Vikingsquote:Op maandag 15 december 2014 21:53 schreef Catkiller het volgende:
[..]
De enige chille manier om dood te gaan is op het strijdveld. Heb ik geleerd na Vikings te kijken
[..]
Wow hard man
Maar ik welquote:Op maandag 15 december 2014 21:51 schreef john-hert het volgende:
Jawel maar daar heb ik niets over te zeggen
Komt ie weer met zijn autistenpraatjes hoorquote:Op maandag 15 december 2014 21:53 schreef GhpH het volgende:
[..]
Is geen doodsverwensing. Ik zei niet dat ik je dood wilde, alleen dat als je het na zou doen dat je het dan zeker weet
Beter lezen prez. Ik weet dat je dat niet goed af gaat.
Ik heb van Vikings geleerd dat de Blood Eagle, geen chille manier is om dood te gaanquote:Op maandag 15 december 2014 21:53 schreef Catkiller het volgende:
[..]
De enige chille manier om dood te gaan is op het strijdveld. Heb ik geleerd na Vikings te kijken
Snap wel dat jij dat adoreert ja, lekker andersgelovigen kapot maken en hun vrouwen verkrachten en hun bezittingen plunderen gewoon omdat het kan.quote:
Alles wat slimmer dan jou is (vrijwel alles behalve isaac_cuenca dus) bestempelen als autistisch gaat je niet helpen.quote:Op maandag 15 december 2014 21:54 schreef deadprez het volgende:
[..]
Komt ie weer met zijn autistenpraatjes hoor
Goed dat je kapot maken en verkrachten in die volgorde zet. That's how I Roll(o)!quote:Op maandag 15 december 2014 21:54 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Snap wel dat jij dat adoreert ja, lekker andersgelovigen kapot maken en hun vrouwen verkrachten en hun bezittingen plunderen gewoon omdat het kan.
jij bent gewoon jaloers omdat jij niet op jezelf kan vingerenquote:Op maandag 15 december 2014 21:52 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
wat een sneu scenario is dit
Echt he, dat is de enige reden eigenlijk dat ik een viking zou willen zijn ook meteen.quote:
Zij is lekkerquote:
Dan jouquote:Op maandag 15 december 2014 21:55 schreef GhpH het volgende:
[..]
Alles wat slimmer dan jou is (vrijwel alles behalve isaac_cuenca dus) bestempelen als autistisch gaat je niet helpen.
Jezelf vingeren terwijl je hard moet huilen vanwege je lage zelfbeeld werkt dan ook niet inderdaad.quote:Op maandag 15 december 2014 21:57 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
jij bent gewoon jaloers omdat jij niet op jezelf kan vingeren
Weet ik.quote:Op maandag 15 december 2014 21:58 schreef GhpH het volgende:
[..]
Die moet ik je geven, in grammatica overtref je me.
Als je de lerares zou hebben gehad die wij hadden dan zou je niet op de les letten maar op haar.quote:Op maandag 15 december 2014 21:58 schreef deadprez het volgende:
Die lessen Nederlands op het vwo zijn ook niet al te best meer hè.
quote:Op maandag 15 december 2014 21:57 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
jij bent gewoon jaloers omdat jij niet op jezelf kan vingeren
quote:Op maandag 15 december 2014 21:58 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Jezelf vingeren terwijl je hard moet huilen vanwege je lage zelfbeeld werkt dan ook niet inderdaad.
Ik vond ze alle twee wel appetijtelijk.quote:Op maandag 15 december 2014 21:58 schreef Remqo het volgende:
[..]
Zij is lekker
Die prinses Arsloch vind ik maar een eng wijf.
Had je er toen nog niet voor gekozen om homo te worden¿quote:Op maandag 15 december 2014 21:59 schreef GhpH het volgende:
[..]
Als je de lerares zou hebben gehad die wij hadden dan zou je niet op de les letten maar op haar.
whehequote:Op maandag 15 december 2014 22:00 schreef deadprez het volgende:
[..]
Had je er toen nog niet voor gekozen om homo te worden¿
Zelfs homo's kunnen sommig vrouwelijk schoon niet achterwegen latenquote:Op maandag 15 december 2014 22:00 schreef deadprez het volgende:
[..]
Had je er toen nog niet voor gekozen om homo te worden¿
Die geilert die een broedstation voor reuzen denkt te kunnen wordenquote:Op maandag 15 december 2014 22:01 schreef HPLC het volgende:
Ik vond die ene in Engeland ook wel knap. Dat wijf dat eerst met Dagestan wilde, maar toen maar met een paar soldaten ging
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |