SPOILER: exitOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vaste bezoekersSPOILER: Vaste bezoekersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Standaard POLL's in de spoilerSPOILER: Standaard POLL'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stemming Utopiaan van het jaar 2014
http://www.utopiatv.nl/ne(...)jij-op-jouw-utopiaan
Agenda:
Overige aankondigingen zijn te vinden in UTO / Utopia AgendaFHRITP
All Your Base Are Belong To Us![]()
Nee, want dan zien we ze tijdens de SL. Ik wil die twee viezeriken nooit meer zienquote:
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖![]()
achter het hooiquote:Op maandag 15 december 2014 20:56 schreef mazaru het volgende:
[..]
Nee, want dan zien we ze tijdens de SL. Ik wil die twee viezeriken nooit meer zien![]()
![]()
quote:Op maandag 15 december 2014 20:54 schreef lorrie03 het volgende:
petitie, ondertussen bij de buren op de chatWelke buren zijn dat? (Ben er een beetje uit geweest)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dienst Justitiële Inrichtingen ?![]()
de chat op de utopiasite.... de vergaarbak van hele enge mensen...quote:Op maandag 15 december 2014 20:58 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Welke buren zijn dat? (Ben er een beetje uit geweest)![]()
![]()
ooow, die burenquote:Op maandag 15 december 2014 20:58 schreef japie1971 het volgende:
[..]
de chat op de utopiasite.... de vergaarbak van hele enge mensen...
Dienst Justitiële Inrichtingen ?![]()
Die moesten op het laatst nog vlug komen opdraven, want de originele opdracht bleek een prank vanuit hier te zijn.quote:Op maandag 15 december 2014 20:51 schreef Urb het volgende:
[..]
Oja die spontane shoot op de dag van de stemming, met die medewerkers van Talpa die er doodleuk voor gebruikt werden.
To be or not to be - Shakespeare
To be is to do - Sartre
To do is to be - Russell
Do be do be do - Sinatra![]()
We hebben worrrrmen nodig voor een worrrmencomposthok. Heerlijk, die Leidse rrrr
FHRITP
All Your Base Are Belong To Us![]()
ik moet meteen aan de nudisten denken... ook zo fijn ingehuurd voor het 'plaatje'quote:Op maandag 15 december 2014 21:00 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Die moesten op het laatst nog vlug komen opdraven, want de originele opdracht bleek een prank vanuit hier te zijn.![]()
Tjee, geen idee.quote:Op maandag 15 december 2014 21:01 schreef cobain1994 het volgende:
[..]
Hoe zit het eigenlijk met de bijen van Nico?![]()
En hoe zit het met de dooie kip? Is die al getest?quote:Op maandag 15 december 2014 21:01 schreef cobain1994 het volgende:
[..]
Hoe zit het eigenlijk met de bijen van Nico?
Ook nooit meer wat van gehoord----------------------------
Indeling Slaapplaatsen (Wie slaapt waar in Utopia)
----------------------------![]()
die hebben ze dood geknuppeld... kwam helaas geen honing uitquote:Op maandag 15 december 2014 21:01 schreef cobain1994 het volgende:
[..]
Hoe zit het eigenlijk met de bijen van Nico?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: