Ik ken een hoop niet, maar das eigenlijk ook wel een keer leukquote:Op dinsdag 26 mei 2015 11:51 schreef DavetheNL het volgende:
Morgen blokkenschema. Hopelijk komen er geen vervelende overlappingen. Blijf het een heerlijke line up hebben voor 109 euro incl.
Nee preciesquote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:08 schreef DavetheNL het volgende:
Volgens het bericht wat ik zaterdag/zondag pp Twitter zag wel ja. Verwacht niet echt meer grote namen, maar misschien nog een leuke verrassing
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:01 schreef Loveless85 het volgende:
Laatste acts dus ook morgen neem ik aan? Gezien het feit dat er bij het programma nog steeds 'more to come' staat.
Spuit 11 berichtje, hierbij.twitter:DTRH_Fest twitterde op dinsdag 26-05-2015 om 14:34:50@DurkdeV Yep, morgen een paar: samen met het blokkenschema
reageer retweet
Is ook niet meer de naam die het wasquote:Op woensdag 27 mei 2015 09:54 schreef Loveless85 het volgende:
Zie nog een TBA'tje staan.
DFA79 staat al vroeg of ligt dat aan mij?
Dat is wel jammer ja, had dan ook die vrijdag overwogen. Dat is een redelijke dag. Maar over de hele linie gezien vind ik BKS toch veel sterker programmeren.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die vrijdag.
Stom dat je hier geen dagkaarten voor kunt kopen.
BKS vind ik ook een zwak maar wel wat gebalanceerder programma hebben. Maar die hebben ook altijd 1 dag die er bovenuit steekt.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:13 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Dat is wel jammer ja, had dan ook die vrijdag overwogen. Dat is een redelijke dag. Maar over de hele linie gezien vind ik BKS toch veel sterker programmeren.
Die zondag op DTRH vind ik vrij matig.
Mwa vind ik dit jaar niet. Ik vind BKS juist heel sterk dit jaar (voor mij persoonlijk dan). Ik vind het vrij zwak om je festival af te sluiten met Seasick Steve en The War On Drugs.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:14 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
BKS vind ik ook een zwak maar wel wat gebalanceerder programma hebben. Maar die hebben ook altijd 1 dag die er bovenuit steekt.
Clark en Leftfield. En met beetje fantasie past Flying Lotus ook in het elektronica/dance hokje.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:34 schreef Loveless85 het volgende:
Afsluiters zijn wel beetje meh, ook dat er geen electronica/dance meer na komt op wat matige festivalDJ's na zo te zien?
Clark en Flying Lotus staan op een andere dag, en Leftfield staat nog vóór TWOD. Ik bedoelde dus dat ná het optreden van The War on Drugs er geen elektronica/dance meer staatquote:Op woensdag 27 mei 2015 11:02 schreef het_grobbekuiken het volgende:
[..]
Clark en Leftfield. En met beetje fantasie past Flying Lotus ook in het elektronica/dance hokje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |