. Leuk dat je nog ff met een update bent gekomen.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:38 schreef groninge01 het volgende:
Hier weer even een update betreffende de Kingzone K1 Turbo...
Komende van de Jiayu G3 had ik verwacht dat ik de K1 met z'n 5,5" scherm wel groot zou vinden. Maar ik zou nooit meer naar zo'n klein schermpje terugwillenOok de dikte van de K1 speelt een belangrijke rol. Dunner is beter voor het totale gewicht waardoor de telefoon nog steeds lekker in de hand ligt.
Ik heb inmiddels wel enige tweaks doorgevoerd (I love Android!). Ik durf het nog niet aan om de miui rom te installeren en heb daarom maar de mihome app geinstalleerd zodat je wel een beetje het xiaomi gevoel krijgt. Ook had de telefoon last van tikken zodra ik em via de hoofdtelefoon uitgang aansloot op mijn stereoinstallatie. Dit was echter snel verholpen door er een Fiio LU2 kabel tussen te zetten. Deze had ik destijds voor mijn G3 aangeschaft maar dat bleek achteraf daarvoor niet nodig te zijn.
Een ander storend probleempje was dat op stand 1 het geluid wel heel hard stond. Al googlend kwam ik op de volgende pagina terecht: http://forum.xda-develope(...)weaks-fixes-t2969645. MobileUncle had ik er al opstaan, maar t was nog niet in me opgekomen om daar in te kijken
Ik heb nu ook meteen maar de stock rom gedeodexed zodat ik Xposed kon installeren (Gravitybox en TabletMetrics zijn heel handig, de laatse omdat Spotify dan denkt dat je telefoon een tablet is)
De tweaks op de xda pagina met betrekking tot de gps deden mij echt even met de ogen knipperen. Ik had al enige tijd de gps niet gebruikt. Dus ff gps.conf aangepast, nieuwe epo gedownload, gps aangezet, mobileuncle op ygps gezet en de tuin ingelopen. Binnen luttele seconden had de K1 een fix naar maar liefst 8 (acht!) sats.
Ik word dus alleen maar blijer van mijn K1...top toestel en zolang 4G niet gratis word hoef ik nog geen andere
Die module werkt met alle icoontjes behalve het batterijicoontje en men probleem is eigenlijk wanneer GB geactiveerd is er twee procenten komen staan.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:13 schreef relativity het volgende:
[..]
Ik draai de v8. Waarom wil je eigenlijk het icoontje ook weg? Dan kan je toch niet meer hoeveel batterij je nog over hebt?
Het is overigens wel mogelijk met het xposed framework. Dus eerst even xposed downloaden en installeren. Wel eerst een back-up maken (voor de zekerheid).
http://forum.xda-develope(...)ock-battery-t2768605
Ben benieuwd wat de reviews gaan zeggen, op papier is het in ieder geval prima.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:29 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Asus kondigt nieuwe Zenfones met 4GB ram en optische zoom aan
Er zal de keuze zijn tussen een Atom Z3560 die maximaal op 1,83GHz tikt en een Atom Z3580 op maximaal 2,33GHz. Het werkgeheugen bedraagt 4GB in dual channel-opstelling, en Asus zou daarmee de eerste fabrikant zijn die zo veel werkgeheugen in een smartphone monteert.
---------
Beide Zenfones zijn voorzien van Android 5.0, waar Asus eigen ZenUI-schil op draait.
4GB RAM voor een smartphone is echt overkill,zeker als 1tje te koop is vanaf $200.![]()
quote:Op zondag 23 november 2014 18:03 schreef shiznuts het volgende:
Gewoon een Chinees merk halen...
Over Chinese merken gesproken, ging ff die tegeltjes uit de OP af en zag dat Kingzone nu de N3 heeft.Haast dé perfecte phone. Kleiner dan 5.2", check, 4G, check, uniek design & toffe features, check. Actieperiode t/m 30.11.2014 voor 189.99 USD, check. Gratis cover, check, bij Banggood -$10 Coupon (BG10N3), check.
Maar dan... geen MTK6595... 1GB RAM... en 720p...Ahhh! Net niet.
![]()
Desondanks, wel cool gedaan, toffe features!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 23 november 2014 18:52 schreef shiznuts het volgende:
Ook aardig overigens, de ZP999:
[ afbeelding ]
Maar niet 4.7 of 5.0". En 5.5" is voor mij een slagje te groot.
Doogee heeft de DG850 Hitman. Maar geen 4G, 720p en maar 1GB RAM. Dan lijkt de DG900 Turbo2 er al meer op, wél met 1080p en 2GB RAM, maar dan ook weer geen 4G.
UMI heeft de ZERO, maar hetzelfde verhaal: geen 4G.
Het mag van mij gerust richting 249 ~ 299 hoor. Zoals gezegd, de N3 had ik meteen gehaald als het ging om octocore 4G met 2GB RAM en 1080p. Nog niemand heeft in mijn ogen een totaalplaatje zoals de G4S dat voorheen was. Goed formaat, goede specs, goede prijs. Alleen ik wil gewoon eens iets anders dan de G4-lijn. 5.0" 1080p zou perfect zijn en dan iets met 4G ondersteuning. Ik wil er op RAM niet achteruitgaan dus wel 2 of 3GB en dan gewoon een mooi compleetplaatje voor een leuke prijs (again: hoeft niet sub 200 USD te zijn).
quote:Op zondag 23 november 2014 19:13 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zte nubia z7 (mini)
Geldt ook voor shiz. De mini is 5" en 1080p, 4g en 2 GB ram. En dualsim.snapdragon dus prima GPS ook.
Nadeel, de kleine batterij.![]()
Deze lijkt me wél wat! http://www.umi-zero.com/quote:
Zeker een mooi ding. Wat vind jij ervan, afgezien van de missende 4G?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 23:20 schreef shiznuts het volgende:
Ja, dit dus: 'UMI heeft de ZERO, maar hetzelfde verhaal: geen 4G' en 'Nog niemand heeft in mijn ogen een totaalplaatje zoals de G4S dat voorheen was' (maar dan aan de 2015-standaard voldoet).
Zag wel op het YouTube-kanaal van Andi iets voorbijkomen.
Wellicht een Lenovo A806? http://www.gsmarena.com/lenovo_golden_warrior_a8-6529.phpquote:Op dinsdag 6 januari 2015 23:18 schreef Tosti-vreter het volgende:
[..]
Deze lijkt me wél wat! http://www.umi-zero.com/
Prijs is, las ik, iets van 229 USD, telefoon ziet er erg goed uit. Zijn er reviews dat iemand toevallig weet? Shiz, wat vind jij er van? 4G heb ik niet nodig, dus dat is niet erg dat hij dat niet heeft.
Opzich wel leuk dat hij zo dun is, maar zouden ze daar geen concessie voor gedaan hebben? Ook ben ik de functie NFC nog niet tegengekomen.
Iemand anders een mening over dit apparaat?
Zou het komen, omdat bij Mediatek de gps in feite in de chip gebakken zit en er slechts een losse antenne op de print zit. Dat het gevoeliger is dan een gps module, chip/antenne in 1?quote:Op woensdag 31 december 2014 14:40 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Nou, er zijn mensen die zeggen dat het aan Mediatek ligt, maar bij de 1 werkt het dan wel en de ander niet. Dus de brakke GPS antennes zullen er ook wel iets mee te maken hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |