Dubbele haram-points voor mijquote:Op dinsdag 9 december 2014 10:48 schreef Mathemaat het volgende:
Het vieren van niet-islamitische feestdagen is grote kufr. Je kan beter vreemdgaan enzo
Het is kufr maar het afwegen met zina plegen?quote:Op dinsdag 9 december 2014 10:48 schreef Mathemaat het volgende:
Het vieren van niet-islamitische feestdagen is grote kufr. Je kan beter vreemdgaan enzo
3 halen = 2 betalen, dus je mag nog iets doen.quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:11 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dubbele haram-points voor mij![]()
Sizin gunahlarida bana yazsinlar
Doe ik wel trio dan, met 2 dames. Of valt dat onder dezelfde gunah categorie? Weet niet heel goed hoe dat systeem werktquote:Op dinsdag 9 december 2014 12:14 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
3 halen = 2 betalen, dus je mag nog iets doen.![]()
Dat is de hoofdgedachte van het feest ook al denken velen er niet aan, de tradities en het doen blijven samenhangen met de religieuze aspecten.quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:14 schreef Stimorol- het volgende:
Alsof mensen kerst vieren om Christus te herdenken
Tis eem vreetfestijn.
Doe de dame een pleziertje en doe een trio met een man erbij. Dan heb je zeker een günah erbij.quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:16 schreef Weissman het volgende:
[..]
Doe ik wel trio dan, met 2 dames. Of valt dat onder dezelfde gunah categorie? Weet niet heel goed hoe dat systeem werkt
Wie zegt dat met 2 dames de man centraal staat?quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:18 schreef sylvesterrr het volgende:
Doe de dame een pleziertje en doe een trio met een man erbij. Dan heb je zeker een günah erbij.
Beantwoord de silent treatment gewoon met silent treatment.quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:23 schreef Crip het volgende:
Oyo, sommige mensen zijn zo kinderachtig (op de slechte manier). Ik heb zo'n vriendin en die heeft echt gedragsproblemen denk ik.
Ik had met wat anderen vriendinnen van deze school die ik op stage heb leren kennen afgesproken om uit eten te gaan. Dus ik kwam ze tegen met haar en toen begon dat meisje erover dus ik zo oh ja die datum bla bla en daarheen. Opeens dat meisje zo: wowowow wattt waar hebben jullie het over? Ik zo oh we wilde uiteten gaan wil je ook mee? En ze was zo beledigd zegt ze meteen zo in kindmodus: Nee nee ik ga niet mee. Mohiem opeens loopt ze zo weg gaat ze snel lopen zonder wat te zeggen. Dus ik kom haar beneden dan maar weer tegen ik vraag zo wat is er met jou? Ga je niet mee? Weer op kindmanier: NEUH. Ik zo oh oke vind je de rest niet zo leuk ofzo? En ze blijft stil en praat gewoon niet he. Gewoon net een kind die haar zin niet heeft gekregen.
Maja ze is nu dus silent tegen mij omdat ik haar niet eerder heb meegevraagd en ze zich nu buitengesloten voelt ofzo.
Wat is dit voor een basisschool gedoe?
Ik moest dit even van me aftypen
/dagboek
Alsof mensen op het forum wel problemen hebben met haar lol.quote:Op dinsdag 9 december 2014 10:57 schreef zarGon het volgende:
[..].
Weet je wat stiekem tof is? Iedereen die haar heeft gemeet vond haar tof en sprak geen slecht woord over haar!.
Waarom twijfel jij eigenlijk zoveel om wel of niet aanwezig te zijn bij een meet?
Ja doe ik nu ook, ik heb echt geen tijd voor dit kinderachtige gedoe.quote:Op dinsdag 9 december 2014 12:30 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Beantwoord de silent treatment gewoon met silent treatment.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |