Nou, ik bedoel iets meer dan braaf de meute volgen...quote:Op dinsdag 9 december 2014 23:15 schreef Roooske het volgende:
[..]
De meeste mensen zijn wel sociaal, anders kun je toch eigenlijk haast niet meedraaien in het leven?Iedereen hier zegt dat cijfers er niet toe doen. Maar door hele hoge cijfers liep mijn ex stage bij een heel bekend kantoor en nu werkt hij daar. Met zesjes was hij daar niet aangenomen. Natuurlijk moet je ook sociaal zijn e.d. Maar hoge cijfers helpen wel in sommige vakgebieden.
Swerelds koudste steenquote:
TS is verwend.quote:Op dinsdag 9 december 2014 22:46 schreef Scorpie het volgende:
Ik snap waarom vrienden niet met je willen afspreken. Je dedaine houding spat van het scherm af.
Dit^quote:
Oh ja die ventquote:Op dinsdag 9 december 2014 23:17 schreef psychedelicate het volgende:
[ afbeelding ]
Weet je al wie je overhoop gaat schieten?
quote:Op dinsdag 9 december 2014 22:38 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
... en dus een jaar verspilt hebben
Ik had hem al gekeken jaquote:Op woensdag 10 december 2014 00:05 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Deze video krijgen we over een tijdje ook van OP.
Kan een mod deze post verwijderen. Ik vind dit soort grappen zijn walgelijk.quote:Op woensdag 10 december 2014 00:05 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Deze video krijgen we over een tijdje ook van OP.
Wellicht kan het zo overkomen dat ik alleen over cijfers praat, maar ik praat wel degelijk over andere dingen.quote:Op dinsdag 9 december 2014 23:01 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Newsflash... hoge cijfers daar gaat het niet om. Probeer wat minder afgunstig te zijn en op de borst te kloppen. Je hoeft mensen niet te beoordelen op prestaties op school of hun carriere.
Doe je dat wel dat gaan mensen je al snel een naar persoon vinden die het nergens anders dan over resultaten kan hebben.
Jeetje zeg.. een spellingsfout. Goh goh goh. Hoe triest moet je wel niet zijn om te lopen corrigeren op taalfouten?quote:Op woensdag 10 december 2014 00:35 schreef Daeneris het volgende:
[..]
Typisch gevalletje goed kunnen leren maar niet intelligent zijn...
Ik ga toch niet blijven investeren in mensen die elke keer afwijzend reageren of uitstellen. Daarnaast investeerde ik in hun en hun nooit in mij. Daar waar ik uitnodigde om dingen te doen, nodigde hun nooit uit om wat te doen en moest ik later treffen op facebook dat de hele groep iets leuks gedaan hebben (mensen van middelbare school tijdens mijn middelbare schooltijd).quote:Op woensdag 10 december 2014 00:04 schreef getfitbysmith het volgende:
Je klinkt als een baas
Goed dat je die zielepoten hebt gedropt, allemaal van die jaloerse envious pieces of shit
Dit vind ik een kutgrap.quote:Op dinsdag 9 december 2014 23:17 schreef psychedelicate het volgende:
[ afbeelding ]
Weet je al wie je overhoop gaat schieten?
Mensen zijn een spiegel, als zij afwijzend reageren zou het zomaar kunnen dat jij ze daar aanleiding voor geeft.quote:Op woensdag 10 december 2014 07:22 schreef WorldsGreatestOne het volgende:
[..]
Ik ga toch niet blijven investeren in mensen die elke keer afwijzend reageren of uitstellen. Daarnaast investeerde ik in hun en hun nooit in mij. Daar waar ik uitnodigde om dingen te doen, nodigde hun nooit uit om wat te doen en moest ik later treffen op facebook dat de hele groep iets leuks gedaan hebben (mensen van middelbare school tijdens mijn middelbare schooltijd).
Echter kwamen ze wel telkens toe voor hulp m.b.t. huiswerk/meedoen in groepsopdrachten.
Toen ik er aan dacht, dacht ik "zoek het uit. Als je niet investeert in mij (vriendgewijs) dan ga ik ook niet meer investeren in jullie. Ik volg een wo opleiding en jullie niet... jullie zullen vanzelf wel weer contact zoeken als het goed met me gaat!"
Ik ben ervan overtuigd dat het 'geven en nemen " is. Ik ga niet telkens geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |